» »

Garmin mobile XT + Nokia 5230

Garmin mobile XT + Nokia 5230

Motorist_ ::

Zdravo!
Danes sem na Nokio 5230 naložil Garmin mobile XT (5.00.50) in sledil priloženim navodilom. Ko sem restartal telefon se le ta vedno ugasne pred vpisom pin kode. Če odstranim pomnilniško kartico pa deluje brez problema. Zanima me kako lahko najprej usposobim telefon, da bo ''delal'' s pomnilniško kartico in kasneje sam mobile XT.
Že vnaprej hvala za pomoč.
Lep pozdrav

Damiani ::

Tudi jest sm prej uporabljal garmina, vedno je ob kriticnem trenutku odpovedal. Sem pa vzanc nalozil brezplacen nokia mapsm, pa zadeva deluje. Obcutek imam da baterije dle zdrzijo.

Relanium ::

Tudi jaz sem imel ta problem na tem telefonu zdaj ob menjavi kartice. (na prejšnji kartici je delalo)
Treba je samo izbrisati oz. spremeniti ime datoteki: /sys/bin/CardRunner.dll
Ta datoteka je že v eni verziji povzročala večjo porabo baterije, v tem primeru pa celo onemogoča zagon telefona.

arozma ::

Da ne odpiram nove teme.

Po internetu berem, da garmin mobile dosti žre baterijo tudi če ni vklopljen. A pa se to dogaja tudi če kartico na kateri je garmin naložen odstraniš?

Koliko pa je navigacija od nokie kaj natančna. Ker če je vsaj približno tako natančna kot adria route in ostale, potem se mi ne splača zajebavat z Garminom. Za natančnost me pa zanima Slovenija, Hrvaška, Avstrija in Nemčija. Avstrija in Nemčija sta verjetno dobro pokriti. A se motim?

Relanium ::

Pokritost je enaka kot Garmin City Navigator - so oboje Navteq karte
Pač mam zdaj 2 navigacije, če bi eno dal stran je tudi nebi pogrešal. Mogoče se pri nokiji kaj hitrej najde pri iskanju (al pa tudi ne)


Baterijo pa nebi vedel da kaj žre

arozma ::

Ok, hvala. Torej bom pustil garmina kar pri miru.

Imam pa še eno vprašanje glede nalaganja zemljevidov pri nokiji. Namreč zanima me kam jih naloži. Ali jih samdejno naloži na spominsko kartico ali moram to kje v Ovi sutu kaj nastaviti?

Relanium ::

Samodejno na kartico v mapo cities (al nekaj takega)

Aja pa AdriaRoute se splača samo v primeru če potuješ kaj bolj južno od hrvaške, drugače tu okrog je stvar čisto enaka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4041358866 (99522) WaterBoy
»

Navigacija za Nokio 5230

Oddelek: Mobilne tehnologije
324550 (4340) Mehmed
»

Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9019746 (10592) madmitch
»

Samsung G810

Oddelek: Mobilne tehnologije
296511 (4417) Aero01
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517182 (12909) AtKo

Več podobnih tem