» »

Firefox in pomnenje gesel

Firefox in pomnenje gesel

deejay2 ::

A je komu jasno, zakaj mi Firefox velikokrat pri kakih straneh, ko jih odprem, pozabi na avtomatsko prijavo? To me jezi že dlje časa. Nekaj časa se mi avtomatsko prijavi na določeno stran, pri kakih pa se zgodi, da je kar naenkrat spet potrebno vpisovati username in password in to je potem potrebno za to stran početi še naprej, ker tud če obkljukam ob prijavi, da naj me avtomatsko nasledniš prijavi, me ne. Pa nisem nobenih cookiev brisal ali pa spreminjal kaj v nastavitvah.

Bakunin ::

a je URL vedno enak?
a si morda nastavil, da naj ne pomni gesel za to domeno ?

deejay2 ::

URL je vedno enak ja, ker mam strani shranjene med Bookmarske. Ne nič nisem nastavil, da naj ne pomni gesel za to domeno. To se mi itak pokaže samo ob prvi prijavi in takrat dam Da, potem pa tega ni nikoli več.

jan01 ::

deejay2 ::

Zaenkrat tale dodatek nič ne pomaga. Še vedno se moram vsakih ročno logirat.

jan01 ::

about:config
->signon.autofillForms -> true

deejay2 ::

jan01 tud to ne pomaga.

MitjaM ::

Se opravičujem, vendar je naslov teme tak, kot bi ga napisal jaz, da bi opisal svoj problem.

Na strani Zymic.com sem si ustvaril dve bazi. Ko sem si šel ogledati prvo s phpMyAdmin, se je pojavilo okno, kjer sem moral vpisati ime baze in geslo za pristop. Obenem mi je FireFox ponudil, če si zapomni geslo. Jaz sem potrdil, ne da bi se zavedal posledic...

Kadarkoli sedaj pritisnem gumb na Zymic-ovi strani za phpMyAdmin, me nič ne vpraša, katero bazo želim, temveč mi vedno pokaže tisto, ki sem si jo prvo ogledoval. Sedaj bi pa rad, da me vpraša, katero bazo si želim ogledovati.

Ali mogoče kdo ve, kako bi me ponovno spraševalo za ime in geslo baze?

Lep pozdrav
Mitja
========

jarre ::

ad MitjaM:

V Firefoxu pojdi v vrstici z meniji v stolpec "Orodja", nato odpri "Možnosti", premakni se do zavihka "Varnost" in odpri "Shranjena gesla" ter poišči povezavo za katero želiš izbrisati shranjeno geslo (http://www.zymic.com). Klikni nanjo in enostavo pritisni gumb "Odstrani". V redu?!


LP JMR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jarre ()

MitjaM ::

Jarre,
Lepa hvala za odgovor. Rešil si moj problem.
Hvala.

Lep pozdrav
Mitja
===========


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev Apache serverja s podporo za PHP in MySQL (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Izdelava spletišč
322250508 (25173) miko22
»

Problem z phpmyadmin

Oddelek: Izdelava spletišč
5961 (586) BivšiUser2
»

Amis in mysql baza

Oddelek: Izdelava spletišč
193159 (2909) techfreak :)
»

mysql na windows

Oddelek: Izdelava spletišč
101439 (1355) Ziga Dolhar
»

SQL

Oddelek: Programiranje
81644 (1543) Trubadur

Več podobnih tem