» »

ponaredki iphone 3Gs

ponaredki iphone 3Gs

podreberek ::

Pozdravljeni
nočem tratit vašega časa ampak kljub temu, me zanima, če imate kaj izkušenj s ponaredki teh zgoraj omenjih (kitajskih dual sim) mobitelov. Po hitrem povzetku si z analogno tv, ki imajo vgrajene počasi nebo dalo nič pomagat. prednost nekaterih je WIfi itd...

me pa zanima kaj s tem "ponaredkom" ni mogoče počet kot je v primerjavi recimo nokia N95 8gb

odštejem lahko :
- zmogljivost fotoaparata in kamere
- mogoče hitrost
Kaj pa glede omrežja ker ne podpirajo 3G ?

LP

Mavrik ::

Tale video pove več kot dovolj se mi zdi:

The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

KoMar- ::

Že z originalnimi telefoni znajo bit problemi, kaj šele s ponaredki... ne vidim nobene situacije, kjer bi me premamil nek fake iPhone... če ne drugega, bi se mi kolegi smejali v glavo namesto ""respectali"" :) (sem dal v dvoje narekovajev, ker nisem mnenja, da si lahko z iPhoneom kupiš respect... eni seveda so.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

podreberek ::

KoMar- je izjavil:

Že z originalnimi telefoni znajo bit problemi, kaj šele s ponaredki... ne vidim nobene situacije, kjer bi me premamil nek fake iPhone... če ne drugega, bi se mi kolegi smejali v glavo namesto ""respectali"" :) (sem dal v dvoje narekovajev, ker nisem mnenja, da si lahko z iPhoneom kupiš respect... eni seveda so.)


tu je primerjava ker nekako nisem zasledil konkretne debate o ponaredkih in pravimi in tudi marsikdo jih neloči.

če zdrži takšen ponaredek eno leto je odslužil svoje im moje mnjenje je da mi je vseen kaj gor piše pomebno je da zadosti mojim zahtevam in se niti slučajno nemislim hvalit js mam pa i phone .
trenutno imam nokio n95 8gb in sem zelo zadovoljen in zadovolji vse moje zahteve in če ta odpove je velika verjetnost da si kupim še eno seveda novo če bo še takrat dobavljiva. (dvomim da bo)



poznam folk ki ima ponaredke in je zadovoljen s i phone kot z nokia n97 stvar okusa.

;-) ::

Nevem kak jih marsikdo ne loči, ko pa že primeš v roko pa veš kaj je pristno in kaj plastik fantastik. Ko pa prižgeš pa tud vidiš kolk je ura.

podreberek ::

;-) je izjavil:

Nevem kak jih marsikdo ne loči, ko pa že primeš v roko pa veš kaj je pristno in kaj plastik fantastik. Ko pa prižgeš pa tud vidiš kolk je ura.


niso vsi taki ki se prepričajo z osebnim prevzemom . mularija zna samo klikat pol pa joka ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aliexpress (kako vedeti kdaj gre za ponaredek??)

Oddelek: Kaj kupiti
4217539 (7274) jnovak
»

FTDI priznal onesposobitev čipov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
20946938 (41985) TESKAn
»

Ponaredki

Oddelek: Pomoč in nasveti
4210763 (7672) Mehmed
»

Samsung galaxy S3 vs Iphone 4S

Oddelek: Loža
102547 (2227) blackbfm
»

Apple uporabnikom pohekanih iPhonov odrekel App Store? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5118974 (16626) techfreak :)

Več podobnih tem