» »

Miška in tipkovnica

Miška in tipkovnica

SmeskoSnezak ::

Mel sem rahlo nesrečo in mi miška noče več dobro delat, tipkovnica pa mi je rahlo preglasna. Zato razmisljam o nakupu. Razmisljal sn o Wave (Pro), a berem, da ima glasno preslednico. Kak je s tem? In kako se miška MX1100 (L8) odreže v igrah, kot so prvoosebne streljačine in strategije? Se da stisnit več kot 3 tipke naenkrat recimo?

Razmisljal sn tudi o MX518 , saj bi naj bla super za igranje iger. In bi kupil tipkovnico posebej. A se splača? Ali pa ni hude razlike za hoby igranje (nisn tak profi :D )?

Je Microsoft Wireless Natural mogoče bolša izbira?

Običajno igram igre tak, da sn en meter oddaljen od velikega ekrana, zato nočem kablovnih rešitev, če res ni toliko bolše...
@ Pusti soncu v srce... @

__Devil__ ::

Razmisljal sn tudi o MX518.

Priporočam :).

SmeskoSnezak ::

Kak dolg kabl pa ima MX518?
@ Pusti soncu v srce... @

bluefish ::

1,8m

SmeskoSnezak ::

Lušno. Samo še nobeden ni odgovoril na vprašanje o tipkovnicah.

Torej je MX518 toliko bolša od MX1100 in L8? Je kdo tak prijazen pa najde spletno stran, kjer bi lahk primerjal vse tri miške po njihovih specifikacijah? Še posebej me zanima DPI :)
@ Pusti soncu v srce... @

Bleeh ::

Jaz trenutno uporabljam kombinacijo Logitech MX518 in Logitech Wave in sem zelo zadovoljen z obema.

Tako da ti priporočam :D. Pa tudi preslednica ni glasna če lepo tipkaš edino če razbijaš po njej je glasna :D :D

SmeskoSnezak ::

Pa maš Wave wireless ali z kablom? Če je z kablom, kak je dolg? Je kakšna razlika med Wave in Wave Pro?
@ Pusti soncu v srce... @

Bleeh ::

Ja jst jo mam z kablom. Kabel je dolg 145cm. Razlika je v tem da je Pro brežžična navadna je pa žična :D

SmeskoSnezak ::

Še vseeno me mika wireless, zato bi prosil za dobre odgovore. Pa tudi od lastnikov Wave Pro in MX1100 ter L8 miške.
@ Pusti soncu v srce... @

Zak0n ::

Mam mx518 ze nekaj casa (3leta+) in dela super brez kakrsne tezave.

SmeskoSnezak ::

To ti čist verjamem, sam mene zanimajo še odgovori in mnenja o drugih miškah in tipkovnic. O tej MX518 vem, da je super!
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Eno vprašanje. A se da kupit USB oddajnik posebej za Wave Pro in MX1100 posebej? Koliko stane?

Čeprav bolj kot to me zanima dejanska razlika med MX1100 in MX518.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

Zak0n ::

Obe mata isto DPI 1600
MX518 je opticna / MX1100 je laserska

MX518 bolj predlagajo za gaming / MX1100 pa ker je brezzicna pa bolj za surfanje pa opravila na desktopu in za odobje.

Konec koncu pa ce imas moznost obe vidit in probat zarad "obcutit" to nared. Pa bos pol vidu kaj pa kako.

A to taksne podaljske za usb? K grejo iz porta vn kabel?
http://www.mimovrste.com/artikel/114006...

SmeskoSnezak ::

Ne, mislo sn bolj na "ključek", ki ga vtakneš v laptop in oddaja signal tipkovnici in miški. Ker če se da to posebej kupit, bi lahk miško prodal :D

MX518 bolj predlagajo za gaming / MX1100 pa ker je brezzicna pa bolj za surfanje pa opravila na desktopu in za odobje.

Ja, sem brskal in bral, da sn ugotovil tole. Ne najdem pa nobenega pravega članka/primerjave, kako se obe dejansko obneseta v točno določenih igrah, recimo.

Sem si mislo, da bi moglo obstajat kar nekaj takih člankov, saj sta obe miški že kar dolgo naprodaj, pa nema ništa.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Mislil sem vsaj, da se bodo oglasili uporabniki obeh mišk pa dali komentarje. A čisto nič. Nima noben Logitech MX1100 miške, da bi opisal, kako deluje v igrah? Res bi rad slišal malo več o tem, predn grem kupit stvar.
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup miške

Oddelek: Kaj kupiti
152198 (1882) dottor
»

GAMING: kabl/wireless miška

Oddelek: Kaj kupiti
163240 (2664) ariel
»

Katero Logitech miško kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
412954 (2149) Sandi1987
»

Kako miško kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
716350 (4830) erzy
»

Razlika med MX510 in MX518

Oddelek: Kaj kupiti
322093 (1618) Brilko

Več podobnih tem