» »

GAMING: kabl/wireless miška

GAMING: kabl/wireless miška

DuleKrtola ::

Kupujem novo miš, po eni strani bi raje nabavil wireless, po drugi pa zaradi občasnega gaminga navadno, žično. Odločam se med mx1100 in g5.
Nakako velja, da wireless miši niso dobre za gaming, ker so večje latence. A obstaja kašn test, ki to potrjuje? Link?

LordTado ::

g5,jaz mam jo in je res natančna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

bluefish ::

kabel vs. wireless je nedvomno večna debata. Če si občasen igralec, potem nekih ogromnih razlik itak ne boš opazil.
Je pa MX1100 po eni strani zaradi svoje velikosti in teže morda malo nerodna za igre in je boljša izbira G5. Če pa že greš na wireless, si morda oglej brezžično G7.

ABX ::

Poglej koliko krat na sekundo obnovi pozicijo kurzorja.

Vse nad 250Hz je cool. Čeprav pravi gamer bo imel vsaj 500Hz.
Po defaultu v Winsih boš imel 125Hz osvežitev, tako da boš moral hackat za dobit 500hz.

Razlika med 125Hz in 500Hz je iz 8ms na 2ms.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

DuleKrtola ::

Tale G7 cordless zgleda ql, sam je ni videt v nobeni slo online štacuni. Glede mx1100 sem že bral, da je mal težka za gaming. Ka pa VX revolution?

BALAST ::

Imam G7 že 2 leti in je odlična, prej sem imel tudi žično logitech MX500, MX518, G5 Razor Cooperhead, in imel sem še brezžižno Logitech Mouseman, Lx7 in MX1000, vendar imajo vse počasnejši odziv od G7.
Trpežnost je brutalna in čeprav mi je že 1000x padla na tla je brez poškodb in super je še da se ena baterija polni, ko delaš z drugo.
V direktni primerjavi ti lahko povem da sta G5 in G7, če sta obe priključeni na isti računalnik, enakovredni in ni nobenega zamika če delaš z brezžično ali z kablom.

TehDucky ::

@ATX

Sam imam G5 miško, pa sem imel osveževanje 500Hz brez, da bi naložil kakršne koli gonilnike(ki pa so seveda priloženi).

Če iščeš še kaj poglej za kakim Mx Revolution od Logitecha (če se ti dopade). Sam bi si verjetno sedaj kar kupil kakšno brezžično, namreč nisem zahteven igralec, pa še kabel je malo smotan imeti (pri G5 dobiš oblečenega v res dobro zadevo tako, da sem to mislil bolj na splošno). Ampak, ker denarja ne bom porabljal za tisto kar že imam, bom ostal na G5 dokler se ne pokvari oz. preteče vsaj še kakšni 2 leti.

ABX ::

Logitech ftw! Itak. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

markxxx ::

Jst ti pa prporocam G9 jo mam sam in sem zelo zadovoljen!
C2Q 6600,ASUS P5N32-E SLI Plus,nVidia GeForce 470 GTX,6GB DDR2 800Mhz

kmetek ::

http://www.icon7.com/si/

Z500 je dobra....

LordTado ::

jaz sem nihal med g5 in g9 pa sem pol vzel g5 mi je bol ergonomska lepše paše v roko...

ariel ::

ABX je izjavil:

Poglej koliko krat na sekundo obnovi pozicijo kurzorja.

Vse nad 250Hz je cool. Čeprav pravi gamer bo imel vsaj 500Hz.
Po defaultu v Winsih boš imel 125Hz osvežitev, tako da boš moral hackat za dobit 500hz.

Razlika med 125Hz in 500Hz je iz 8ms na 2ms.


Potem so brezžične miške z 2,4GHz povezavo uporabne za igranje (Logitech M705 in MX Revolution)? LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ariel ()

huelz ::

Ja ne vem, men brezzicne niso okej, ker so mi enostavno pretezke (na racun baterij).

UFOking ::

huelz je izjavil:

Ja ne vem, men brezzicne niso okej, ker so mi enostavno pretezke (na racun baterij).


Microsoft Sidewinder X8 je recimo lahka brezžična gaming miška.

bdoxx ::

če bi rad brezzično poglej za ROCCAT Pyra Wireless

huelz ::

Ma moje MS Habu ne menjam za nobeno drugo... Best mouse ever :D
Nobena druga ne sede tko lepo v roko

ariel ::

bdoxx je izjavil:

če bi rad brezzično poglej za ROCCAT Pyra Wireless

Kako je z avtonomijo baterije? LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tweakanje osveževanja USB mišk (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
224138495 (54438) BorutO
»

miška- g9 ali mx

Oddelek: Kaj kupiti
211401 (1155) tilinho20
»

laserska vs optična miška

Oddelek: Kaj kupiti
159983 (9684) roli
»

Glodalec (wireless ali kalbel?)

Oddelek: Strojna oprema
151228 (999) roli
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172030 (1576) tec

Več podobnih tem