» »

Obvestilo za vse ki želite komfortni paket

Obvestilo za vse ki želite komfortni paket

1
2
»

usb2.0 ::

Sej zato pa obstajajo programcki kot so winproxy itd...:D

Tr0n ::

Sem ravnokar stestiral Gajbin DynDNS servis [ http://www.gajba.net/dynip.php ] in laufa super. Instaliras kot service in ga sploh ne opazis. Prednost pred DNS2GO ima v tem, da domeno refresha samo takrat, ko pride do spremembe. Tak da, ko se ti po 24-tih urah ADSL reconecta, se ti takoj tudi domena prilagodi, tak da ni problema.

Tito ::

Kaj vem je tok pomemben statični ip? Sej če se prekine povezava od enga se nadaljuje od drugega (pri večina programih DC++, eOSU ...) PA tut od FTP ja se lepo nadaljuje neglede na spremembo ip-ja? Sam največ uporabljam DC++ in mi dinamični ip prow pride :D !

Mislm pa da noben normalen člowk ne lowda iz FTP jev z Explorerjem:))

|SNap| ::

si mogoce pomislil da bi kdo rad laufal svoj streznik z svojo domeno(ne poddomeno od kaksnega dyn ip servisa).

sicer se to da narediti ze sedaj ampak stvari otezi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |SNap| ()

rc-car ::

Mene dinamični IP sploh ne moti, moti me edino to, da nasilno disconectajo. Imam na ADSL modem priključen router in zadaj mrežo PCjev. Fora je v tem, da je router zmeraj priklopljen na net in ga vsakih 24h vrže dol. To pomeni, da če ga jaz priklopim danes ob dvanajstih me bo vsak dan ob dvanajstih vrglo dol z neta.. kar je ZELO moteče...

Anyway, jaz si želim samo to, da ukinejo nasilno prekinitev.. (poleg večjega uploada, se ve :D )
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Tito ::

No ok to je res tehten razlog, toda za ostale še vedno vprašanje stoji!

Kar pa se tiče proxijev, je pa to eno živo sranje in imam veliko raje dva dinamična ip-ja kot enga statičnega in proxi!

Jst uporabljam storitev strani dyndns.org in sem več kot zadovoljeni in ravno razmišlam o registraciji domene in so mi rekli, da jo lahko enostavno redirectam iz dyndns v lepšo domeno!

|SNap| ::

ja, sej tko mam jest zdej. mislim....
domena.com IN CNAME neki.dnydns.org

sam useen zakaj bi siol zajebu tebe, da bi si pol mogu iskat neke resitve ce lahko lepo mas staticni IP.

iration ::

sej mi je mal bad k morm to rečt, potem ko so nam podaril 512kbs, ampak še vsak k želi karkol met na svojem pc-ju (-jih), bomo to tud mel. pr vsej stvari je najbol annoying, da se neki zajebavajo in te prekinjajo k enga kretena. sej štekam, da mate eni rajš dinamični ip, sej zato bi pa mogl dat na izbiro - stal jih ne bi nč, uporabniki ki jim prinašamo dnar bi bli pa še bol zadovolni in bi si rekl, ja, mater, tale siol je pa res ok kok skrbi za nas... hehe, dobro jutro v slo
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IIS problem?

Oddelek: Izdelava spletišč
111132 (1003) primozj
»

statični IP

Oddelek: Omrežja in internet
356004 (5146) Bakunin
»

Kako zamenjati fiksen IP !?

Oddelek: Pomoč in nasveti
132969 (2654) Sergio
»

ADSL in statični IP

Oddelek: Omrežja in internet
112045 (1611) footprint
»

ADSL Komfortni paket?

Oddelek: Omrežja in internet
181432 (786) eee

Več podobnih tem