» »

gmail = problem

gmail = problem

greenpau ::

hei! jaz pa imam en problem z gmailom. Včeraj se kar na enkrat nisem več mogla vpisati v gmail ker je pisalo, da pač geslo ali u.ime ni pravilno. pa sem šla preverit če res pa sem opazila da je vse vredi da dobro vpisujem pa to...samo vseeno se mi ni šlo vpisati. Za rezervni e-naslov na katerega mi lahko pošlejo geslo ali pa kaj pa imam narihtan naslov, ki ga več ne morem uporabiti mislim na guest.arnes nimam več dostopa do njega. Zdaj me pa zanima kako bi lahko brez rezervnega e-maila kaj naredila, da bi lahko prišla spet v gmail in pa ali je možno da so mi vdrli v gmail??kaj naj storim?? hvala za pomoč že v naprej Lp

Bakunin ::

prosi arnes da ti aktivira @guest.arnes.si zacasno ???

shark_nm ::

Jap vdrli so to... Pošlji mail na gmail deskhelp, oni ti pošljejo nekaj vprašanj,tipa kdaj si si ustvarla gmail, pa ne vem ka še use, in ti resetirajo geslo. Moja punca je mela isti problem...svoj sekundarni mail je imela email.si,ki je pa tako ali tako propadel...

greenpau ::

shark nm...to sem že probala ja samo jaz resno nevem kdaj sem ustavrila svoj gmail pa to ...te pa dalje ne gre :S
bakunin to upam da uspe samo nevem če bo dosti kaj pomagalo v primeru če so mi vdrli :S pa še pri arnesu se noben ne oglasi na njihov telefon...joj sami problemi res :P

pa hvala vama za pomoč shark nm če veš kako nai pridem skoz ta vprašalnik brez tega da bi vedela kdaj sem si ustavrila gmail mi prosim odpiši ...

greenpau ::

aia pa še eno vprašanje imam...zdaj če mi je nekdo pač vdrl v gmail kaj morem narediti mislim kam mi je še potem lahko vdrl in kak se nai zdaj čim bolj nekak zaščitim pa to???

shark_nm ::

sej to sem že gruntal, to ti po moje ni vdrl nek znanec ali pa oseba... To je pomoje bolj kot trojanec, si obiskala kako stran in imela gmail ob enem odprt in je kaj hitro prišlo do pizdarije. Da se bolje zaščitiš si daj geslo ki bo bolj komplicirano. Npr: Zmeda1987@... Ne vem točno kako smo rešili situacijo. Pošlji jim mail, da se ne spominjaš kdaj točno si si ustvarila gmail račun in mislim da ti bodo poslali nova navodila

lp

greenpau ::

joj hvala ti res ..pa nekak bom probala narediti ...upam da ni še kam drugam zdaj vdrl pa bo še kaj računalnik kake viruse dobil pa to..dobro upam da dobim nazaj vsaj svoj naslov ker mam res dosti vsega glih prek gmaila pa to :P če ne pa si bom drugega naredila na žalost...


hvala lepa še enkrat za pomoč

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
111701 (1290) bluefish
»

vdor hekerjev v gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
172548 (2228) grinhorn33
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420049 (18806) Joze_K
»

gmail vdor

Oddelek: Pomoč in nasveti
223254 (2512) Mesar
»

geslo v gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
3113253 (12521) tomaz-

Več podobnih tem