» »

PROGRAM NOT RESPONDING-**** **

PROGRAM NOT RESPONDING-**** **

Poldek123 ::

Pozdravljeni.
Zadnje čase,pravzaprav že celo življenje,odkar imam računalnik se vedno pojavlja problem-program ne responda oz. ne odgovarja.Pa dobro,ko se je prvič zgodilo,sem bil še miren.Ko se je dogodek ponovil 100-krat(na kakšni igri,na firefoxu,explorerju,....) pa mi je prekipelo.Od takrat mi je ta problem začel iti na živce.Danes se je ta problem seveda moral zgoditi-zaštekala je igrica.Da vse skupaj še ni dovolj,je potem zaštekal firefox,nato pa še enkrat igrica.Ko skušam zapreti program se odpre ******** okno,v katerem piše,da če stisnem end now,se bo program ugasnil.Jaz to storim,program pa se ugasne 5 minut zatem,povzroči pa pravo razdejanje,saj medtem ne morem delati nič.Samo miško lahko premikam.Včasih pa se program sploh ne ugasne.Kvečjemu moram jaz restartati računalnik...Ve kdo,kaj je narobe in kako ta problem odpraviti?

Saintek ::

Napisal si cel sestavek, ki pa je popolnoma neuporaben. Napiši kakšne komponente imaš v računalniku in kakšen sistem imaš naložen (win xp vista......)

particle ::

Prodaj pc pa kupi kolo :)

Poldek123 ::

Ahhh..
Imam prenosni računalnik TroNote,ATI Radeon 9000,1 GB ram,2.80 GHz,Win XP Professional SP 3,kaj naj še ti povem?

Saintek ::

Preberi si to temo pa ti bo marsikaj jasno http://slo-tech.com/forum/t158889/konec


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

'freezanje' celega računalnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11511198 (9223) FlameZY
»

Moč napajalnika kriva za artefakte

Oddelek: Strojna oprema
161206 (828) mr1two
»

računalnik se kar ugasne...

Oddelek: Strojna oprema
152002 (1874) seljo
»

Firefox z napako (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
10614372 (10569) veteran
»

Moj napajalik je raketa (=zakaj je napajalnik crknu)

Oddelek: Strojna oprema
131481 (1124) Azrael

Več podobnih tem