» »

KATERA JA NAJBOLJŠA TV KARTICA !?

KATERA JA NAJBOLJŠA TV KARTICA !?

Eagle ::

V glavnem kupujem novo tv kartico in me zanima
katera ima najbolj kvalitetno sliko in zajemanje slike !?
Kak se vam kaj ta zdi:
PINNACLE STUDIO PC TV PRO, ma kdo kakšne izkušnje !?
Hvala za pomoč

Vrvy ::

matrox rainbow runner G-series :)):))

H20blok ::

Ja to je definitivno ena izmed boljsih tv tuner kartic.
Jest imam tudi Pinnacle PCTV in dela odlicno.
Sem pa kupil se eno pred njo vendar z njo nisem bil zadovoljen in sem jo nesel nazaj.(ne spomnim se katera je ze bila)

Drugace pa jest moje kartice ne rabim vec in bi jo tudi prodal, tako da ce si za kar povej. Je pa 100% kot nova.

E mail: Jernej.Iskra1@guest.arnes.si

H20 hlajenje

[BISI] ::

Rekel bi, da ce kupis Ati-jevo, ne mores zgresit! Pinnacle ima slabo sliko (vsaj v primerjavi z Ati-jem).

jugonostalgik ::

Boljše od PINNACLE STUDIO PC TV PRO boš težko našel.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

Eagle ::

Zaj ste me zmedli kaj zaj atijevo ali PINNACLE(kakšna je kaj slika na tej?)

Kaboom ::

imam ATI ISA TV Tuner (star 6 let), pa sem poskušal nabavit nov tuner, ker za toti tuner ATI ne da podpore v win 2000/xp, pa sem nabavo nek guillemot tv tuner, sem ga vrnil drugi dan... odurna slika

pa sem hodil okrog gledat kakšne so slike na tunerjih, prodajalci so govorli, da je slika taka zaradi motenj, slabega kanala in podobno, ko pa sem menjal kanal je bla ista, pa še vidlo se je da je interlaced (vsaka druga vrstica je črna). do zdaj sem na vseh tunerjih videl slabšo sliko kot na ati-jevem. res pa še nisem imel priložnosti videt digitalni sprejem...

ne rečem da so vse vrste ati tunerjev isto kvalitetne, naprimer externi preko usb, je slabši...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Eagle ::

Zaj nevem ali bi kupil ATI TV WONDER PCI, ali pa
PINNACLE STUDIO PC TV PRO

Eagle ::

Kakšni predlogi !?

akulp ::

Jest sem mel tud že možnost cel kup tunerjev stestirat pa je ATI TV WONDER najboljši za moj okus.

Slika je zagotovo najboljša od vseh kartic zajemanje pa je tudi dovolj dobro in vsaj tako dobro kot pri ostalih pa še zuanesljiv software ma!!
Glede podpore za XP/2000 pa: Zagotovo še pride zdej sicer obstaja MMC 7.1 ki je ZANIČ lahko pauporbiš MoreTV ki je zlo ql (ma tud TTX) sam ne podpira zajemanje slike. Ampak to se da uredit s kakšnim dodatnim programom!

Sicer pa počak še kakšen mesec (al pa raje dva) pa bo tud ATI izdal svoje!

LP,akulp

gorazd ::

Jaz sem zlo zadovoljen s svojim HAUPPAUGE tunerjem.

http://www.hauppauge.com

Prej sem imel ATIja ISA - tud zlo dober.
:)

[BISI] ::

Brez pomisleka si privosci Ati-ja! Pinnacle je bil na testu pri prijatelju - naslednji dan je sel nazaj... :D

Kaboom ::

Gorazd - katero verzijo hauppaugovega tunerja imaš ? jaz se zanimam za enega... pa povej malo približno kaka razlika je med njim in ATI ISA tunerjem... posebej o kvaliteti slike. hvala
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Boky ::

Tudi sam imam ATi-je ISA tuner. Ker ni podpore za win 2000/xp(sramota za ati) tudi jaz pocasi iscem dostojno nadomestilo. Notel sem nabavit ATI-jev TV Wonder. Ampak ko sem ga videl pri kolegu sem si premislil. Slika je samo v interlaced nacinu, pri ISA tunerju lahko izbiras med 3 nacini( interlaced, both fields, one field). Gonilniki za win2000 pa so kljub temu, da je tuner ze kar precej cajta zunaj, se vedno ne delujejo kot bi bilo potrebno.
Bi izpolnjeval kateri od teh tunerjev, ki jih omenjate moje zahteve ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV - Tuner - mnenja na enem mestu prosim

Oddelek: Kaj kupiti
283114 (2156) borutz
»

Kera TV kartica?

Oddelek: Programska oprema
81317 (996) pin29
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292545 (1773) Predator
»

TV tunnerji - kako je z njimi?

Oddelek: Kaj kupiti
201587 (1179) megaubo
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292325 (1852) miha

Več podobnih tem