» »

Nakup dvd

Nakup dvd

marko124 ::

Pozdravljeni,

Pred kratkim sem se odločil, da bom menjal dvd predvajalnik, saj je že malo star (niti dvix ne predvaja. ) in prav tako tehnično zaostal. Na sledeč forum sem se obrnil, ker nisem glih tehnični tip ter iz razloga, da dobim nekaj iskrenih nasvetov in ne nenehnega nakladanja prodajalcev, ki ti želijo prodati dvd z najvišjo možno ceno. Zato me zanima, če mi lahko svetujete kateri dvd bi lahko kupil? Pomembno mi je, da predvaja dvd/dvix/usb-vhod in ostalo.

Prav tako me zanima, če mi lahko razložite kakšna je razlika med philips dvd predvajalnik dvp 5990; philips dvd predvajalnik dvp-3380; philips dvd / divx predvajalnik dvp-3360; philips dvp3350 dvd predvajalnik. Sem bral njihove opise in res ne vidim razlike, kot le in samo v ceni...

P. S. : dvd/dvix predvajajo. Avi formate? - res nisem tehnični tip hehehe

Zahvaljujem se vam za pomoč in nasvete.
Lp, marko

energetik ::

Če imaš možnosti priklopi TV na računalnik, pa ti ne bo treba kupovat nobenega DVD playerja. Ni pa tako udobno kot player.

Trupl0 ::

http://www.pioneer.eu/eur/products/42/8...

poceni, dober, predvaja vse ( razen HD vsebin seveda ), slovenski podnapisi, HDMI 1080p upscaling... 90€

Kakšne BigBang bi ga morale 100% imeti.
If you are going through Hell, keep going !

marko124 ::

Hvala za odgovore....pa še to me zanima. DVD predvaja tudi filme iz USB ključa?

Sprašujem vas, ker na vseh opisih DVD-jev, ki sem jih gledal ne piše nič o tem....

Alamar ::

Pozabi na tega Pioneera. Škoda denarja. Kupi Philips 3360 za 55-60 EUR in ga priključi preko HDMI oziroma, če imaš staro CRT televizijo preko scart priključka. Potegni in preko USB naloži neuradni firmare s te strani http://vb6rocod.euracks.com/dvp3360_12....

in si zmagal. Predvaja iz USB in pravilno formatiranega zunanjega diska. S tem novim firmwarom imaš pa še cel kup opcij (različna velikost podnapisov, dolga imena datotek...). Philips 3360 ti je najboljši nakup glede na razmerje kakovost-zmogljivost-cena

Malo poglej še tukaj
Dvd Predvajalnik

http://slo-tech.com/forum/t107167/2799

neres ::

Kako pa mora bit sformatiran zunanji disk/USB?

NTFS deluje? Ker na FAT32 so baje lahko največ 4GB veliki fajli...


V čem pa je ta Philips boljši od najcenejših predvajalnikov? Sej ne da je drag, ampak vseeno..

energetik ::

Alamar - napisal je, da je ntehnični tip, ne verjamem da bo šel nalagat nov firmware na DVD player... :D

Alamar ::

Vsaka stara mama lahko naloži neuraden firmware. Daš datoteko na USB ključ - ga vtakneš v odprtino - počakaš da se prikaže update zaslon - pritisneš OK - počakaš par sekund - iztakneš USB ključ - počakaš, da se stvar naloži in prikaže pozdraven zaslon. Ni tako težko, a ne?

Disk mora biti formatiran na FAT32. Boljši od najcenejših predvajalnikov? Kakšno vprašanje pa je to? Za par evrov več dobiš dokaj renomirano znamko, ki, za razliko od noname kitajčkov, da nekaj na kvaliteto. Poleg tega imajo odlično neuradno podporo, kar je prej izjema, kot pravilo pri ostalih firmah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393111 (49607) NejcSSD
»

Dvd Predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
92234 (1990) komentar
»

Phoilips 42PFL7404H/12 in podnapisi iz USB diska - KAKO?

Oddelek: Zvok in slika
198196 (7700) ta_ki_tke
»

WD TV HD Media Player + 5.1 Surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
113894 (3637) Okapi
»

DVD player Firmware upgrade

Oddelek: Programska oprema
71964 (1921) racunalnicar

Več podobnih tem