» »

Nakup novih slušalk

Nakup novih slušalk

Mentalist ::

Zdravo


Ker so se mi danes zlomile moje stare slušalke, kupujem nove, tam do 40€ max, bolj gamerske.

Kaj priporočare?
Lool.

Mentalist ::

So Logitech G330 Gaming dobre za tako ceno?
Lool.

Mentalist ::

Lool.

geteus ::

mogoče te ti bodo ustrezale http://www.mimovrste.com/artikel/126004...

Mentalist ::

Ne najbolj, malo prevelike se mi zdijo...
Lool.

BALAST ::

Bolje imeti prevelike, ker premajhne ti stiskajo uhlje od ušesa in te po po pol ure že pošteno boli, ker ni prave prekrvavitve.

Jaz sem uporabljal Logitechove, pa so me tiščale, potem Philips velike naušne, ki so bile OK, dokler nisem obrabil materjala okoli uhljev. Sedaj pa imam neke poceni iz technomarketa za 5EUR.

 Slušalke + mic

Slušalke + mic

Mentalist ::

kaj pa te? Plantronics GameCom 367 zelo dobre se mi zdijo.
Lool.

Mentalist ::

Sem naročil prej omejene slušalke, poročam kakšne so.
Lool.

shark_nm ::

no le daj poročaj da vidimo o če mse gre :9 zanima me, če se dobro sliši npr od kje prihaja nepridiprav, ali je potrebno po 5.1 slušalkah poseči za kaj takega...

Yohan del Sud ::

Malo kradem temo, ampak načeloma imam podoben problem. Slušalke sem menjal vsako leto, ker se je kabel pogosto kam zataknil in so odletele v prosto smer. Dražje so bile, prej je to škodilo. Potem sem za foro ubodel najcenejše brezžične iz leclercove akcije za 20 eur (media tech, piše gor), in jih sam pulim z glave in mečem ob tla ... :)
www.strancar.com

Mentalist ::

Eh, Leclerc....
Lool.

Mentalist ::

Danes sem dobil te slušalke, so masivne oprimejo se fenomenalno mam regulator glasnosti, ful dobro se sliši, pravi užitek je COD2 igrat. Za tako ceno so najboljše slušalke.
Lool.

shark_nm ::

a se da z zvokom razločt od kje prihaja enemy?

Mentalist ::

Ja.

Zakon so.
Lool.

Zgodovina sprememb…

Insane123 ::

http://www.mimovrste.com/artikel/126004...

jst mam tud te slušalke in so res super sovražnika takoj odkriješ s pomočjo ZVOKA namreč igram cod2 in mi že vsi pravijo HAXER :)

Zheegec ::

Ja, priporočam Gamecon 367 glede na ceno... Kdor ima denar pa naj le poseže po Sennheiser HD5xx seriji :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Mentalist ::

Imam problem! Kupil sem neke Canonove slušalke za 15€ in ne dobim zvoka. V nastavitvah piše da niso priključene. Priklopljeno je vse po navodilih. Kje bi lahko bil problem.
Lool.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727102 (16897) jaot
»

Slušalke gaming

Oddelek: Kaj kupiti
51351 (1181) TehDucky
»

Nakup novih slušalk!

Oddelek: Kaj kupiti
273466 (2473) BangBros123
»

Kateri headset za manj kot 40€?

Oddelek: Zvok in slika
51118 (1048) Bananovec
»

Katere slušalke za 30E?

Oddelek: Zvok in slika
91759 (1553) matonson

Več podobnih tem