» »

Katere slušalke za 30E?

Katere slušalke za 30E?

stock ::

Pozdravljeni, kupujem slušalke za nekje 30€ za domačo uporabo predvsem delo na računalniku.. igrice in glasba. Iščem takšne, ki pokrivajo ušesa, da bi me čimmanj motil zvok okolice.. ogledal sem si naslednje:





Ima kdo kakšne izkušnje? Se splača poseč po kakšnih malo dražjih? Sony XD200?

stock ::

Noče mi linkov dodajat, ogledal sem si na mimovrste Philipso SHP 2700 in pa Sony MDR-XD100

jazbec ::

plantronics gamecom 367
http://www.mimovrste.com/artikel/126004...
odlične slušalke za malo denarja
jih imam sam in se obnesejo odlično

Steinkauz ::

jazbec je izjavil:

plantronics gamecom 367
http://www.mimovrste.com/artikel/126004...
odlične slušalke za malo denarja
jih imam sam in se obnesejo odlično

+1
Super za ta dnar

Mentalist ::

jazbec je izjavil:

plantronics gamecom 367
http://www.mimovrste.com/artikel/126004...
odlične slušalke za malo denarja
jih imam sam in se obnesejo odlično


Najboljše za ta denar.
Lool.

stock ::

Zanimive, samo kabel je pa kratek, glede na to, da morajo potem it zadaj v računalnik do zvočne.. Kakšna druga rešitev?

PS: Malo sem skeptičen tudi, prvič slišim za to firmo.. Sony in pa Philips pa me res še nikoli nista razočarala kar se tiče zvoka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

jazbec ::

firma je zelo kvalitetna te slušalke pa so ene izmed najboljših
kabel pa sploh ni kratek-ni ne kratek, ne predolg
zmeraj pa lahko kupiš podaljšek če ti je prekratek kabel kar pa bočno dvomim razen če ne sediš 2 metra stran od pc-ja

Spider9 ::

Tudi mene zanimajo tele plantronics slušalke, me zanima kako je je slišat zvok izven slušalk, ker iz veliko slušalk se točno sliši kaj posluša tisti, ki jih ima na glavi. Trenutno imam neke poceni easytouch in ni ven slišat skoraj da nič, to se mi dopade.
LP

stock ::

Pozdravljeni!

Evo se malo javljam z rezultati.

Na koncu sem se odločil kar za Sennheiser HD201. Glede na ceno so se mi zdele odliče, nekaj slušalk sem tudi probal v big bangu, tam pa so te slušalke bile tudi najcenejše tako, da sem jih itak mislil tam kupit.

Po nekajdnevnem sestiranju se mi zdijo slušalke dokaj kul, ampak ker sem malo perfekcionista, napišem samo par pomankljuvosti oz. slabosti. Torej, ob poslušanju glasbe se čuti pomanjkanje basa in pa tudi niso kaj preveč glasne, medtem ko dobro stojijo na glavi spet kar močno pritisnejo na ušesa oz. glavo tako, da po nekem času postanejo malo moteče. Največja pomankljivost pa je, da slušalke nimajo svojega regulatorja glasnosti, tako si go greš naprimer v špil ne moreš štelat + - krneki!

V kratkem, niso ravno nevem kaj :) a spet, sem zadovoljen in naslednje bodo sigurno tudi Sennheisere, le model višje ;)

Hvala vam za pomoč!

matonson ::

Malo navij v EQ base. Tud, če pretiravaš ne začnejo hreščati. Če ti ta glasnost ni dovolj imaš problem:).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727104 (16899) jaot
»

GAMERSKE SLUŠALKE

Oddelek: Kaj kupiti
52123 (1957) DrSergioDJ
»

Slušalke gaming

Oddelek: Kaj kupiti
51351 (1181) TehDucky
»

Nakup novih slušalk

Oddelek: Kaj kupiti
162359 (1570) Mentalist
»

Kateri headset za manj kot 40€?

Oddelek: Zvok in slika
51118 (1048) Bananovec

Več podobnih tem