» »

Nakup novih slušalk!

Nakup novih slušalk!

gapa17 ::

Na netu sem poiskal nekaj slušalk in na koncu v ožji izbor dal 2 slušalki...
Odločil sem se pa za naslednji 2:-Logitech G35 Gaming
-Razer Megalodon 7.1 Surround Sound

Sedaj pa me zanima vaše osebno mnenje oz. katere od teh dveh, mi priporočate. Tudi priporočila za katere druge slušalke bi bil vesel... Hvala za vsa Vaša mnenja!!!
LP Gašper

hudychk ::

Za Logitech lahko rečem, da proizvajajo zelo dobre računalniške zvočne sisteme, zvok je pri vseh serijah zelo čist, basi globoki in točni. Če je tako tudi pri njihovih slušalkah, ne vem, bi se pa osebno raje odločil za Logitech, če ne drugo že samo zaradi tradicije in supporta. Čez Razer sem slišal že mnogo pripomb, sicer za miške, ne slušalke, tako da ne vem. Sam imam slušalke Teac HP-5-S z vgrajenim ojačevalnikom zvoka in aktivnimi vibracijami po zvoku, dobiš filing kot da sediš v avtu z wooferjem...
The Devil himself!

gapa17 ::

Aha...
Sicer pa mam slušalke 5.1 Medusa, pa me zanima če je kakšna večja razlika med Medusa in Logitecom...

huek111 ::

Razlika je vsaj tako velika kot je razlika v ceni!Če že ne v zvoku pa sigurno v kvaliteti izdelave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huek111 ()

Wox ::

Koliko razumem, iščeš slušalke bolj za gaming. Sicer nimam izkušenj s temi Logitechovimi, gledam pa ceno, ki je za gaming slušalke malce pretirana. Če že posegaš v ta cenovni razred, bi ti priporočal AKG K242 HD, ki so v tem cenovnem rangu najboljše kar sem jih uspel preizkusiti. Odločitev je seveda tvoja.

gapa17 ::

Hvala Vsem za odgovore... Verjetno se bom odločil za nakup G35 Gaming slušalk... LP

gapa17 ::

No sedaj sem malce gledal po internetu in naletel da te G35 niso kaj prida... :S
Zato še ni 100% da jih bom nabavil... Zanima me, če kdo pozna kakšne zelo kakovostne GAMING slušalke v rangu do 250EUR. Hvala za odgovore...
LP Gašper

Insane123 ::

http://www.mimovrste.com/artikel/126004...

Sam uporabljam te in so ODLIČNE za ta dnar pomoje se te slušalke lahko komot primerjajo z slušalkami Razer in Logitech in Senheisen itd.

Edino kar je da Bass ni newem kak močen drugači pa to niti ni taka ovira pri igri saj sovražnika vsaj jaz takoj najdem

Dami ::

Jaz mam tele in so super. Zelo kvalitetne. Niso sicer za muziko, ker so basi švoh, so pa zato visoki toni bolj povdarjeni. Za ts/vent se super obnesejo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

gapa17 ::

Sam sem imel v mislih kakšne AKG-jeve slušalke... Čeprav z Sennheisercami ni nič narobe :D Saj po kvaliteti naj bi ble te dvoje nasploh najboljše na tržišču.
Pa me zanima če so primerne za GAMING in se nasprotnika bolje šliši kod pa naprimer z 5.1 Medusa slušalkami. Hvala za odgovore!! Gašper

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gapa17 ()

gapa17 ::

A mi lahko kdo odgovori na zgornje vprašanje??
Pa me zanima če so primerne za GAMING in se nasprotnika bolje šliši kod pa naprimer z 5.1 Medusa slušalkami...

Insane123 ::

Insane123 je izjavil:

http://www.mimovrste.com/artikel/126004...

Sam uporabljam te in so ODLIČNE za ta dnar pomoje se te slušalke lahko komot primerjajo z slušalkami Razer in Logitech in Senheisen itd.

Edino kar je da Bass ni newem kak močen drugači pa to niti ni taka ovira pri igri saj sovražnika vsaj jaz takoj najdem



To kupi se splača verjem

gapa17 ::

Ja sj bi jih kupo, sam ko že mamm boljše oz. Medusa 5.1 mi še vse odlično delajo :D
Zato nevidim smisla da bi kupoval tele GameCOm... :D Vseeno hvala za predlog. LP

Zheegec ::

Gamecom 367 so dosti boljše od medusa slušalk...

Če kdo drug rabi kvaliteto pa naj si nabavi Sennheiser HD5xx serijo :) Pa ne Logitecha :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

P4ajo ::

Jst bi dodal še Roccat Kave, so zelo kvalitetno izdelane, tudi zvok bi naj bil zelo dober imajo pa tudi 3 prave "zvočnike" v vsaki slušalki, tako da je pravi surround...
Ampak na koncu vedi, da je pri teh slušalkah pomembna predvsem kvaliteta izdelave, ker so za gaming v večini vse povsem vredu, oz. so razlike zelo majhne.

BuzzFuzz ::

Kupi Sennheiser PC-350 in boš imel najboljše slušalke. Če boš slušalke uporabljal za gaming potem ne rabiš 5.1, malo poguglaj in si preberi...

http://www.demise-pc.si/product_info.ph...
* link zato, ker so tukaj najcenejše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BuzzFuzz ()

gapa17 ::

Hvala Vsem za odgovore... Verjetno bom kupil ene od Sennheiserc :D

No torej dokončna odločitev:
Sennheiser PC 350 ali
Sennheiser HD 595

Zdaj pa me zanima, katere so boljse za gaming, neglede na mikrofon... in ceno. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gapa17 ()

taghag ::

se strinjam, da so sennheiserce zakon ... imam brezžičnen model (ne gejmam, tako da za druge potrebe) in sem super zadovoljna. po moje ne moreš sfalit z nobenimi od zgornjih.

Zheegec ::

gapa17 - kar se tiče kvalitete zvoka so HD5xx daleč pred PC350... Sem probal HD595 in HD555 in je zvok praktično isti. Sem potem kar HD555 vzel.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

jan01 ::

Poglej si še odlične denon ah d1001 - 110EUR(s poštnino) iz mp3-player.de ...

gapa17 ::

ALIEn3001 - hvala za odgovor... A res ni skor nobene razlike med HD555 in HD595? Ker potem takem se bolj splača HD555 vzet namesto HD595 :D

Zheegec ::

Jaz sem se odločil za HD555, čeprav bi brez težav dal še tistih 50EUR več ali koliko je.
Sicer sem probaval na eni čisto klasični komponenti (že rahlo stari), in moram reči, da je bil potem zvok hd555 doma na x-fi zvočni dosti boljši.
Anyway, je pa razlika v materialu slušalk, oziroma v tistem delu, ki pride na ušesa. Pa lep podstavek dobiš zraven...
Probaj oboje pa se odloči, so pa v vsakem primeru boljše od HD515.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

BuzzFuzz ::

Če kupuješ za gaming kupi PC-350 pika :) Sploh nimaš kaj razmišljat

gapa17 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gapa17 ()

Bauc ::

Ali je že kdo mogoče sprobal te steelseries siberia v2 na dolgi rok? Zanima me če se res rad pokvari mikrofon.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bauc ()

wnbpotato ::

Jest mam Turtlebeach px21, ki jih primarno uporabljam za PS3 včasih pa tudi za pc... ZELO zadovoljen :)

FuI2cY ::

Js bom kar počako na Razer Tiamat 7.1 surround

BangBros123 ::

Mene pa zanima ce so raztegjive (ob straneh) glede na velikost glave slušalke Plantronics GameCom 367 :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5411056 (10113) jasa123434
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510243 (8810) r3dkv1c4
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
283740 (3033) -THX-
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
272803 (2305) Bananovec
»

Katere GAMING slušalke kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
294141 (3548) Yohan del Sud

Več podobnih tem