» »

ISDN paket

ISDN paket

andraz ::

Zanima me koliko stane najcenejši ISDN paket (telefon, dodatna linija...)? Zanima me če je res, da znaša naročnina plus impulzi (nenehen dostop do interneta) le 3600SIT na mesec?
Živim za PC, sam on me ne mara.Smrk;Smrk.

aambro ::

http://www.telekom.si oz. 080 8000 al neki tacga...

da ti zamenjajo PSTN linijo z isdn prikljuckom, stane cca. 2000 SIT. ker se tega ne da narediti posebej, pa se ISDN aparata nimas, te najcenejsa varianta pride ISDN100 za 24900 SIT (aparat not stane 22900). mas dve liniji in en aparat, tko da ti je cist vseen, ce mas se ta drugo.

Potem pa pridejo naslendji stroski. Ce hoces na internet prek ISDNja, rabis ISDN modem. ta te stane 34900 SIT pri TElekomu. nanj potem lahko prikljucis se kak fax ali navaden telefon, da potem maksimalno izkoristis ti dve liniji :)

Narocnina te pride (sam da pogledam) cca. 3600 na mesec, ce nic ne telefoniras.
Impulzi se stejejo potem normalno, ce si na internetu na eni liniji, ce pa uporabljas obe, pa dvojno. Za cene poglej na telekomovo stran. Sam mam ADSL in sem z njim zelo zadovoljen (edin to mi je slo na zivce, ker sem moral nabavit se ISDN prej, pa se dodatn telefon, da je stara mama srecna ;(( (ADSL bi naceloma lahko delal brez ISDNja)

Tista varianta, da pa placas neki dnarja pa dobis neomejen dostop do interneta prek 56kbit povezave sem ap slisal.. sam je cena tm cca 5kSIT na mesec posebej. Pa ne vem, kje ze to omogocajo, ampak v tem primeru razmisli o ADSLju :) (30000 priljucnina + 8067 SIT narocnine na mesec + obe liniji frej):\



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216703 (11330) Tr0n
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114224 (10111) Bistri007
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716710 (4266) clemmy
»

ISDN

Oddelek: Omrežja in internet
321688 (1205) Hux
»

TELEKOM ZAČEL TRŽIT <b>ADSL</b> (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
595518 (3968) Opkow

Več podobnih tem