» »

Komercialni izdelki

Komercialni izdelki

marjan_h ::

Pri tem mislim na izdelke, ki jih ponujajo top shop trgovina, in ostale trgovine, kjer trajajo oglasi do pol ure. Zanima me koliko verjamete tem ponudbam, in če naročate te izdelke.

Primer

Aparat za rastrupljanje telesa, v katerega stresete sol, nalijete vodo ga vklopite in namakate noge v njemu 30 min, po pretečenem času pa se voda obarva (rumeno-razstrupitev ledvic), če se pojavijo črni madeži ste izločili težke kovine?

Ne rečem da obstajajo elementi in snovi ki vežejo nase težke kovine (alge), ampak da pa se to izloči preko nog v navadni H2O. Sej mislim da je bilo to že na preverjeno, ampak me vseeno še zanima vaše mnenje. Naj omenim da ta izdelek stane 750EUR. Kakšni kemiki in ljudje s tehničnim znanjem bi lahko znali to razložiti bolj podrobno.


Bi moral tržni inšpektorat RS umakniti take izdelke iz trga?

crniangeo ::

vse reklame bi morali ukiniti.
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Ramon dekers ::

Pri tem mislim na izdelke, ki jih ponujajo top shop trgovina, in ostale trgovine, kjer trajajo oglasi do pol ure. Zanima me koliko verjamete tem ponudbam, in če naročate te izdelke.

Primer

Aparat za rastrupljanje telesa, v katerega stresete sol, nalijete vodo ga vklopite in namakate noge v njemu 30 min, po pretečenem času pa se voda obarva (rumeno-razstrupitev ledvic), če se pojavijo črni madeži ste izločili težke kovine?

Ne rečem da obstajajo elementi in snovi ki vežejo nase težke kovine (alge), ampak da pa se to izloči preko nog v navadni H2O. Sej mislim da je bilo to že na preverjeno, ampak me vseeno še zanima vaše mnenje. Naj omenim da ta izdelek stane 750EUR. Kakšni kemiki in ljudje s tehničnim znanjem bi lahko znali to razložiti bolj podrobno.


Bi moral tržni inšpektorat RS umakniti take izdelke iz trga?



einstein je rekel:samo dve stvari sta neskončni, vesolje in človeška neumnost. v prvo nisem prepričan

marjan_h ::

Poznam ta citat od Einsteina in mi je zelo všeč, tudi sam vem da je to vse skupaj "hoax", ampak zakaj pol tržni inšpektorat ne umakne takih izdelkov iz trga? Kakšne stvari ki jih oglašujejo so tako nelogične glede svojega delovanja da je že vse skupaj pretiravanje.

Hardstyle ::

Glede nato, da so prepovedali spletne stavnice, ki dejansko niso v sloveniji in tudi ne oglašujejo v sloveniji (izjema je bwin) bi morali prepovedati tudi TopShop. Zakaj? Tale topshop je nategancija, nikjer ti ne pove, da moraš bit na dieti drugače neboš v 4dneh shujšal za 3kile oz. izgubil tri centimetre okoli pasu.

Potem so tu pripomočki za barvanje s katerimi z litrom barve prebarva xx kvadratnih metrov. Vse zgleda lepo pobarvano dokler se barva ne posuši, sploh na takih ploščah, ki jih oni uporabljajo (gips plate). Tega doma ne dosežeš pa če je nevem kaj.

Konvekcijska pečica, res je zdrava,boljši okus in vse ampak na TV spečejo piščanca v par minutah, tega ne moreš dosečt nikakor, razen če imaš doma piščančke, saj je zmeraj prikazan posnetek od blizu tako, da je varka v velikosti in potem ga res lahko spečeš 1 2 3.

Različni pripomočki za rezanje,seklanje zelenjave in podobnih stvari. Sem imel možnost videt na lastne oči kako deluje in sem tudi preizkusil. Stvar res deluje ni kaj. Ampak ko hočeš kupit točno tistega s katerim on dela ga ne moreš dobit, dobiš lahko samo zapakirane ki so za en ku*ac! Sem rekel, da plačam trojno ceno za njegovega pa ni popustil.

darkolord ::

Tega doma ne dosežeš pa če je nevem kaj.
Hehe, v OBIju sem vidu en "original" reklamni video za to zadevo - že približno po treh sekundah je blo vse jasno...

Hardstyle ::

pa ja valda. na embalaži piše 20m^2 in še to zelo težko dosežeš.

fosil ::

Aparat za rastrupljanje telesa, v katerega stresete sol, nalijete vodo ga vklopite in namakate noge v njemu 30 min, po pretečenem času pa se voda obarva (rumeno-razstrupitev ledvic), če se pojavijo črni madeži ste izločili težke kovine?

O tej napravi za rjavenje so že tekle debate
klik
klik
Tako je!

overlord_tm ::

Ovce so zato da se strizejo.

Ramon dekers ::

če si pa želiš medicnski pripomoček poskusi elmag,ta pa deluje preko sevanja oziroma določenih frekvenc (samo nevem kje bi ga dobil:)je ruska zadeva, delali pa so jo tudi v yugoslaviji.
no tega ne bodo dali v top shop verjemi:)

Spajky ::

Jest sem pred dosti leti kupil oni dragi aditiv za v motor avta (ameriška zadeva-MotorUp, filmček je bil tudi kako motor laufa brez olja). Zdej se je ne dobi več, moram pa reč, da se mi je zgodilo, da mi je olje isteklo in sem se lep cajt vozil tudi po AC brez njega nevedoč in avto res NI zaribal (ko bi moral ziher!). Torej glede na topShop zadeve (tudi slepa kura zrno najde) je ona zadeva funkcionirala "as advertised" in me je rešila pred zaribano mašino ... za ostala s*anja pa ne vem kako je ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

MIHAc27 ::

Moja žena zelo rada nasede takim 'zgodbicam'. Sej priznam tudi meni se včasih zdi kaka stvar super. Potem pa odjadraš na internet in se malce bolj pozanimaš o predmetu ki ga prodajajo in ugotoviš, da Čaj Šlank ne pomaga kaj dosti pri izgubi Kg, Aparat za raztrupljanje deluje na osnovi elektrolize (torej raztruplja edino tisto sondo), aparat za telovadno pa postane nezanimiv po 1 tednu,.......

AmokRun ::

Še Chuck Norris uporablja Top Shop, tako ta to ziher deluje. :)

inferno666 ::

Prijatelj je delal na topshopu. Nekej časa so prodajal vodo iz svete rekel jordan :). Je rekel da so stare mame klicale ko nore, če je ta voda res iz tam. Voda je bila pa iz našega vodovoda.

mojsterleo ::

MIHAc27 je izjavil:

Potem pa odjadraš na internet in se malce bolj pozanimaš o predmetu ki ga prodajajo in ugotoviš, da Čaj Šlank ne pomaga kaj dosti pri izgubi Kg,
caj cang slang izdeluje firma mogota, ki je drugac znana tudi po zeliscnih cajih (v skor vsaki trgovini jih prodajajo). tko da to definitivno ni neka kitajska zadeva, razen morda recepta in sestavin. je pa res da to prodaja sam "mr. dzirlo".

poweroff ::

Heh, pri Čang šlang je zadeva preprosta. Če ga začneš veliko piti in se tudi redno giblješ, boš nedvomno res shujšal.
sudo poweroff

detroit ::

čez džirlo cigaretni nastavk ga ni
Skero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grelna pipa

Oddelek: Kaj kupiti
73350 (3002) MIHAc27
»

Oppo N1 naprodaj

Oddelek: Novice / Android
2510367 (6655) Jst
»

Kdo naseda Top shop izdelkom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5517547 (14251) Blum
»

Živo srebro v ribah (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8825795 (23601) imagodei
»

top shop

Oddelek: Loža
141870 (1597) Jeebs

Več podobnih tem