» »

wireless težave

wireless težave

mozetic8 ::

Lep pozdrav

imam postavljeno wireless za soseda ki adsl-ja ne more dobit. Vse je delovalo normalno do pred kratkim ko se pri meni internet ne odziva več (enkrat dela normalno, drugič sploh ne ali pa dela počasi), če izklopim wireless dela normalno. Kot vem sosed uporablja večinoma msn kar nebi smela biti težava. ima kdo kakšno idejo? obstaja kakšen program s katerim lahko pogledaš kaj se v omrezju dogaja in ali je lahko to tudi kaksen virus na njegovi strani?

- na wireless je samo on tako da noben ne krade, sem skoraj 100% da sosed ne uporablja kaksnih torrentov
  • spremenilo: mozetic8 ()

KoMar- ::

Poglej stanje brezžične povezave v Control panelu pri sosedu in boš videl, koliko kaj pošilja/prejema. Imaš tudi graf na voljo v Task managerju pod jezičkom Networking.

mozetic8 ::

hvala za odgovor, stanje je tako da se to dogaja v intervalih recimo 1-15 min (dela, ne dela, dela slabo). Zato bi potreboval nekaj da lahko gledam stanje omrezja takoj ker do soseda rabim 5 min da vidim kaj se pre njem dogaja. V task managerju vidiš samo koliko je tvoja (1 računalnik) povezava obremenjena do routerja? Probal sem tudi QoS preko Mac naslova, nastavil sem na low pa je še vedno težava.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasno delovanje brskalnikov

Oddelek: Omrežja in internet
143045 (2685) Bakunin
»

En zelo čuden bug

Oddelek: Pomoč in nasveti
181588 (1001) fastfury
»

problem vklopa wireless kartice

Oddelek: Omrežja in internet
151813 (1585) noteadmin
»

Svaka čast tistemu ki reši.... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
593539 (2505) ~Panter~

Več podobnih tem