» »

Ogled celotne DVD zbirke iz naslonjača

1
2
»

techfreak :) ::

Manj šari po mašini, ne bodi pametnejši od cele armade programerjev in tudi Winsi bodo delali, kot je treba.

Nič nisem šaril in nesposobnost Windowsov je dejstvo. In zato sem preklopil na Mac, ki ima manj težav. Ampak še vseeno preveč, tako da mi je Linux vedno bolj všeč in bom mogoče migriral.

madmitch ::

Da ne boš imel več težav, je zate edina resnično sigurna stvar list papirja, svinčnik in rehnšiber.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

zee ::

rehnšiber
?

Ravnilo?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

T-h-o-r ::

Skatlo?


tako pač rečem ja :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

madmitch ::

rehnšiber
?

Ravnilo?

S tujko tudi imenovano Logaritmsko računalo. :)
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

zee ::

Hvala za pojasnilo. Nisem niti vedel, da ima zadeva svoje ime. :)
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

bluefish ::

Nič nisem šaril in nesposobnost Windowsov je dejstvo. In zato sem preklopil na Mac, ki ima manj težav. Ampak še vseeno preveč, tako da mi je Linux vedno bolj všeč in bom mogoče migriral.
No fino, da si migriral. Samo potem ne posplošuj stvari.
Če sedaj jaz rečem, da sem imel probleme z Linuxom, me boš verjetno napadel z nesposobnostjo in še čim. Ali pač?

Mavrik ::

To, kakšni so Windowsi kot splošen operacijski sistem ne spada v to temo.

Tistim, ki bodo dalje provocirali brez razloga (predvsem tebe gledam techfreak :)) bom prilepil naziv. Zresnite se.
The truth is rarely pure and never simple.

marS ::

ej folk, pa sej je vseen kaj kdo ima za skladišče....sam da dela...če pa ne pa pač vzameš večje kladivo :D
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Phoebus ::

Pa smo spet tam pri temu čigav OS je boljši...
kot je že v članku poudarjeno, je glavno da se žena vsede in zna s tremi user-friendly pritiski pogledat film iz zbirke..

Drugače bi bil pa lahko pes in omenil ion+xbmc. Če je prostora v iončku (ASRock BT ima npr. 2x2.5") premalo, pa kupiš ready-made NAS (škatlo ki ima hd raid, power in luknjo za ethernet) na [1-4] diske in se povežeš nanj.
Torej, cel projekt je topla voda.

In glejte glejte, ob svoji rešitvi nisem niti enkrat omenil, na katerem OS laufa XBMC in katera verzija firmwara je na NASu >:D

PrimozR ::

res si je težko vzeti 5min in poiskati pravo škatlo s police :)

Če imaš lažji način, ja, je. Verjetno si ti eden tistih, ki ima v kompu 500 GB disk in bekape filmov dela na DVDje, kajne? Nekateris mo že pred časom ugotovili, da je ceneje, bolj zanesljivo in mnogo bolj praktično enostavno kupiti nov disk.

Pa smo spet tam pri temu čigav OS je boljši...
kot je že v članku poudarjeno, je glavno da se žena vsede in zna s tremi user-friendly pritiski pogledat film iz zbirke..

Drugače bi bil pa lahko pes in omenil ion+xbmc. Če je prostora v iončku (ASRock BT ima npr. 2x2.5") premalo, pa kupiš ready-made NAS (škatlo ki ima hd raid, power in luknjo za ethernet) na [1-4] diske in se povežeš nanj.
Torej, cel projekt je topla voda.

In glejte glejte, ob svoji rešitvi nisem niti enkrat omenil, na katerem OS laufa XBMC in katera verzija firmwara je na NASu >:D

Pa ti še vedno manjka SW za ripanje DVDjev, vprašanje pa je tudi, kako potem katalogira XBMC te filme. Podpira ISO fajle?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

kiFni ::

Pa ti še vedno manjka SW za ripanje DVDjev, vprašanje pa je tudi, kako potem katalogira XBMC te filme. Podpira ISO fajle?


Ja je software za ripanje, vsaj na xboxu je.
Ja podpira ISO.

BigWhale ::

Jaz se z ripanjem ne ukvarjam, enostavno se mi ne da. Kupim BD/DVD, ga pogledam in ga shranim na polico, takrat, ko ga bom zelel se enkrat pogledati, bom pa premaknil svojo precastito rit in ga vtaknil v predvajalnik.

Drugace pa za gledanje stvari, ki jih 'naberem drugod' uporabljam PS3 Media Server in en star racunalnik, ki zmore enkodirat/streamati tudi 1080p video. Notri je pa 1TB disk.

Phoebus ::


Pa ti še vedno manjka SW za ripanje DVDjev, vprašanje pa je tudi, kako potem katalogira XBMC te filme. Podpira ISO fajle?

XBMC podpira svašta, če pa v originalu kaj ni podprto, ga lahko razširiš s skriptami ali programi.

Spock83 ::

Jaz mam pa namenski NAS s sambo (Dlink DNS-323). Gledam s kateregakoli playerja/PC-ja/laptopa. :D

Edit: XBMC podpira pospeševanje HD preko GPUja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spock83 ()

PrimozR ::

Boxee Beta bo podpiral to mislim da na windowsih pa z nVidia grafično (ION).

Spock83 ::

Odčino, ker imam Asrock 330. (ION platforma)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NAS za Small/Medium business uporabo

Oddelek: Kaj kupiti
8921 (676) bobby
»

Western Digital predstavil tehnologijo MAMR za 40-TB diske

Oddelek: Novice / Diski
236242 (4289) dexterboy
»

Kaj kupiti za shranjevanje 10T podatkov

Oddelek: Kaj kupiti
4711934 (9375) HighBane
»

"server" računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
417946 (6943) trnvpeti
»

Ogled celotne DVD zbirke iz naslonjača (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
667822 (6108) Spock83

Več podobnih tem