» »

Nakup wii-ja - goblin.si

Nakup wii-ja - goblin.si

TOm4 ::

Naročil bi tale nintendo wii: Klikni me nežno! :D

zanima me če bi kje lahko prišel bolj poceni skozi?
Privlačno se mi zdi tole, da imam 1 letno garancijo.

Zanima pa me še tudi, če ima kdo izkušnje s to trgovino in če so zaupanja vredni?

hvala, pa vesele praznike in srečno novo leto vsem :)
  • spremenil: TOm4 ()

Mentalist ::

Prvič slišim za to trgovino, tak da raje nebi eksperimentiral na njih, raje kupi na Mimovrste, se držijo točnega roka dobave, ker sem ravno nekaj tam naročil, tak da, če boš kupil tam, ti ne bo žal.
Lool.

TOm4 ::

Na mimovrste za 200EUR dobiš samo Wii + sport pack

Tukaj pa za 270EUR:
-Wii,
-Wii sports,
-sports resort,
-odklenjen.

Tako da ne vem res ..

St235 ::

12 mesecev garancije je MINIMALNO kar ti nudi že proizvajalec in kar zahteva slo/eu zakonodaja.

270 EUR se mi zdi za takšno konzolo krepko preveč, je pa res da ima precej dodatkov, sam je dodatna vrednost vprašljiva.

TOm4 ::

odklep naj bi biu 30EUR,
sports resorts in wii motion plus 50EUR ali 60EUR,
konzola + sports 200EUR.

En mariborčan ali celjan se more javit, ker s tam je ta trgovina :)

JayKay ::

Mentalist ::

???
Lool.

St235 ::

Ja, to je dost cenejš. Sam za nekoga ki je vajen da gre v trgovino, plača z gotovino in odnese domov to ni glih opcija. Znese pa z poštnino okol 200 EUR, kar je z motion plus ugodno.

TOm4 ::

ne sej tudi jaz sem mislil po pošti naročiti.
Ampak jaz iščem odklenjenega.

http://www.konzole-slovenija.com/forum/...

glede na to da so imeli prav takšno predstavitev, niso neki kradljivci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOm4 ()

St235 ::

Odklent ga lahko vedno daš tudi naknadno, ampak gremo ontopic.

S samo firmo močno dvomim, da bi bilo kaj narobe, garancija je določena s strani države in jo nudi tudi proizvajalec neodvisno od prodajalca. Kar se pa cene tiče, pa tudi sam najbolje veš, če wii motion odtehta 70EUR. Igre kot dodatno vrednost naštevat je pa bolj tako tako, glede na to da bo konzola odklenjena.

že recimo tale http://www.goblin.si/nintendo-wii/ninte... + odklepanje te pride 10 eur manj. Aja pa če koga poznaš, ki ima namen v kratkem naročat siol internet ali TV lahko tam dobiš wii za 50EUR.

Aja, če naročiš na amazon za 200 EUR in daš odklenit pri nas (20-30 EUR) še vedno precej prihraniš. Edino mal dle vse skupaj traja (7-10 dni)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

TOm4 ::

Ampak glede na to, da je razlika v ceni največ 50EUR si res ne bi belil glave s tem.
Raje kupim vse naenkrat, kot pa da bom mogel čakat ne vem kolko časa še za odklep itd.
Pa še poštnina na amazonu je dražja, tukaj me pa pride 6EUR.

JayKay ::

ampak dobiš še eno igro zastonj zraven (po lastni izbiri). ampak kakorkoli, izbira je tvoja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

Alamar ::

Kdo pri zdravi pameti bi pa sploh plačal za odklep. To lahko storiš sam v desetih minutah. Po netu imaš cel kup vodičev, celo v slovenščini. Tele preprodajalce, ki zaračunavajo softmodanje bi treba pa za jajca obesit. Da jih ni sram stranke zavajat in se hvalit kakšna dodana vrednost je odklep. Še v orodjih za softmodanje nonstop piše, da si bi nategnjen, če si plačal za tole.:)

Drugače ti je najcenejša varianta nov wii za 150 EUR prek bolhe. Jih je sedaj cel kup, ko je siol akcija in hočejo ljudje nekaj dodatno zaslužit. Prek ebaya kupiš motion plus za 15-20 EUR in dodaten komplet kontrolerjev za cca najmanj pol ceneje kot pri nas in si zmagal. Iger pa predvidevam, da ne rabiš, če iščeš odklenjenega.:))

TOm4 ::

Nikjer nisem zasledil kako ga odkleniti.. :S
bom pogledal še malo po bolhi.

c3p0 ::

Tukaj gre bolj za problem, če bo dotična trgovina čez 1 leto še obstajala. Uradna garancija namreč več ne velja. Če propade ta firma, komu boš dal pokvarjeno konzolo?

Alamar: Namestitev windows na PC je otročje lahko, manj kot 10 minut aktivnega dela. Te nesramne firme, ki si drznejo za kaj takega računat 50-100 EUR bi torej tudi obesil za jajca?

Glede opozorila se spet motiš. Plača se za samo storitev in ne za software.

St235 ::

Garancija je neodvisna od trgovine, saj jo nudi PROIZVAJALEC. Pokvarjeno konzolo tako neseš neposredno na servis, kar je po mojih izkušnjah tudi nasplošno boljša praksa kot nazaj v trgovino. Prihraniš vsaj en teden. (Izjema pri tem so garancije, ki jih nudi neposredno trgovina - BIG Bang Se zgodi je tak primer). Ali pa kadar v Sloveniji ni pooblaščenega serviserja in si s tem prihranih potne stroške.

Plača se seveda smo namestitev software in jo ima vsak pravico zaračunat kolikor želi, kot je Sag oomenil tudi za windowse ti računajo 100 EUR pa nič ne rabijo delat. Tvoja odločitev pa je, če takšno oderuštvo podpiraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

c3p0 ::

To je že res, ampak uradna garancija pri posegu v konzolo propade. Kar vključuje custom firmware. Navsezadnje lahko konzolo pri tem početju nepopravljivo zabrickaš. In marsikdo jo, kljub temu da je otročje lahko. Poznam dva primera, pa niti nista bila neka laika.

Če bodo to pri nintendu opazili, ali ne, je pa drugo.

Skubaduba ::

Naročil bi tale nintendo wii: Klikni me nežno! :D

zanima me če bi kje lahko prišel bolj poceni skozi?
Privlačno se mi zdi tole, da imam 1 letno garancijo.

Teli si malo izmišljujejo in mislijo da so edini v Sloveniji da znajo delati s konzolami. Raje kupi od siol-a paket (zdele jih imaš na bolhi cel kup Wii-jev po 120-150 €), imaš isto garancijo (WII je zeeelllooo robustna zadeva in še nisem videl kakšnega crknjenega), daš notri modčip (vgradnja flatmode čipov (d-right, wasabi, drivekey je 45-50 €) ali če imaš slučajno v Wiiju d3-2 nothing čipovje daš notri nov čip ala WODE - cena bo cca. 90-100 € ali pa poskusiš sam s softmod - softmoda pa ne bi smel sploh plačevati !!!!!

Zanima pa me še tudi, če ima kdo izkušnje s to trgovino in če so zaupanja vredni?

hvala, pa vesele praznike in srečno novo leto vsem :)

Alamar ::

Alamar: Namestitev windows na PC je otročje lahko, manj kot 10 minut aktivnega dela. Te nesramne firme, ki si drznejo za kaj takega računat 50-100 EUR bi torej tudi obesil za jajca?

Glede opozorila se spet motiš. Plača se za samo storitev in ne za software.

Plača se storitev, ki je v osnovi nelegalna.:)) Najlepše je obračat besede. Tako, kot se plača za namestitev piratskih windowsov. Boge duše, ki to podpirajo in plačujejo. V 20 letih odkar imam računalnike, pa še nisem videl, da bi posameznik plačal za namestitev original windowsov. Drugo je za firme, a te ponavadi to dobijo gratis v zameno za pogodbo za vzdrževanje.


To je že res, ampak uradna garancija pri posegu v konzolo propade. Kar vključuje custom firmware. Navsezadnje lahko konzolo pri tem početju nepopravljivo zabrickaš. In marsikdo jo, kljub temu da je otročje lahko. Poznam dva primera, pa niti nista bila neka laika.

Če bodo to pri nintendu opazili, ali ne, je pa drugo.

Če delaš pravilno po postopku, ustvariš backup original firmwara in tudi , če ga brikneš (verjetnost izredno mala) imaš možnost povrniti v prvotno stanje. Tukaj ne vidim problema z garancijo.

WTF? ::

Pr njih sm odklepu xboxa in se parkrat oglasu po gamecard. Vse je blo opravljeno hitr, tipi so prijazni,... Skratka, nič slabga. Kako pa je z naročanjem pa neb znal povedat. Dejstvo pa je da majo najcenejši Live gamecard v SLo :) In so tut nasplošno dost ugodni. Če pa si celjan majo pa prostore v bivšem Emotu (mariborska cesta pr OMVju) 2-go nadstropje na levo.. (na vratih nalepka goblina)

robbe ::

Jaz sem tudi pri njih kupl XBOX in sem zadovodljen.

c3p0 ::

>> Plača se storitev, ki je v osnovi nelegalna.

Storitev ni nelegalna. Nelegalno je igranje kopij, če nimaš originala. Poganjanje homebrew programov je povsem legalno. Kršenje Nintendo TOS pa nima nič z zakonom, le z garancijo.

>> V 20 letih odkar imam računalnike, pa še nisem videl, da bi posameznik plačal za namestitev original windowsov.

Torej čez leto, dve se windowsi "zabašejo", nesejo na servis in jim jih znova naložijo brezplačno? V mojem svetu se to zaračuna.

>> Če delaš pravilno po postopku, ustvariš backup original firmwara in tudi , če ga brikneš (verjetnost izredno mala) imaš možnost povrniti v prvotno stanje.

Ja, če prideš tako daleč, da si ustvariš sploh NAND backup. Nekateri nimajo te sreče, kljub temu da je otročje lahko.

Alamar ::

Storitev ni nelegalna. Nelegalno je igranje kopij, če nimaš originala. Poganjanje homebrew programov je povsem legalno. Kršenje Nintendo TOS pa nima nič z zakonom, le z garancijo.

Si prepričan, da poseg v firmware kodo, ki je last nintenda, ni nelegalen? Poleg tega vsi vemo, zakaj se softmoda in ni treba spet obračat besed. Roko dam v ogenj, da softmod izključno za HB izkoristi le izredno majhen odstotek ljudi.
Torej čez leto, dve se windowsi "zabašejo", nesejo na servis in jim jih znova naložijo brezplačno? V mojem svetu se to zaračuna.

Jaz ne vem v kakšnem svetu ti to živiš, 80 letnih upokojencev ali kaj, ampak jaz tega še nisem doživel. Vsak, še tako rač. nepismen, pozna nekoga, ki bo mu to uredil.:)

chuck ::

Tukaj gre bolj za problem, če bo dotična trgovina čez 1 leto še obstajala. Uradna garancija namreč več ne velja. Če propade ta firma, komu boš dal pokvarjeno konzolo?

Preveril firmo in obstaja od leta 2005:
http://www.bizi.si/podjetje/o-podjetju....

Še bolj zanimivo ista firma stoji tudi za drugimi trgovinami:
www.pc-shop.si
www.laptop-shop.si
www.poker-shop.si
www.mtg-shop.s

c3p0 ::

>> Si prepričan, da poseg v firmware kodo, ki je last nintenda, ni nelegalen? Poleg tega vsi vemo, zakaj se softmoda in ni treba spet obračat besed. Roko dam v ogenj, da softmod izključno za HB izkoristi le izredno majhen odstotek ljudi.

Sodišče v UK in Avstraliji je sodilo v prid toženim = modderjem. Pri nas mislim da podobne tožbe še ni bilo. Kar "vsi vemo" tu nima nobenega pomena.

>> Jaz ne vem v kakšnem svetu ti to živiš, 80 letnih upokojencev ali kaj, ampak jaz tega še nisem doživel. Vsak, še tako rač. nepismen, pozna nekoga, ki bo mu to uredil.

No comment.

Berserker ::

Če koga zanima o podjetju in njihovih storitvah je najbolje da se vpišete na Konzole Slovenija pa je poseben topic v xbox360 podforumu v katerem jih lahko vprašaš kar te zanima.

Zgodovina sprememb…

TOm4 ::

Tisti ki ste nakupovali že pri amazonu pomoč prosim!!
Zanima me glede poštine kako je če naročaš iz nemčije (amazon.de) in UK (amazon.co.uk) ???
Naročil bi torej tole:
 Košarica :))) [KLIK

Košarica :))) [KLIK

]

Se mi splača kot bi vse to nakupil v Sloveniji?

Gandalfar ::

Ti kar pojdi skozi proces narocanja in ti bo pred potrditvijo narocila natancno napisalo _vse_ stroske. Potem pa samo kliknes "potrujejem" ali pa "preklices" :)

TOm4 ::

hmmm opazu sem da prek amazon.de ne bo šlo ker ne moreš uporabit maestro kartice :/
lahko prosim kdo drugi pregleda za amazon.de z viso al mastercard s temi artikli ki mam označene?
sam da pol ne bo po pomoti naročil 8-O :D

LuGi ::

Če bi linke prlepu bi pogledal.. tk se mi pa ne da iskati =)

TOm4 ::

LuGi ::

Artikel: EUR 270,62
Verpackung & Versand EUR 7,20

Gesamtbestellwert: EUR 277,82

TOm4 ::

hvala :)

TOm4 ::

mi piše da je napačna št kartice :S
in kaj je issue number? na moji kartici je ni ..

LuGi ::

Ce imas maestro pozabi =) Nabavi si Visa Electron @ Abanka.

St235 ::

Maestro ni namenjena mednarodnemu poslaovanju. Sicer ponekod preverjeno deluje (hvraška), ponekod je odvisno od vremena (KAnada), definitivno pa ne funkcionira preko spleta. Mastercard/visa, pa tudi dosti manj imaš za zgubit v primeru kraje podatkov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

modificiranje WII soft ali hard (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11621787 (9488) OK.d
»

Nintendo Wii - nakup

Oddelek: Konzole
437722 (5648) hojnikb
»

Wii MotionPlus

Oddelek: Konzole
102013 (1573) RuN
»

Kaj pravte na Nintendo Wii? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
29425736 (18080) Raziel

Več podobnih tem