» »

paypal pomoč... :)

paypal pomoč... :)

1 2
3
»

Furbo ::

Meni je na banki Koper pokazalo tako hitro, kot sem se uspel priklikati do izpiskov. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

elcielo ::

In če grem na banko, kaj naj rečem, da bo ženska vedela za kaj se gre? Naj rečem samo za izpisek?

Mcsin ::

Si bom sposodo to temo.
Problem imam z verifikacijo računa na paypalu. Uporabljam elektronsko bančništvo tako da tisto 4 mestno kodo za verifikacijo do bim na kliku. Problem pa je da na kliku jaz vidim samo 3 mestno številko in zato računa ne morem verificirat (primer kako vidim na kliku: PP*123). Prav tako je isto vidno če grem pod e-izpis na kliku.
Sedaj me zanima če je kdo že imel podobno težavo in kako jo je rešil.

kombinezon ::

Prek paypala sem že opravil nekaj plačil sedaj pa mi napiše
You cannot complete this action on the card you have selected. Please select another card.
Nwm v čem je problem, paypal imam povezan na viso electron pri Abanki,probal sem že odstranit kartico in jo ponovno dodatki in to uspešno ker mi je trgalo z računa 1€, znesek plačila je malo čez 400€ zato sem pomislil na dnevni limit pri banki, sem ga spremenil na višjo vsoto, limit pri payaplu 500€ in je fiksen. Res nwm kaj naj naredim, poskusil sem že večrat vendar vedno isti problem.
Edino kar je, da sem pred kratkim šel na banko z novim osebnim dokumentom, ker mi je prejšni potekel, sicer mislim da to ni pomembmo.
Ima kdo kakšno idejo v čem je problem?

Jaka3 ::

Dober dan gamerji, jas bom kmalu dobil gaming computer in me zanima kako dam na Pay Pal denar brez kreditne kartice, saj moja mam in oče nimata kreditnih kartic, slišal sem za Pay Safe ampak ne razumem kako deluje, lepo vas naprošam da mi naštejete načine plačevanja prek interneta.

Nikonja ::

kreditna kartica, kreditna kartica in kreditna kartica, brez nje je žal skoraj nemogoče živet v online svetu !

Ampak imaš še to:
http://www.mastercard-ebay.blogspot.com/
http://g.moneybookers.com/mastercard/si...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

St235 ::

Ne, lahko pa na primer uporabiš search in prebereš temo o paypalu kjer smo to že 1000 krat razdelal.

Rabiš kreditno kartico in pika. Pri čemer večina prepayed kartic ne bo delala, ker rabiš dostop do izpiskov.

Lahko si naročiš Mastercard od moneybookrs.com. Letno plačaš 10€ in potem lahko uslužbenkah na pošti težiš, da ti gor nakazujejo denar, ti pa ga porabljaš preko paypala.

NoXy ::

Ker mi neka stvar ki sem jo narocil ni delovala sma se z prodajalcem dogovorila da mi bo vrnil denar.
Zdaj pa me zanima kaj pomeni to na sliki. Da mi je nakazav potem pa vzel nazaj al kako? Ali nebi moglo biti to na paypal balance.

edit: zdaj premišljujem in mislim da bi bilo možno da mi je nakazal direktno na kartico?
 paypal

paypal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NoXy ()

bluefish ::

Am, prvi vnos je verjetno tvoje nakazilo/plačilo, drugi pa vrnjeno nazaj.

NoXy ::

Ne ni tako. Moje nakazilo ni na sliki. Ker sem mu nakazal denar ze pred 1 mesecem.

Tilen ::

Popolnoma normalna procedura. Zraven stroška se pripiše refund (v enaki vrednosti). Najkasneje v roku enega tedna bi moral refund biti viden tudi na TRR oz. tam kjer imaš vodeno stanje porabe Mastercarda. ,

Lahko pa pogledaš na transakcijo izpred enega meseca (paypal history) in bi tam prav tako moralo pisati, da si dobil refund.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

NoXy ::

Kje bom torej sedaj imel ta denar? Na paypal balance, ali na mojem bančnem računu?

gruntfürmich ::

mislim da čisto normalno na trr.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

NoXy ::

Aha ker sem brav nekje da so dobili denar vrnjen na paypal balance.

Tilen ::

NoXy, če si imel še kakšne druge bremenitve na mastercardu ti bo samo prištelo zraven dobropis. To je to. Meni se še ni zgodilo, da bi denar dobil nazaj na TRR, ker refund še nikoli ni bil edini strošek. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

NoXy ::

Hvala za informacije. Prepričati sem se hotel da me ni nasrav kdo :)

amigo_no1 ::

NoXy je izjavil:

Kje bom torej sedaj imel ta denar? Na paypal balance, ali na mojem bančnem računu?

Odvisno od kod si plačal, če si iz PP balanca, potem gre refund nazaj na PP balance, drugače na trr.

Venum ::

Zanima me zakaj so mi paypalovci trgali 2.50€ namesto 1.50€ kot so napisali pri aktivaciji kartice??

anm111 ::

Pozdravljeni!
Na e-bayu sem nekaj naročila in ker mi prodajalec tega ni poslal, so mi vrnili denar. Ta denar bi naj imela na paypal računu, ampak mi zdaj ena stvar ni jasna. Med prilivi kaže, da mi je prodajalec res nakazal denar (22,76 USD), med paypal balance pa kaže 0 EUR. Kako si naj ta priliv dam na paypal balance oziroma kako naj pridem do tega denarja?
Hvala!!!

amacar ::

Če si plačala s stanjem iz paypala ti bo vrnilo na paypal, drugače pa na kartico s katere je trgalo.

anm111 ::

Aha. In kako dolgo traja to vračilo?

amacar ::

Če si plačala s kartico je odvisno od banke, v povprečju 3-4 dni, če si s stanjem iz paypala bi moralo biti "instant".

Mare2 ::

anm111 je izjavil:

Aha. In kako dolgo traja to vračilo?


Danes se verjetno že vidi. Če nimaš elektronskega vpogleda, pokliči na svojo banko.

Na moji banki so mi dali podatke o verifikacijski kodi paypala že samo na podlagi tega, da sem povedal ime in priiimek.

So morda preveč prijazni? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

anm111 ::

Ok, počakam še tej kak dan ali dva. Hvala!

KTr1sk ::

Je že kdo imel problem, da so mu račun paypal prevzeli?
Namreč mene so včeraj klicali iz podjetja "Bankart Procesiranje plačilnih instrumentov", če sem 11.11.2016 zvečer preko paypala nakozaval 58€ in 8€ na Wargaming in ker sem vedel, da to ni sem bil jaz, nimam niti pojma kaj je to..in so rekli,da se jim je zdelo sumljivo in predlagajo blokado kreditne kartice..sem se takoj strinjal in takoj dobil sms od banke, da je blokirana kartica...
..no in potem jaz takoj grem na paypal in ne morem se več prijavit, kao napačno geslo ter nato poizkusim recovery geslo in moj email ni v evidenci..tako da je tisti ki mi je hacknil račun tudi izbrisal paypal račun..je to mogoče?
Kakorkoli sem šel danes na svojo banko, da sem priajvil zlorabo in se "pritožil" za ta dva zneska da ju ne bom plačal..ter naročil novo kartico ter si vklopil za 1,60€ mesečno sms če bo kakšen preliv na katerokoli kartico, da bom vedel da nisem bil jaz...

..in me zanima je že kdo imel takšen problem in kako je lahko nekdo vrdl v moj paypal račun? hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

amacar ::

Jup, beri tule se je zgodilo dosti ljudem: https://www.alter.si/tabla/showflat.php...
Očitno so ti vdrli v gmail in resetirali geslo za paypal. Verjetno so kje kakšno bazo leakali in si imel isto geslo kot na gmailu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

KTr1sk ::

Potem verjetno tudi gmail ni najbolj varno uporabljat? Pa tudi ne razumem, kako dobivam email od nekoga drugega, ki mi pošilja pa nisem pravi naslovnik, razlika je samo v tem, da jaz imam brez pike, on "pravi" ima pa piko v naslovnem gmail email-u, zoprno. Imam pa še en paypal račun (druga kreditna kartica), ki pa je vezana na outlook.com email, tam je pa vse ok, in bom kar tistega uporabljal in dodal še eno kreditno kartico in raje uporabljal samo en paypal račun..

sem pa se prijavil v tisti drugi paypal račun in jim pisal..
Hello,
I was you user my login-name was ***@gmail.com, I few days ago it says it cannot be found. And my details that i wrote in are not correct, which they are.
Also I know my email i used and my password.


Maybe hacker would have hacked my paypal account then added another email id then made it primary and deleted my email id from my account...

Yesterday I have a call from my bank, that I paid on 11.11.2016 dual payment for company Wargaming to their account 58EUR and 8EUR for Wargaming, and they say if it was not me, they can delete my credit card,..and I didnt paid, so I accepted for the blockade my credit card..

please if you can check if it has been deleted my account, and if my payment of will not be paid...thank you

**** from Slovenia


me zanima kaj bo, če bo transkacija izvedena ali ne..
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

amacar ::

Spremeni geslo na tistem gmailu če ga še misliš uporabljati, ter po možnosti nastavi two factor authentication.
Pike v gmail naslovu pa niso važne, pri googlu gre za enak naslov. Testiraj in si pošlji na i.m.e.p.r.i.i.m.e.k@gmail.com in ga boš vseeno dobil.

Transakcija je verjetno izvedena, samo vprašanje če jo bo banka lahko preklicala (načeloma bi jo morala).

KTr1sk ::

evo tole pa je bila na gmailu prijava da se je nekdo povezal


iz SLovaške..pa sem videl to sporočilo pa nisem bil pozoren, itak pa ne bi mogel nič oz ne morem nič, ..:(
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

Mare2 ::

KTr1sk je izjavil:


..in me zanima je že kdo imel takšen problem in kako je lahko nekdo vrdl v moj paypal račun? hvala


Katero geslo si pa imel?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Aston_11 ::

KTr1sk je izjavil:

pa nisem pravi naslovnik, razlika je samo v tem, da jaz imam brez pike, on "pravi" ima pa piko v naslovnem gmail email-u, zoprno.
Pri gmailu je popolnoma vseeno, če si janez.novak, ali janeznovak ali j.aneznovak, pri gmailu je to vse eno in isto. Tako da to ne more biti, da bi en imel piko, drugi pa ne, ostalo pa vse isto.

Mare2 ::

A ne zavrne takega - istega emaila?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

CarRino ::

Po potrditvi maila, grem v Link a card izberem MasterCard, številko kartice, veljavnost, kodo... in mi napiše
This card is not accepted. Please use a different card
Na banki so rekli da ni nobene blokade na kartici.
Kje imam problem?

kloko ::

@CarRino: kakšen MasterCard imaš in na kateri banki?

L.p., Kloko

Furbo ::

Pa če imaš kaj denarja na tej kartici, če je nula, ne more preverit.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mare2 ::

CarRino je izjavil:

Po potrditvi maila, grem v Link a card izberem MasterCard, številko kartice, veljavnost, kodo... in mi napiše
This card is not accepted. Please use a different card
Na banki so rekli da ni nobene blokade na kartici.
Kje imam problem?


Nekatere banke za spletno plačevanje zahtevajo vključitev SMS obveščanja. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

KTr1sk ::

Aston_11 je izjavil:

KTr1sk je izjavil:

pa nisem pravi naslovnik, razlika je samo v tem, da jaz imam brez pike, on "pravi" ima pa piko v naslovnem gmail email-u, zoprno.
Pri gmailu je popolnoma vseeno, če si janez.novak, ali janeznovak ali j.aneznovak, pri gmailu je to vse eno in isto. Tako da to ne more biti, da bi en imel piko, drugi pa ne, ostalo pa vse isto.


jah pri meni je tako, da nekdo ima k.tomek@gmail.com jaz pa imam ktomek@gmail.com (paypal so mi vdrli preko drugega gmail-naslova-ni kriv ktomek naslov)

prve dve slike so dokaz da je to nekdo drug, ker dobivam neke osebne slike


to je pa moj naslov, ...


amacar je izjavil:

Spremeni geslo na tistem gmailu če ga še misliš uporabljati, ter po možnosti nastavi two factor authentication.
Pike v gmail naslovu pa niso važne, pri googlu gre za enak naslov. Testiraj in si pošlji na i.m.e.p.r.i.i.m.e.k@gmail.com in ga boš vseeno dobil.

Transakcija je verjetno izvedena, samo vprašanje če jo bo banka lahko preklicala (načeloma bi jo morala).


Sem si nastavil two factor authentication, deluje super, nisem vedel da to obstaja, verjetno ne bi morali vdreti če bi že prej imel tako nastavljeno..predvidevam
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

KTr1sk ::

Mare2 je izjavil:

KTr1sk je izjavil:


..in me zanima je že kdo imel takšen problem in kako je lahko nekdo vrdl v moj paypal račun? hvala


Katero geslo si pa imel?

če misliš paypal in gmail geslo, ne nisem imel enako geslo..
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Mare2 ::

Sem mislil, če je bilo enostavno uganljivo ali s posebnimi znaki. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

KTr1sk ::

Mare2 je izjavil:

Sem mislil, če je bilo enostavno uganljivo ali s posebnimi znaki. :)

nelogične poljubne črke in vmes številka
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

CarRino ::

Mare2 je izjavil:

CarRino je izjavil:

Po potrditvi maila, grem v Link a card izberem MasterCard, številko kartice, veljavnost, kodo... in mi napiše
This card is not accepted. Please use a different card
Na banki so rekli da ni nobene blokade na kartici.
Kje imam problem?


Nekatere banke za spletno plačevanje zahtevajo vključitev SMS obveščanja. :)


Nisem dobil SMS. Čeprav zadnjič pri naročilu na eventum sem prejel sms

Mare2 ::

Morda si vpisal napačno veljavnost.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

anm111 ::

Zdravo! Spet jaz. Počakala sem torej 2 dni in denarja še vedno ni - ne na kartici, ne na paypal računu. Prilagam sliko, kjer se vidi, da je prodajalec nakazal denar (14.11.), ki ga na paypal balance ni. Prav tako nimam denarja na kartici. Sem klicala na banko in pravi, da se nič ne vidi, da bi bilo kakšno vračilo. Je komu jasno kje je ta denar oz. kako priti do njega?

Slike ni naložlo. Ne vem zakaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: anm111 ()

anm111 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: anm111 ()

amacar ::

Js bi še kakšen dan počakal...
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785734606 (17637) plusdzabaka1
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106386 (33433) PINki
»

Paypal, Visa Electron (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5513650 (5921) Hajznberg
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120173 (17250) Kwizlord
»

Kaj nam bo paypal če nemoramo naložit denarja?

Oddelek: Loža
494857 (3606) hotlips

Več podobnih tem