» »

Ati Radeon 4670

Ati Radeon 4670

Maverick33 ::

Lep pozdrav!

V rač. imam to grafično in se mi pregreva, ko igram igro na high mi igra teče tekoče vendar se grafična pregreje na 130°C tako, da se rač. avtomatsko izklopi.

Sedaj pa iščem hlajenje za že omenjeno 4670 HD.


Prosim, če lahko kdo kaj predlaga in pove, če je tole vredu?

http://www.mimovrste.com/artikel/218001...

jan01 ::

Pa nobeniega ventilatorja?

st0jko ::

Očisti najprej hladilnik. Poglej če se ventilator vrti. Če imaš slučajno pasivno hlajeno, samo kupi en ventilator in ga z vrvico priveži na grafično, tako da bo pihal po hladilniku.
keks?

axee ::

HD 4670 je izredno "hladna" grafična, tako da najprej povej katero točno imaš, daj sliko. Če ti pride do take temperature imaš res zanič hladilnik, ogromno prahu ali pa zelo slabo prezračeno ohišje. Torej: več informacij...

Maverick33 ::

Ja vsega imam dovolj (prahu, umazanije...), ker je comp v štali. Ampak to že vem in me ne interesira.

Zanime me ker hladilnik bi pasu gor? Ventilator je tist, ko je že bil gor čist mini!

st0jko ::

Tisti accelero iz prvega posta baje paše. Sicer ne govorim iz izkušenj, sem pa malo pogooglal zate. To bi lahko storil tudi sam, ampak naj ti bo.
keks?

Maverick33 ::

Sem tud sam najdu ja, da paše vendar sem raje še kle prečekiru, ker so ble vse neke ang. strani.

Drugače sem pa najdu velik fajnih aktivnih hlajenj za to verzijo ampak samo na tuje jezičnih straneh.

Mam pa neki na tak način: http://www.mimovrste.com/artikel/263005...

Nevem al je gigabyte al je saphire črna škatlca je bla ampak pomoje da je giga. Drugač pa vem, da si ram skoz sposoja in, da ga ma 1gb ne 512 MB. V osnovi jasno 512MB!

axee ::

Seveda da gre: saj vidiš v mojemu podpisu, nikoli na pride čez 50°C.

Maverick33 ::

Kaj pa si naredu s tistim ventilatorjem, ki je že gor? A to daš pod njega al kako?

axee ::

Sploh ga nimam gor, je pasivno hlajeno v zelo omejeno hlajenem ohišju. Ne dobiš zraven nobenega ventilatorja, za to grafično ga niti ne potrebuješ.

Maverick33 ::

Aja pa jz mam gor vent!

Zdej me pa zanima, če kupm ta hladilnik Accelero S1 a pol vent lah preč vržm ali pač...

Ker ventilator morm kupt, da bo pasu pol še na hladilnik?

Zgodovina sprememb…

TehDucky ::

Poglej da nimaš kakšnga požigalca v računalnik. Nikol ne veš kdaj ti bo na 130°C+ užgal bencin.

OnTopic: Sem bil pri njemu doma in sva preko Everest programa preverila temperature. Za 100% obremenjenost pa je poskrbel GRID na najvišjih možnih nastavitvah. Everest 130°C ni nikol pokazal, je pa pokazal tudi že 120°C na ramih ter okoli 115°C na GPU. V idle pa ima okoli 60°C če se prav spovnim.

Maverick33 ::

Da zaključimo!.!.!

Ali bi tale vent spravu http://www.mimovrste.com/artikel/222001...

na tale hladilnik http://www.mimovrste.com/artikel/222001...


In kako na netu so ene slike pa nikjer ne kaže kako to stoji skup.

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

Torej misliš primaknit 25EUR za boljše hlajenje HD4670. Rajši jo prodaj in nabavi kakšno hd 4770

axee ::

Za Accelero S1 ne potrebuješ hladilnika.
Pika

TehDucky ::

Praviš da bo boljši od trenutnega hladilnika, ki ima ventilator ? Pa ne samo da bo boljši, da bo vsaj zmerne temperature imel.

Čeprav mi je zdaj nekaj na misel prišlo. Sem gledal enkrat ene prenosnike, ki so imelo zares slabo narjeno hlajenje oz. je bilo tako ogromno paste na hladilniku, da ni prevajalo čisto nič.
In me zanima, je kakšna možnost, da če bi samo na novo z MX-2 pasto gor dal isti hladilnik, da bi odpravilo te temperature ?

Steinkauz ::

Za Accelero S1 ne potrebuješ hladilnika.
Pika


No ja, rami so problem. Kir problem je dat slip streama gor pa ma vse 40 stopinj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov hladilnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
566042 (4387) ttommy
»

Nakup ne preglasne grafične

Oddelek: Kaj kupiti
111701 (1435) Maryk
»

Hlajenje grafike

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101558 (1319) bluefish
»

Katero grafično kartico?

Oddelek: Kaj kupiti
202182 (1738) Toxic
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717490 (5329) M-XXXX

Več podobnih tem