» »

M5a97 r2.0

M5a97 r2.0

FX6300B ::

pozdravljeni imam problem z matično ploščo (m5a97 r2.0) , danes sem resetiral računalnik (v winsih in ne prisilno s gumbom) in tu je nastala težava računalik ne pride niti do bios posta ok sem ga odprl potem pa tista rdeča lučka ko je gor ko ga prižgeš kar gori ne ugasne kot da bi zaštekal stestiral sem skoraj vse rami so ok napajalc tut disk tukej ne igra vloge ker je trenutno odklopljen , grafo sem testiral dela , v matično sem dal očetov procesor in tudi ne dela tako da predvidevam da je matična sedaj me pa zanima če ima kdo kako idejo na misel mi je prišlo da bi mogoče flashbackov bios sicer biosa nisem v kratkem nič flashal le ko sem matično kupil sem pač posodobil . hvala za vse predloge aja matična je stara 1 leto in je še v garanciji tudi nič ne piska sem priklopil zvočnik
  • spremenil: FX6300B ()

SuperVeloce ::

če nisi sedaj prčkal biosa, ti naj bo bios flashback zadnja opcija. Poskusi najprej resetirati cmos (prej izklopi elektriko in pritisni power gumb).

FX6300B ::

sem probal ni znaka življenja sam zanima me a bi bil slučajno z bios flashback lahko ob garancijo?

FX6300B ::

evo super naredil flashback ker sem ze vse stestiral razen kladiva :D in dela jej

SuperVeloce ::

super. je bil zgleda bios corruptan. še vsemogočni ne ve, zakaj se to zgodi :) zato pa so takšne flashback funkcije (ki deluje tudi brez rama in cpu) in true dual bios nujne

Matej27 ::

jaz mam isti problem matična ma puno knofov inštaliral sem vse pa ne starta boot upa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem nov racunalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19924914 (7671) hojnikb
»

Nov pc, ni slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
141408 (1012) clip
»

M4A785TD-V EVO ne boota

Oddelek: Pomoč in nasveti
11801 (643) FX6300B
»

Freeze ob vklopu računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
142428 (1967) konspirator
»

Težave z matično ploščo in novo grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
102394 (1951) Mitch

Več podobnih tem