» »

Terratec - kje kupiti

Terratec - kje kupiti

Marko007 ::

Prosim če mi lahko kdo pove, kje v Sloveniji (ali po možnosti v Mariboru) prodajajo Terratecove zvočne kartice (razen PCX, ki niso resni in KFM, ki imajo kolektivni dopust).

Hvala za pomoč.

kuglvinkl ::

Your focus determines your reallity

T(he) Boss ::

Hja, to bi bilo lepo, ce ne bi bili PCsistemi maloprodaja PCXa.

kuglvinkl ::

Glej, ti skleneš prodajno pogodbo s to firmo, ne s PCXom in lahko njih šraufaš. Kapiš? In glede na to, da so majhni se morajo prekleto potruditi, da bodo obdržali in pridobili kakšno stranko.

Sicer me pa zanima glede PCXa zakaj so neresni. Ker morda nekega dne zavijem k njim.
Your focus determines your reallity

MadMax ::

...razen PCX, ki niso resni...

Tudi mene zanima, zakaj?


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

AngelOfDeath ::

Zakaj PCX ne bi bil resen ?

sash ::

Hja, zakaj nebi bil PCX resen ?

Idgovor je preprost, ker je dejstvo da ima PCX več trgovin (MB, LJ) in če imajo določen rekvizit v trgovini LJ in ne v MB ti taistega artikla enostavno ne morejo v nekem zgledem času spravit iz LJ->MB (za to rabijo cca 10 dni), medtem ko to druge štacune porihtajo v 2-3 dneh.

AngelOfDeath ::

kolk je meni znano se vsak dan prevažajo stvari iz MB-CE-LJ

Marko007 ::

No sem naredil malo krivice. V PCX-u so že resni (vsaj upam), so mi tudi ponudbo poslali (info@pcx.si - ali nekaj podobnega). Vendar ker je PCX tudi v MB, sem se pač namenil tja. Vendar je fora v tem, da kolko je meni znano, PCX v MB maloprodaje sploh nima, ampak imajo pooblaščenega prodajalca - PC Sisteme. No in ti tipi niso ravno resni. Zagotovili so mi, da sta v LJ 2 primerka in 2 na carini. In da bi blo treba na stvari kak teden počakat. Ker sem najverjetneje naredil nekoliko prismuknjen fris (iz LJ rabi kartica cel teden), so rekli, da me bojo na GSM preko SMSja obvestili, kdaj bi kartico bilo možno dobit. Ker s tega ni bilo nič, sem jim še poslal mejl - in spet nič. Zgleda bom moral spet it osebno tja...>:D >:D >:D >:D

Mogoče bom pa jutri presenečen, ker me bodo obvestili, da je kartica že v Mariboru...:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marko007 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V kateri štacuni v Mariboru kupit računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
62277 (1866) __Devil__
»

JAE je le prodan (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7411609 (7980) schurda
»

Dobra računalniška trgovina MB (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
557675 (6428) ginekolog
»

kdaj bodo prisle nove graficne kartice

Oddelek: Strojna oprema
271402 (945) kuglvinkl
»

Najboljsi računalniški servis je: (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
657655 (4986) OldSkul

Več podobnih tem