» »

Pa kaj je s tem forumom?

Pa kaj je s tem forumom?

ekseR ::

Pa kaj je s tem forumom sploh noče podpisa spremenit :SSS v nastavitvah kaže tapravga kle na forum mi pa posta tastarga :SS

Primoz ::

Pač daj mu nekaj minut.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

ekseR ::

dal sem mu že 1h :S

evo 1. podpis :)
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ekseR ()

guest #44 ::

mene tudi jebe ta forum krneki časa, pa nobenega odgovora še nisem dobil od modov.

Mentalist ::

Zakaj mi negre podpisa spremenit?
Lool.

hojnikb ::

Se da kak tele priporočene teme tule spod izklopit, ker je res nadležn..
#brezpodpisa

hojnikb ::

Se da kak tele priporočene teme tule spod izklopit, ker je res nadležn..


Nadležn ...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Primoz ()

KoMar- ::

Jp, zoprno je.

fosil ::

Meni je tudi to zoprno.

Poleg tega opažam, da se je zaradi tega zelo povečalo oživljanje starih tem.
Tako da se mi zdi da tole ni najboljša ideja.
Tako je!

hojnikb ::

Meni je tudi to zoprno.

Poleg tega opažam, da se je zaradi tega zelo povečalo oživljanje starih tem.
Tako da se mi zdi da tole ni najboljša ideja.

Točn tak.Sej je ži neki podobnga navrh.Sploh pa se stem sam mičkeno poveča promet (vsaj pri mobilnih varjantah brskalnikov) pa tud verjetn baza ma več dela.
#brezpodpisa

kihc ::

Jaz bi pa predlagal, da se poste ki so starejši od enega leta prikaže nakako zasenečene, oz. da se jih pač nekako posebej markira.
x

win64 ::

to ne bi rešilo problema, saj se jih dosti zaveda, da odpira stare teme

Tody ::

men tud ni všeč tale varjanta...

Okapi ::

Priporočamo zgoraj je OK, vredno ogleda spodaj pa nadležno. Še en glas več za to, da to ukinete.

Ali pa vsaj okno za odgovor prestavite više, med temo in vredno ogleda.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

LuGi ::

Priporočamo zgoraj je OK, vredno ogleda spodaj pa nadležno. Še en glas več za to, da to ukinete.

Ali pa vsaj okno za odgovor prestavite više, med temo in vredno ogleda.

O.


+1

Okapi ::

Ali pa vsaj okno za odgovor prestavite više, med temo in vredno ogleda.
Tole pa je bilo ekspresno. Kapo dol, svaka čast!

O.

Primoz ::

Multivariatni testing ... hvala za konstruktivne predloge ... če ima še kdo kakšnega, le.

Sedaj naslednja zadeva je, da se bodo povezane teme samodejno predlagale, ko boš poskušal odpret novo temo (ker na cca 39% vseh tem v zadnjem tednu je bila direktna rešitev v prvi najdeni povezani temi -- in bo to verjetno bistveno izbolšalo prvi vtis).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

kihc ::

to ne bi rešilo problema, saj se jih dosti zaveda, da odpira stare teme


Mene ne moti če folk koplje teme iz pradavnine, moti me da 5 min berem temo od začetka, potem pa opazim da je iz leta 2002.
x

Primoz ::

Če bi stvar avtomatsko postavila črto na zadnji premor dalši od treh (n) mesecev ... bi to kaj rešilo?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Dr_M ::

Raj tri crte. vsaj ves zakaj se gre :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kihc ::

A kam bolj na začetek ni mogoče? Recimo rdeča črta, nad prvim postom (spodaj pod "priporočamo"), bi IMO povsem rešila ta problem.
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

nevone ::

Meni je pa tisto Vredno ogleda spodaj dobr. Ne dat stran.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

opeter ::

Meni je pa tisto Vredno ogleda spodaj dobr. Ne dat stran.

o+ nevone


Meni tudi. Se strinjam.
Po kakšnih pravilih to sploh sestavlja teme? Na osnovi besed v aktualnem postu? Super zadeva.
Čestitke Primož!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tody ::

Ehm tisto z enim letom bi pomoje rešil, z tem da bi dal datum mogoče samo bold ali rdeče če je tema starejša od enega leta. Vredno ogleda spodaj pod odgovorom je zdaj cool.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

hojnikb ::

A bi se vsaj dal nekak nardit da bi se dal to Vredno ogleda ... funkcijo izklopit ? Ker tud če je spodaj pod Hitrim odgovorom še vedno nadležn..
#brezpodpisa

Mentalist ::

Ja, samo zakaj meni vedno ko si hočem spremenit podpis tisto s sporočili pa s tem tisti kvadratek vedno rdeče pokaže?
Lool.

opeter ::

Ja, samo zakaj meni vedno ko si hočem spremenit podpis tisto s sporočili pa s tem tisti kvadratek vedno rdeče pokaže?


Zakaj hočeš spremeniti tvoj podpis? Saj uradni CoD 6 še ni izšel (čeprav za tazadnjega pravijo, da je, ampak po mojem bodo v resnici izdali CoD 6). Ti samo pusti tvoj podpis ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mojsterleo ::

A bi se vsaj dal nekak nardit da bi se dal to Vredno ogleda ... funkcijo izklopit ? Ker tud če je spodaj pod Hitrim odgovorom še vedno nadležn..
se strinjam, naj bo to opcija, in privzeto naj bo izklopljeno, ce se da. predvsem je nadlezno, ko brskam z mobitelom,in bi rad samo prebral kak reply, pa moram brskat cez ves ta rubbish. pa se vec kB pozre.:D

hojnikb ::

A bi se vsaj dal nekak nardit da bi se dal to Vredno ogleda ... funkcijo izklopit ? Ker tud če je spodaj pod Hitrim odgovorom še vedno nadležn..
se strinjam, naj bo to opcija, in privzeto naj bo izklopljeno, ce se da. predvsem je nadlezno, ko brskam z mobitelom,in bi rad samo prebral kak reply, pa moram brskat cez ves ta rubbish. pa se vec kB pozre.:D

+ 1
#brezpodpisa

Mentalist ::

Veš, rad bi nekaj drugega napisal not, pa ne gre.
Lool.

ekseR ::

Ko sm hudo temo odpru =)

Icematxyz ::

In kaj je narobe s tem če se v starejšo temo napiše nekaj kar v njo sodi? Kaj imajo leta z vsebino?

Je pa vprašanje če je potreba po "Priporočamo" in "Vredno ogleda" na eni strani nujna.

Nenazadnje "Priporočamo" gets the job done? Res pa je da "Vredno ogleda" poda več informacij.

Morda pa bi bilo optimalno nekaj vmesnega? Morda celo levo/desno in z več informacijami kot "Priporočamo" in manj informacijami kot "Vredno ogleda". Ampak potem pa spet lahko leva/desna stran vsebuje že preveč nekih informacij. Ampak to so že malenkosti. Predvsem kaj sem hotel povedati je to da ne bo na koncu se uporabnik v vsem skupaj izgubil.

Zgodovina sprememb…

ekseR ::

Men je ql če je spodaj. Če bi bilo to na vrhu bi blo potrebno met v nastavitvah da se to nek izklop. Ko pa je spodaj je pa čist ql.
i7 920 d0@4,2GHz | Gigabyte EX58-UD3R | Mushkin <m HP 1600MHz 6GB |
Sapphire HD5850@994/1275 | Corsair TX650W | Samsung spinpoint F3 1TB |
Hitachi T7K250 160GB | GMC J-1 | 3D Mark Vantage P20311 3DMarks

mojsterleo ::

priporocamo zgoraj je cist zadost. vredno ogleda je zame samo spam, ker tud nic pametnega ne najde. teme iz leta 2000 so neuporabne.

Icematxyz ::

Osveževanje popravljenih sporočil je edina omembe vredna zadeva katera me včasih zmoti. Ne vem če je to posledica nastavitev osvežitve strežnika, brskalnika ali česa bolj programerske narave.

Primoz ::

Zaenkrat je stvar odvisna samo od casa zadnjega sporocila v temi ... casa zadnje spremembe ne hranimo (se). In potem pač dobiš 302 not modified. Kar pomeni, da tebi kot avtorju sporočilo itak spremeni javascript in nimaš težav ... ostali pa stvar vidijo enkrat v naslednjih 5 minutah. Če je stvar dejansko problem, je ne bo prav velik problem odpravit.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Icematxyz ::

Aha 304 Not Modified ker client primerja če se je sprememba izvršila glede na čas objave sporočila in ne glede na čas spremembe ki se še ne beleži. I see.

Ja javascript mi sporočilo spremeni v takšno kot je shranjeno po zadnji objavi. Če ga popravljam. Samo objavljeno sporočilo pa se mi prikaže tako kot si rekel. Nekje v naslednjih par minutah. Kot vsem drugim.

Ni toliko moteče. Bolj je težava v tem da dokler nisem zadeve razumel kako deluje me je malo zmedlo vse skupaj. Ker sem mislil da počnem kaj narobe.

Primoz ::

Bom popravil ... dokler ni nihče opazil, je bilo veliko drugi stvari, ki so imele višjo prioriteto.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

fosil ::

Še ena stvar, do pred kratkim je bilo tako, da ko si šel z miško nad "avatar" se je pokazal datum prve prijave, sedaj tega ni več.
Je to bug ali feature?
Tako je!

Icematxyz ::

Če se ne motim je zadeva osveževanja "poštimana"? Vsaj na hitri popravi sem zdaj opazil da deluje brezhibno. Zelo dobro!

P.S. polni popravi pa še ne. Ampak pustite to to res ni prioriteta. Pač opazil sem in povedal. Nisem pa se niti prej zavzel če polni popravi in hitri popravi oba tako delujeta ali ne.

Zgodovina sprememb…

Tero ::

Mene pa zanima če bo kdaj delalo iskanje v anonimni ekspiriment?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

lopov ::

In še ena zadeva ... v isti temi odgovorim na 2 različni zadevi eno za drugo, pa mi reply doda drugi odgovor k prvemu.
Primer: http://slo-tech.com/forum/t341585/p2548...

Prvi del (vistalizator) se navezuje na vprašanje #p2548711, drugi odgovor na #p2548269. Spodnji del mi je klik na reply enostavno dodal k vistalizatorju. Sprobano s FF, IE in Chrome.

:/

hamax ::

It's not a bug, it's a feature

SaXsIm ::

meni pa je vredno ogleda čisto všeč, tudi starejše teme znajo biti uporabne. Edino če bi se dodalo opcijo, da jih lahko naknadno izklopiš, drugače pa se mi zdi zelo uporabno. Za tiste, ki pa stran obiskujejo z mobiteli pa tako ali tako obstaja wap različica strani.
SaXsIm

Sale_One0 ::

@lopov double post auto merge je standard pri vseh forumih, je bil že čas da je tudi tukaj. Čeprav zdaj potrebujemo še možnost citiranja dveh ali več oseb obenkrat brez copy/paste.

Also, meni tudi ne deluje spreminjanje podpisa. V nastavitvah kaže novega, spremenjen je bil že dneve nazaj, ob postanju se mi pa še vedno prikazuje ta star.
Si vis pacem, para bellum.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Američan želi kupiti biljard mizo - nateg

Oddelek: Loža
81473 (839) Baja
»

'setup did not find any hard disk drives installed in your computer'

Oddelek: Pomoč in nasveti
184061 (3701) roko11111

carina

Oddelek: Loža
6868 (737) Mavrik
»

Brickan WRT54GL kako rešiti?

Oddelek: Omrežja in internet
61055 (929) Boskox
»

Simpsonovi - the movie

Oddelek: Sedem umetnosti
212661 (1849) borchi

Več podobnih tem