» »

Garancija za računalnik (strela)

Garancija za računalnik (strela)

jcb ::

Živjo

Ali se upošteva garancija v primeru, ko ti z*ebe račuanlnik strela. Nedolgo nazaj sem kupil novo tipkovnico in napajalnik, v garanciji pa mi je skurla strela vse.
Lahko uveljavim garancijo v takem primeru.

bluefish ::

Ne. Razen v primeru, ko imaš kaj podobnega kot BigBang Se zgodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

jcb ::

Si pa hitr 17s. Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jcb ()

kurjač ::

Probat ni greh. Priporočam, da v garancijo ne vrneš vse hkrati in ne omenjaj strele.

xyd1 ::

Če bi imel prenapetostno zaščito bi se dalo zmenit,.. Eden izmed proizvajalcev vrne poškodbe na napravi, če uprabljaš njihovo prenapetosno zaščito - seveda v primeru strele, vendar je to sedaj prepozno (ali ne? - o legalnosti nebi tukaj).

Okapi ::

Samo na glas ne smeš razlagati, da je bila strela, in če to vseeno na servisu omenijo, moraš priseči, da ni bilo nobene nevihte. Kot dokaz povej, da vendar vsi vedo, da so nevihte spomladi in poleti, ne pozimi.

O.

Wox ::

Če imaš zavarovano hišo poglej na polico, če zajema tudi zavarovanje el. aparatov v primeru strele.

LuGi ::

Itak da lahk ce nesposobni serviserji ne ugotovijo da je strela skurla =)

Zamenjal plato in rame ker je neslo oboje =)

KoMar- ::

Strela pusti vidne črne ožganine, tako da ni šans, da ne bojo ugotovili :P

Okapi ::

Strela pusti vidne črne ožganine
:)) Saj mu ni direkt v PC užgala.

O.

MIHAc27 ::

Sem že parkrat videl skurjen računalnik zaradi strele... nazadnje ko je strela skurla PC je preboj prišel preko mrežne kartice (ni bila integrirana) Videlo se je samo če si RES dobro pogledal da sta 2 pina na mrežni malo očrnela in sklenjena. Bilo je dovolj da je šla še matična plošča.

Direktnega udara pa še nisem videl...mora pa biti zanimivo, in verjetno takoj opazno.

Invictus ::

Zavaruješ hišo/stanovanje za indirektni udar strele.

Povrne zavarovalnica.

LP I.

TOP ::

KoMar ne pusti vedno ožganin.meni je plato uničla strela in napajalnik in sem reklamiral in vse dobil novo nazaj,ker niso ugotovili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prošnja

Oddelek: Pomoč in nasveti
202207 (1704) mihco
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939933 (7378) gregor
»

ADSL in nevihta

Oddelek: Strojna oprema
463451 (2379) krho
»

strela skurila modem in switch na lj-kablu....

Oddelek: Pomoč in nasveti
121717 (1493) Jeebs
»

Strela vdarla!

Oddelek: Pomoč in nasveti
341790 (1273) BoO

Več podobnih tem