» »

Digitalni okvir za slike

Digitalni okvir za slike

hunter01 ::

Ker se bližajo novoletni prazniki in bo treba kako darilo kupit, sem začel gledat digitalne okvirje za slike. V Sloveniji so še vedno relativno dragi (60€+), na ebayu pa se jih že dobi za 35€+. Razlika je, da so te najcenejši iz Hong Konga, kar me niti ne moti. "Moti" me, da so te cheap variante poleg prikazovanja slik zmožne prikazovati še filme, koledar, uro in ne vem kaj še vse, pol je pa recimo Phillipsov in je picture only.

Je pol tolk slabši display in so slike občutno manj kvalitetne? Al so to res samo nabite cene znanih proizvajalcev? Ima kdo kakšno tako Hong Kong varianto oz. jo je videl pri komu? :)

No kakršen koli info je dobrodošel.

lp

KoMar- ::

Babici sem januarja za rojstni dan kupil tegale: http://www.dealextreme.com/details.dx/s... (pa rabiš še tole: http://www.dealextreme.com/details.dx/s... )



Sedaj sem ga pa za Božič še za mami naročil, ker smo zadovoljni z njim. Dela še vedno brezhibno kot prvi dan in to s tem, da je vklopljen 24/7. Za 36 EUR skupaj s poštnino in davkom boljšega deala ni moč najti :)

P.S.: Modre lučke se da izklopit prek menuja :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

hunter01 ::

Hvala! Bom verjetno tudi sam ga naročil :)

lp

Opkow ::

Vendar racunaj na to, da se zna cas dostave zavlecti tudi za 3 tedne, ni pa vedno tako.
Kolega je v zacetku meseca narocil nekaj z DX, pa je cakal dobre 2 tedna.

pinosat ::

LP

Razlika je seveda v resoluciji. Bo kar razlika v kvaliteti slike, vsaj jaz sem jo opazil, ko sem kupoval. Na koncu sem kupil takega z 800x600, za 70 EUR. Ta , ki ga gledaš ima pol nižjo resolucijo.

Primož
Primož PINOSAT

KoMar- ::

Takega framea itak nimaš pred sabo kot monitor, ampak nekje na polici or something...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DealExtreme - poceni gadgeti (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2052323765 (68850) Karen
»

DVB-TUSB TV USB Dongle ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
344505 (3319) kontra
»

Nakup iz Kitajske

Oddelek: Kaj kupiti
2315246 (13249) recmajkemi
»

Dober laser z čimdaljšim dometom

Oddelek: Kaj kupiti
406018 (4610) __Devil__
»

Kateri brežični gamepad kupiti.

Oddelek: Konzole
91094 (968) Mentalist

Več podobnih tem