» »

Kateri telefon nabavit

Kateri telefon nabavit

1
2
»

samsung113 ::

Kaj ma veze če se piše touch screen al pa tač skrin vsi vemo o čem se gre.
In al je spraševanje prepovedano če čem zvedet iskušnje od drugih al kaj?
Obrnu sem ze kaj nekaj forumov,torej ne klobasaj bedarij.
In kdo je omenil telefon za 700EUR?

djpiky ::

Kaj ma veze če se piše touch screen al pa tač skrin vsi vemo o čem se gre.
In al je spraševanje prepovedano če čem zvedet iskušnje od drugih al kaj?
Obrnu sem ze kaj nekaj forumov,torej ne klobasaj bedarij.
In kdo je omenil telefon za 700EUR?


Ma in to velike. Če si nepismen pojdi u šolo.

Daleč od tega da je prepovedano. Samo predn odpreš svojo temo, se pregleda če že podobna tema kje obstaja, in vrjemi, ogromno je teh tem "kateri mobitel kupiti","Se mi splača kupiti..","Najboljši mobitel...".
Katere forume si obrnu? Katere teste si pogledu? Kolk primerjav in review si pogledu na youtubu? Kolk mobilnikov si sprobal v centrih kjer prodajajo mobitele?
Ker 90% ljudi kupuje mobitel z naročnino, sklepam da ga tudi ti, se pravi če je telefon okoli 400-500€ + naročnina, ki jo v 2 letih plačaš = okoli 700€ vreden mobilnik

samsung113 ::

Okej ne pretiravaj z pismenostjo,ker kdo se vsaj malo spozna na tehniko ve kaj je tačskrin torej ne smetimo teme več s takimi zadevami.

Pregledal sem en kup rewievou,testov,forume od nokie,mobitel forume en kup vsega sem ze pregledal. V mobitelovem centru sem pa stestiral N97,5800 in omnio HD drugih bolših telefonov pa nimajo.
Ne nameravam vzeti telefon na naročnino ampak preko bolhe nabavit nekaj do 400EUR.

samsung113 ::

Mogoče kdo ve zakaj ni nikjer za dobit Samsung Omnia PRO B7610?
Kaj so te telefone ukinili iz prodaje al kaj?
Drugače pa kaj pravite na Samsung Omnio 2,glede na specifikacije in reviewe mislim da je to kar poštena zadeva.

BladE_ ::

Mislm pa kasn Samsung ??? Crap od crapa !!! Ce se odlocas za nakup zmogljivejsega telefona se obrni na HTC z WM oz nekaj na android platformi(hero je hud)... Sam uporabljam HTC Diamon 2 in je zakon... bateri zdrži cca 3 tudi do 4 dni... maili, muska, vreme ni da ni uglavnem pa use tko priročno :D

samsung113 ::

Zakaj bi bil samsung crap?
Nisem še o samsungu slabih stvari slišal razen to da so batrije bol boge.
HTC Hero se tudi meni dopade,vendar nima fleša in je to drek za mene, ker pride prav stvar.
HTCji so pa vsi dragi za znoret..
Itak pa če je WM telefon lahko na vsakem male bereš,musko poslušaš,vreme preverjaš ni da ni.

darkolord ::

Mah, 250 ni glih "drago za znoret"

samsung113 ::

Nič odločitev padla,naročil HTC Hero.

__Devil__ ::

Kje si ga naročil?

Ko ga dobiš povej svoje mnenje.

samsung113 ::

mobisvet.si.
Sporočim kako bo,vrjetno dobim v petek ali pa nasleden teden.

samsung113 ::

Danes dobil herota z eno besedo lahko rečem zakon telefon!
Touch screen neverjetne,primerljiv z iphonom.
Hitrost samega vmesnika neverjetna,res.. zadeva lavfa hitro in tekoče kot urca.
Fotoaparat za 5mp tudi nevrjeten,veliko slabše slike mi je delala omnia pa je imela 5mp ravno tako. Edino kar je tu minus je seveda bliskavica,ki je hero žal nima :/.
Oblika je res enkratna,se lepo prilega rokam,sicer tista kuglica ki velja kot miška,je malo čudna zgleda kot da je malo bol cheap narejena ampak okej..
Vglavnem ni mi žal za nakup,vsekakor zanimiv telefon ki je vreden denarja :)

__Devil__ ::

Dobrodošel v Adnroid svetu! :D

BladE_ ::

Prava odločitev!

Mohic ::

Slo menija pa nima?

samsung113 ::

Nima.
Kdo ve mogoče za kakšen dober etui za telefonček?

__Devil__ ::

Slo menija še ni, bo pa kmalu pomoje, ker je odprtokodni OS al kak že. Upajmo, da bo kdo prevedel v slo. Ker vsak ROM podpira več jezikov.

http://www.amazon.co.uk/Black-Silicone-... to torbico sem jaz kupil, in v tem se ti telefon res ne more uničit oz. "poškrampat". Maš pa tudi za HERO-ta take torbice.

DuleKrtola ::

Mene tud tale hero rajca, sam je res drag. :)
Gledam telefone pri mobitelu, za okoli 200EUR dobiš N5800EM ali HTC Touch2 z džabestom. Važen mi je gps in wlan. Plus pri nokii je večji ekran, pri htcju pa windows. Katerega priporočate? Za ta denar pri nas android telefonov ne bo še kake pol leta, eh?

janezJ ::

Zdravo
Kupujem telefon, dilema med nokio e52 in HTC Touch2. Sploh se ne morem odločit, zavedam se da gre za zelo različna telefona. Nekak sem navajen nokijine serije e, ampak potreba po brskanju po spletu in elektronska pošta je malo spremenila moje mišljenje o pametnih telefonih. Nokio e52 poznam, vem za težave, baje bodo odpravljene, kako je pa s tem htc-jem, je vredu telefon, forume, teste sem bral, glede povezljivosti ima vse potrebno, baje nekih težav ni, zanima me kako je z baterijo, na nokii je menda zelo vredu. Ga mogoče kdo ima, uporabniška izkušnja?
Hvala, lp

darkolord ::

HTC ima definitivno prednost v tem, da obstaja zelo velik community, ki skozi "kuha" nove ROMe, tako, da imaš praktično lahko sestavljen/naštelan OS po želji. Za Touch2 sicer še ni veliko novega (ker je še čisto svež telefon), a lahko pričakuješ, da ga boš lahko softversko nadgrajeval na nivo novejših bratcev vse dokler ti bo hardver delal (moj 5 let stari HTC še vedno doživlja dnevne updejte...)

Glede Touch2 baterije pravijo, da drži presenetljivo dolgo - je pa vseeno smartphone z velikim zaslonom in se vsako štrcanje gor kar pozna na bateriji...

Imaš telefon namen kupiti v kakšni akciji?

Zgodovina sprememb…

janezJ ::

Ja, mam namen vzet pri mobitelu, splošna akcija 229EUR, nokia je pa 179EUR. Skratka hvala za odgovor, bom še mal premislil.

darkolord ::

Si kaj razmišljal o rabljenih? Za tako ceno dobiš lahko precej "hudejšo" malo rabljeno zadevo...

ZaLoMaT ::

Kaj pa kakšen BlackBerry? Na mojem drži baterija 11dni xD

janezJ ::

Evo, vzel e52, zaenkrat zadovoljen, dela super, brez težav. Je iz nove mobitelove serije, baje so odpravljene napake, katere so se pojavljale na začetku prodaje teh nokij. Občutne izboljšave glede na starejše e-serije, hiter, prilagodljiv, kar se pa povezanosti tiče, wlan, 3g, hsdpa, hsupa, odlično.
Lp

cvijo ::

ej a mi lahko prosim predlagate kaksen mobitel ki ima dobre zvocnike pa muziko, dober fotoaparat, wi-fi in wlan, ce se da zaslon na dotik in to za najvec 350EUR

__Devil__ ::

wi-fi in wlan

Pomen besed je isti.

EDIT: Mogoče rabljen iPhone 3G.

Zgodovina sprememb…

js osebno ::

@Devil
iPhone NIMA dobrih zvočnikov in (dobrega) fotoaparata

JawKnee ::

sony ericsson w995 odlični stereo zvočniki, super softwear za muziko ( walkman4.0) ima wi-fi 7.2 mb/min, hitrejši kot n97...,kamera 8.1 megapixlov, supr telefon , novega se dobi za 279 EUR, rabljen od 190 do 250EUR.
priporočam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JawKnee ()

__Devil__ ::

jap, tudi meni se zdi super. ampak sem potem nabavil htc magic zaradi android platforme. trenutno pa sem na SE k770i :D

cvijo ::

mam se eno vprasanje kaj se bolj splaca sony ericsson w995 ali nokia x6 16gb pa ce kdo ve kje se da dobit nokia x6 16gb pocen pa a se mi splaca kupit nexus one

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cvijo ()

ZaLoMaT ::

Kaj pa BlackBerry Bold 9700?
Osebno mnenje: telefon je zmaga, v vseh pogledih

http://www.gsmarena.com/blackberry_bold...

globoko grlo ::

da si mal sposodim temo, moj SE w800i gre počs rakom žvižgat, pa gledam tele telefončke pri simobilu za nekak do 150e, pa so mi v uč padli slednji :

HTC Tattoo
Samsung Spica
LG GC900 Viewty Smart

ta ima še gps, če se ne motim
Sony Ericsson W715
kako je s temi vgrajenimi gpsi? so za ponucat, al je bl krš?

pa še tegale sem opazu
Sony Ericsson Vivaz, je sicer mal dražji, dam kr zanimiv.

tnx

BALAST ::

HTC Tattoo -Dober izgled, uporabnost, baterija, vendar slabša fotografija.
Samsung Spica- slabši izgled, dobra uporabnost, slaba nadgradljivost...
LG GC900 Viewty Smart- Dober izgled, uporabnost, slaba baterija, odlična fotografija in zaslon.
Sony Ericsson W715 -Dober izgled, baterija, vendar slabša uporabnost in fotografija ter plastična izdelava.
Sony Ericsson Vivaz -Dober izgled, baterija, odlična uporabnost, fotografija in odzivnost pri uporabi.

Jaz bi dal še par EUR za Vivaz.

globoko grlo ::

ej tnx za hiter reply

Kako je pa s tem google maps, ki so na telefonu, na enem samsungu s5230 al neki tazga, je sicer 1x našel približn pravo lokacijo, potem pa kr ne. Če pa je že kj našel, je pa kr ornk falil, par 10 km po kuftu. Men se ni zdel ravno uporabno :)

A s slabo nadgradljivostjo misliš na odprtost sistema?

Pa kako je z vgrajenimi GPSi? Recimo za biciklirat bi blo?

Sem ravnokar preprav review za vivaza in pravijo, da je sicer ok, ampak bi moral SE en software updejt naredit, da bi bilo ok.

recimo tole
All in all, we'd say hold off until Sony Ericsson comes up with some software patches -- if they ever get around to it, that is.

BALAST ::

Meni je google-maps "zaenkrat" še vse pokazal pravilno, res se nahajam zaenkrat bolj po ravnini, kjer je dober signal.

Slaba nadgradljivost, ja da je Android tam v kurcu omejen na verzijo 1.0.

Za GPS program pa mislim da google maps nima ravno vseh okrajnih stezic, za po asfaltu je pa čisto uporaben, ker ga tudi jaz uporabljam v avtu, zato bi rabil kakšno mnenje od kolesarjev, kako se oni znajdejo, ali pa če uporaljajo kakšen bolj kolesarstvu prirejen zemljevid.

globoko grlo ::

a nima spice 2.1 androida?
grem googlat ...


edit
anrdoid 1.5, zdej ne vem a je to ok, al ne?

tnx

Zgodovina sprememb…

Yoda Master ::

Spica ma 1.5 android če se zapeleš k uvozniku ti ga pa na 2.1 nadgradijo, tko da res ne vem zakaj bi bil slabo nadgradljiv. Kup špico, hitr proc, android OS, GPS maš tud ni da ni za majhen dnar pa še kapacitivni zaslon ima v nasprotju s Tattojem kar je ogromen plus.
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

glistovje ::

fantje! sposodil si bom temo :

Priporočite mi telefon v paketih od TušMobila (15EUR paket) al pa itak ĐaBest.
Doplačilo k naročnni naj bo cca 60EUR. Ne pričakujem ne vem kaj, ampak best buy za ta dnar :)

Gledal sem Nokia 5230. Od funkcij se mi zdi tale še najboljši za ta dnar ku ga jst ponujam, edino če sem katerega spregledal.

LP

globoko grlo ::

če yoda tko prav ... :)


edit
kaj pomen kapacitativni zaslon?

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

aja, a mogoče kdo ve kje je uvoznik za samsung oz. kam nej zapelem špico na updejt

tnx

nitro2 ::

globoko grlo je izjavil:

aja, a mogoče kdo ve kje je uvoznik za samsung oz. kam nej zapelem špico na updejt

tnx


to bi tut mene zanimalo...danes ga kupim...
hecno, da se ne da to kar prek neta apdejtat

Snita ::

Ram2 - Ljubljana - BTC

globoko grlo ::

dons ga dobim updejtanga iz raa, pol pa poročam

za1x pa sm kr zadovoljen, samo touch screen se mi zdi mal čudn, včasih prec zagrab, včasih pa tolčem po screenu pa nč :(
upam, da bo z 2.1 bolš

ajd

globoko grlo ::

evo, včeri preko wifija naložil 40+ stvari, dons jih ene 20 zbrisov, hehe

Me pa grozno muč zaklepanje displeya, kje se to naštima? Zakasnitev zaslona je na 15s, kar je najkrajši čas, vendar se displey zaklene po 5s, kar je grrr.

Drgač pa ... bomo vidl :) je reku slepc
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232719 (22392) LuGi
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
5517324 (15925) bluefish
»

kateri mobitel s qwerty tipkovnico?

Oddelek: Mobilne tehnologije
113294 (3101) Lonsarg
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877449 (6157) krneki0001
»

Kaj kupiti => Do 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
422631 (2143) darkolord

Več podobnih tem