» »

Napaka v Windows7, ali napaka računalnika?

Napaka v Windows7, ali napaka računalnika?

geek93 ::

Pozdravljeni,

ko dam računalnik v stanje "spanje", in pridem čez čas nazaj, da ga zbudim, pritisnem na gumbek za priklop, potem pa se sliši samo nek čuden pisk in računalnik ne naredi ničesar. Če želim da bo ga spet šlo prižgat, ga moram vn štekat iz vtičnice, al pa zadaj pri napajalcu dat zaklopko na 0, počakat minutko al dve, potem ga pa priklopim in že ga lahko prižgem.
To se dogaja še kar pogosto, mogoče kdo ve kaj je problem? Ker računalnik je drugače nov.

LP
  • spremenil: geek93 ()

solatko ::

Kateri OS. Imaš morda izklopljeno indexiranje.

geek93 ::

Windows 7 imam.

Nevem če bi blo kaj s nastavitvami narobe, saj kot sem napisal, ne zgodi se to vedno, le občasno. Me pa malce skrbi, saj je nov pc in nebi smelo bit težav >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: geek93 ()

st0jko ::

Kateri OS. Imaš morda izklopljeno indexiranje.


A izklopljeno indexiranje je krivo za te težave? Jaz imam izklopljeno na visti64, pa sem imel take težave. Pač nisem se kaj dosti ubadal in nisem uporabljal spanja. Vseeno dobro vedet da je bilo to krivo..
keks?

solatko ::

Prostor, ki ga uporablja za index, uporablja tudi za shranjevanje zadnje pozicije in če imaš to izklopljeno, ne dela. Nisem pa še preizkušal, če se da nastavit brez indexiranja, samo zapis zadnje pozicije.

geek93 ::

Kje se pa to vklopi? :D

Hvala

LP

jRk0 ::

jaz mam indexiranje izklopljeno pa sleep na vseh laptopih normalno dela
You fuck up once, you loose two teeth.

luky ::

V Windows 7 se pojavlja napaka in sicer ko se Windows naloži je destop brez vsake ikone. Samo je vidno ozadje Windows. Mogoče ve kdo kaj je zato vzrok.

Hvala!
luky!

bluefish ::

Desni klik na namizje > View > Show desktop icons.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD + windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
171996 (1600) Suhy
»

Kateri operacijski sistem mi priporočate?

Oddelek: Pomoč in nasveti
294467 (3967) solatko
»

Komp mi frizne pri branju z diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
18670 (536) solatko
»

Vista in nenadno žretje RAMa

Oddelek: Operacijski sistemi
412531 (1476) napsy
»

explorer.exe 100%

Oddelek: Pomoč in nasveti
261633 (1149) bbobst

Več podobnih tem