» »

ocena portala

ocena portala

k514 ::

vem, da ste računalniški friki.ampak potrebujem pogled iz distance. prosim za oceno portala www.etajnica.com, bolj me zanima vaša uporabniška izkušnja.

hvala za nasvete

NorK ::

Sem ti jih napisal že na MP.

Če boš potreboval kakšno pomoč pri izboljšanju, se priporočam. ;)

Gost ::

Prav tako sem ti tudi jaz vse napisal na MP. Najprej design, ki je osnova za naprej, potem pa pridejo na vrsto funkcionalnosti, ki se naslanjajo na nanj. Če boš sedaj spreminjal funkcionalnost (ne rečem, da ni možno ali težko), ampak pogost način izdelovanja strani je ravno, najprej design, nato backend.

NorK ::

Ne bi rekel. Če je potrebna celovita prenova (kar pravzaprav je potrebno), je potrebno vedeti kako bo vse skupaj delovalo in šele nato dokončati dizajn. Se pa seveda tudi že prej razmišlja kako bi zadeva izpadla na koncu.

Ne moreš pa pri prenovi izhajati iz dizajna.

Gost ::

Najprej še malo offtopic-a:)
Jaz vedno izhajam iz designa. Tako ali tako bo potrebno v neki fazi projekta narediti tudi ta del. Zakaj ga ne bi uredili že na začetku in se potem skoncentriramo na programiranje? Je pa res, da je odvisno od organizacije in načina dela ter razporeditev na sodelujoče (oblikovalec, programer, tekstopisec...). Zasnovo portala je pa vsekakor potrebno narediti že na začetku, ja.

P.S: Jaz bi počasi dodal kar kakšen forum in prestrukturiral podatke v bolj logične sklope.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214357 (11320) Tody
»

Cene profi portalov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1098740 (6135) Mr.B
»

Izšel iPhone (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
7710409 (7787) bluefish
»

Portal = cena izdelave?

Oddelek: Izdelava spletišč
111944 (1326) gregy
»

portal system (CMS) / izgradnja na novo

Oddelek: Izdelava spletišč
51145 (1047) pivmik

Več podobnih tem