» »

Cinergy HTC USB XS HD pod W7/64bit

Cinergy HTC USB XS HD pod W7/64bit

birtija ::

Pozdravljeni,
zanima me, kakšne so vaše izkušnje (če so) z omenjeno TV kartico (predvsem kabelski del dbv-c) pod W7-HP/64bit. seveda če je že kdo opravil instalacijo v takem okolju.
http://www.terratec.net/en/products/Cin...

Sam sem poizkusil z enim drugin TV tunerjem (NotOnlyTV-LV5H), pa zaradi pomanjkanja digitalnega podpisa driverjev ne dela. menda je digitalni podpis driverjev v W7/64bit nujen.
A so kakšne druge izkušnje?

DominusSLO ::

Nimam iste naprave, vendar mi je na win 7/64 uspelo inštalirat vse naprave, vključno z dvema različnima cheap dvb-t napravama. Driverje poberi iz tvojega linka in inštaliraj z desnim gumbom na miši in opcijo "run as administrator".
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

birtija ::

Ne gre! Teži s tem igitalnim podpisom do nezavesti.
A je kdo probal tole:
http://en.kioskea.net/faq/sujet-3914-wi...

birtija ::

birtija :: 13. nov 2009, 20:33:13
citiraj

* #

Imam w7 Home Premium SLO 64bit. Ko sem želel namestiti USB TV tuner NotOnlyTV LV5H, mi je comp driverje (64bit) sicer naložil, a je imel neke pomisleke glede digitalnega podpisa. Po resetu sem priključil USB tuner, pa mi ga ni hotel spoznati. Poskusil ročno namestiti driverje preko Upravitelja naprav in ko sem mu pokazal, kje so driverji, je zopert ponudil, da niso digitalno podpisani in je bilo konec.
Na Googlu sem našel podobne primere, vendar vse brez prave rešitve. Problem 64bitnega OS naj bi bil prav digitalni podpis za driverje.

A obstaja kaka bližnjica oz. workaround? Se je kdo od vas že spopadel s to težavo?

ODGOVOR:

lopov :: včeraj, 15:56:41
citiraj

* #

@ birtija: išči "ReadyDriver Plus"

+ fix: http://forums.phoenixlabs.org/showthrea...

birtija ::

Ok, ker ni šlo z 64bitnimi driverji (dwl z uradne strani, ne za W7 ne za Visto64), sem v comp dal originalni namestitveni disk in glej ga zlomka, vse je prebavuu, ne glede na to, da ob izdelavi tv tunerja ni bilo govora o W7. Sedaj vse lepo dela!
Ja, tuner pa je NotOnlyTV-LV5H.

Še vedno pa me zanima, kakšne so vaše izkušnje z Cinergy HTC USB XS HD pod W7. Predvsem zaradi dbv-c dela.

Kekec ::

@birtija si slučajno nabavil tega Cinergy-a... kako se kaj obnese?

birtija ::

ne nisem!

Naabo ::

Na 64 bitni Visti dela Cinergy normalno.

XS!D3 ::

Imam Terratec Cinergy HTC USB XS HD na Windows 7 x64 in dela brez problema (sicer gledam uglavnem z DVB Viewerjem, ampak dela tudi v original SW-ju, driverji so pa ql tisti z uradne strani).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Tuner za DVB-C Terratec Cinergy C PCI HD (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
648642 (2631) joze67
»

TV Tuner za prenosnik???

Oddelek: Pomoč in nasveti
101656 (1496) Realman
»

Iščem DVB-C USB TV Tuner - Kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
317604 (5991) nsane
»

TV tuner

Oddelek: Strojna oprema
152139 (1999) iKlancar
»

USB DVB-C, DVB-T HD kartica Anysee E30 Combo Plus

Oddelek: Zvok in slika
104508 (4090) bbenci2

Več podobnih tem