» »

server za joomla

server za joomla

Alfonzo ::

Zanima me kateri server v sloveniji bi bil najbolj primeren za joomlo?

Gost ::

Apache HTTP server 2.2 s PHP 5.2.11. in MySQL 5.1. PHP 5.3 ne vem, če je uradno v celoti podprt pri Joomli.

Lep pozdrav.

JayKay ::

verjetno je mislil ponudnika. Večina, če ne vsi majo php strežnik. Odvisno samo ods tvojih preferenc in denarnice.

Alfonzo ::

Ja ponudnika sem mislil. Da ma pač Apache server pa MySQL, da mi bo delal stran gor.

Tody ::

Nevem če je to še aktualno ampak neki časa je joomla zahtevala phpsafe na off. Vem da je hitrost to ful reklamirala takrat da ma, zdej pa nevem ne spremljam več tok..

DC- ::

Pri zabec.net dela joomla brez težav

JayKay ::

spletnaabeceda tudi

Gost ::

:) Pri večini slovenskih in tujih ponudnikov dela Joomla tudi v redu, ne vem zakaj ne bi. Gre res za požrešno in prenabito aplikacijo ampak gre čez.

levjos ::

Jaz imam na DOmovanju 31 spletnih v Joomli in sem odlično zadovoljen z njo. Prijazni hitri, odzivni.
levjos

neskoncno ::

Joomla ti bo delala povsod kjer laufa PHP pa SQL server težava se ti bo pojavila samo če bo imel server novejši PHP 5.3 saj ga Joomla 1.5.x še ne podpira.

Načeloma ti joomla kot eden izmed najbolj uporabljenih CMS-jev dela prav povsod.....

Zgodovina sprememb…

techfreak :) ::

php_safe mora biti na Off, da ti Joomla popolnoma deluje.

levjos ::

Na domovanju imajo to že urejeno, tako da s te strani ni problema. Ko boš Joomlo instaliral zaprosi naj lastništvo datotek prenesejo na Apache. Ti pa v Joomli instaliraj Extplorer ( isto kot v winsih raziskovalec), tako boš imel popoln nadzor nad datotekami.
levjos

zuz3k ::

za učenje bi rabil nek free strežnik, na katerem bi lawfala joomla, kater bi bil ok?


je možno da bi joomla lawfala na strežniku na mojem compu?
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

Mesar ::

Da.
Your turn to burn!

aerie ::

Najenostavneje je, da namestiš WAMP server (Windows+Apache+MySQL+PHP) ali pa kakšno free trial gostovanje, npr. na cloudaccess.net (tri mesece brezplačno).

zuz3k ::

hvala za hitre odgovore


delal sem že z XAMPP, če se ne motim je to isto, bo tudi lawfalo?


lp
Life is a psychological game.

carota ::

Bo.

cyborg077 ::

isto je. edino pri XAMPP-u daješ vse v mapo htdocs, pri WAMP-u pa v mapo www se mi zdi.

jaz sem pa zdaj spoznal da ima gostitelj, pri katerem imam spletne strani limit za število datotek in direktorijev:(
www.isstrani.si

zuz3k ::

zuz3k je izjavil:

za učenje bi rabil nek free strežnik, na katerem bi lawfala joomla, kater bi bil ok?



ve kdo za kak free server
Life is a psychological game.

black ice ::

Če se želiš zgolj (na)učiti si postavi lokalni strežnik, če greš komercialno pa plačaj par evrov. Za nič dobiš ravno takšno storitev: zanič.

neoserv ::

Ponavadi imajo brezplačna gostovanja kakšen "hakeljc", naprimer:
- delajo zelo zelo počasi, kar je slabo za rezultate na Googlu,
- ponekod moraš biti aktiviran na njihovem forumu in redno sodelovati, sicer ti pobrišejo gostovanje,
- nekateri vrinejo reklamo na tvojo stran,
- itd.

Dobro je prebrati pogoje od A do Ž pri takih brezplačnih zadevah.

In vedno imeti rezervo podatkov, če slučajno izginejo.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

111111111111 ::

Za igranje je čisto dovolj: http://www.000webhost.com/

Potem boš pa že šel na svoje. Nisem ziher če joomla deluje. PHP pa podpirajo.

techfreak :) ::

Za igranje je cisto dovolj lokalni streznik. S temi brezplacnimi gostovanji imas naceloma vec tezav kot pa koristi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376286835 (10127) hariscorale
»

joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
122810 (655) Netrunner
»

joomla (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6513540 (9394) betmen
»

Težave z MySQL povezavo

Oddelek: Izdelava spletišč
292522 (2127) la_mer
»

Močno obiskano spletišče

Oddelek: Izdelava spletišč
252559 (1616) Jan

Več podobnih tem