» »

V (za visitors)

V (za visitors)

1
2
»

Tom-Cat ::

Ja, jaz sem tudi eden tistih ki so zelo razocarani nad novim "V". Original je bila prava kultna serija (vsaj prvi dve mini seriji...) in na zalost ta remake nima niti priblizno pravi "feeling". Tako da je padec gledanosti cisto razumljiv.

Lion29 ::

meni se pa zdi precej v redu... celo boljse recimo kot flashforward...definitivno bolje kot sgu

vsec so mi igralci in vsec mi je, da so zmeraj neki ploti odzadi... je kar nekaj stvari, ki mi niso vsec... ampak pustimo casu cas, mislim, da bo

kar se tice pa originalne serije... samo nostalgija... bili ste mlajsi in drugace dojemali stvari... jaz pa novo serijo sploh ne povezujem z originalom
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ahac ::

T-Majo je izjavil:

Men ni bilo do V samo za to, ker sem v Trailerju videl angleško govoreče nezemljane v človeški podobi.


V človeški podobi... so zato, ker so se "oblekl" v ljudi. Tudi človeške jezike govorijo zato, da so jih ljudje boljš sprejel.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

swamigi ::

Tale zadnji del je bil zaenkrat najboljši od vseh.

T-Majo ::

ahac je izjavil:

T-Majo je izjavil:

Men ni bilo do V samo za to, ker sem v Trailerju videl angleško govoreče nezemljane v človeški podobi.


V človeški podobi... so zato, ker so se "oblekl" v ljudi. Tudi človeške jezike govorijo zato, da so jih ljudje boljš sprejel.


Pripopaj potem kakšno naked sliko =)

Lion29 ::

V

Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • zavarovala slike: Looney ()

T-Majo ::

A razlika je samo v zobih?

misek ::

Usta tako na široko ti verjetno ne uspeš raztegniti? :D

Lion29 ::

T-Majo je izjavil:

A razlika je samo v zobih?


do zdaj so pokazali zeleno podkzje na roki in zelenoglavinjo pr unem agentu,ko mu je razklala glavo, pa se nekje, sam se ne spomnem, slikic pa zal ne najdem, tole zgoraj sem jaz print screenal, prow kul deluje...

ne vem za vas... ampak vcasih sem jaz fantaziral, da bi me v roke prjela kaksna sexy alienka in me zlorabla :) ampak to deluje prevec hudo :)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

T-Majo ::

No ja, js z to na sliki spoh nič mel nebi. Si predstavljaš, da bi ji mogel kaj v usta tiščati?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427554910 (4434) Pithlit
»

Doctor Who (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6711042 (3122) oo7
»

Battlestar Galactica: Blood and Chrome (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5511951 (10106) yoco
»

Caprica (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8112206 (9386) Brane2

Več podobnih tem