» »

Internet

Internet

burtonix ::

LP, imam eno vprašanje in sicer doma imam računalnik ki je na internet povezan preko modema od telekoma sedaj pa me zanima kaj vse rabim če jas kupim še en računalnik in da bom imel možnost interneta na obeh hkrati. Zanima me ali potrebujem ruter ali lahko kako preko wireless povezave saj na modemu je antena in možnost wirelessa.
Carpe diem.

KoMar- ::

Pomoje ti ne bo treba nič dodatnega kupit.

black ice ::

Ni ti potrebno dokupiti čisto nič. Kako želiš povezati drug računalnik? Če s kablom glej, da boš imel prost en port na modemu, drugače pa samo vklopiš wireless in je to to.

PS: Predlagam da se vsem novim uporabnikom uvede prikazovanje pasice z dvema besedama: UPORABI ISKALNIK in se izklopi šele po pol leta. >:D

burtonix ::

ja, ampak zanima me še če lahko to jaz kako vklopim ali mora to storiti ponudnik interneta ker namreč na modemu lučka za wireless ne sveti.

LP
Carpe diem.

KoMar- ::

Zraven si menda dobil navodila?

burtonix ::

nobenih navodil nisem dobil zraven samo še 2 kabla. Tako da če ma kdo kak hiter odgovor kje to vklopiti naj prosim pove.
Carpe diem.

KoMar- ::

Če imaš SiOL: 080 1000. Ali pa počakaj, da ti kdo, ki ima isto škatlico, pove.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

amigo_no1 ::

Na siol strani imaš navodila za Sinope modem/router.

Black_sun ::

Če maš čas in voljo, v brskalniku vtipkaj 192.168.0.1 ali 192.168.1.1 nisem ziher, sicer pa maš na zadnji strani napisano. Uporabiško ime/geslo je user/user. Pol maš pa na levi strani Wireles, nato klikneš enable al change, nisem več ziher, sledi še par korakov in maš wireless... :)

amigo_no1 ::

RTFM prvo , če še vedno ne bo jasno RTFM še 2x, potem sprašuj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPTV in WLAN na RUCKUS 7811+7111

Oddelek: Omrežja in internet
195018 (4221) CyberDuck
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951958 (23708) simone
»

AMIS Ruckus Wireless MediaFlex

Oddelek: Omrežja in internet
4914088 (7473) galex4
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5623102 (22018) MTB
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543927 (19467) imallears

Več podobnih tem