» »

Monitorji težava...

Monitorji težava...

Storm ::

Mam eno novo in eno staro skup sklanfano kisto. In to staro sem sedaj dokoncno usposobu, vendar mi noce na zacetku pisknat in nic se ne prikaze na zaslonu. Torej kriv je star monitor. Novi monitor na stari kisti piskne in deluje normalno. Star monito deluje na novi kisti, ampak na stari pa noce pisknat in delat, da se ubijes. Opazu sem da je na stekerju ki gre u graficno na novem monitorju vec palickic kot na starem, vendar nisem noben zlomu oz. kaj podobnega.
KAJ MI JE STORITI???

Highlag ::

Mogoče imaš nastavljeno resolucijo in osveževanje na takšne vrednosti, ki jih monitor ne podpira.

A imaš sliko, ko računalnik prižgeš?
Vidiš Informacije o biosu ... ? Na starem monitorju

d-mon ::

Novi monitorji imajo vec palickic!!!
Preko teh dodatnik palickic se kontrolira power saving in seveda graficna pogleda, ce imas prikloplen monitor, drugac kista ne starta. In ker seveda star monitor nima teh palickic signala, da je monitor priklopljen ne more poslat.

Ponavad je ta problem pri Ati karticah.
Gotovo pa nimas zelo stare graficne, ki pa ta signal zahteva.

Resitev - zamenjaj graficno za eno zlo staro ali pa tako, da ne zahteva tega signala, ali pa se bolje (tudi za tvoje oci) zamenjaj monitor (and DON'T LET IT BE SAMSUNG)
[D-mon]

Storm ::

Štos je, da sta se prej star monitor in stara grafična čist normalno zastopla, zdej ko sem pa nov monitor in novo grafično v nov računalnik dal, sta mi pa zgleda zamerla nastalo situacijo. Bolj staro grafično bom težko dobil...>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dvojni monitor

Oddelek: Strojna oprema
383755 (2574) BorutK-73
»

Dual-link DVI

Oddelek: Zvok in slika
5981 (952) Senitel
»

FPS drops na novem monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
5646 (535) Something
»

Nastavljanje ločljivosti monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
182149 (1805) mat123
»

Večina monitorjev ne bo predvajala HD-DVD filmov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
12612100 (8325) scala

Več podobnih tem