» »

24ur.com

24ur.com

RazzorX ::

Velikokrat opažam, da na 24ur.com pišejo take novice, da jih enostavno moraš prebrati, da vidiš, kakšne bedarije lahko nekateri pišejo. In da se to piše na takem portalu, kot je 24ur.com. Pišejo pa tudi take naslove, da ne veš, ali je res nekdo povozil nekoga ali ga je le spotaknil in podobno.

Pa še take napake kot je ta si v naslovih velikokrat privoščijo:

naslov



Kaj vi menite o tem?
  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Gost ::

Kaj pa naj bi bilo narobe z zgornjim primerom?

d0rK ::

24ur.com je DREK od portala. CIGANI. Prov razpizdi me kaksno rumeno sranje tam objavljajo na prvi strani. Pa konstantno forwardanje na
njihove druge portale, zadovoljna.si in cekin.si. GNOJI. Vsi "novinarji" tam bi se morali podpisat s celim imenom da vidim kdo pise to sranje.
Prav tako tam za novice steje nekaj kar vsebuje 8-10 besed in eno sliko. Nizje kot 24ur.com ne gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

RazzorX ::

Gost, z zgornjim primerom je narobe naslov, namesto "Dve ženski hudo ranjeni", piše "...hudi ranjeni", čudno da ne opaziš.

Ja, za vsako stvar, ki jo napišejo, je nikoli ne do konca, ampak je vedno link do teh njihovih portalov.
Me pa še zelo moti to, da objavljajo ubistvu 1 novico večkrat ob različnih datumih, kakor da je nova novica. Imajo npr. en članek na zadovoljna.si, v katerem je več primerov nečesa in potem na glavni strani 24ur.com objavijo en del tiste novice in je link do celega članka. Nato pa čez nekaj dni, tednov, objavijo drug del tistega istega članka, na koncu pa spet link do celega članka, kjer je že oboje notri. In še več takih primerov je.

mtosev ::

ja a ti nikoli nisi imel typo ne?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

RazzorX ::

Ne, pravim, da se velikokrat dogaja, to je le en primer.

Gost ::

Mhm, nisem pozorno prebral. Se strinjam, da so danes slovnične napake na internetu velik problem. Vsebinsko portala 24ur.com sicer v potankosti ne poznam. Velika obiskanost portala je izjemna ravno zaradi zbranosti vsega na enem kupu. Najdeš od novic o politiki, do trača. Po mojem je to cena "ljudskosti", ko hočeš dobesedno vsem ciljnim skupinam ugajati.

Povezave na druge njihove portale cekin.si, zadovoljna.si itd so danes v internetnem poslu nujne, saj dobi stran večjo težo v iskalnikih.

fosil ::

Sam način objave je ena stvar, precej bolj problematično se mi zdi, da si nekatere "novice" očitno kar izmišljujejo.

Recimo pri tejle novici se zelo dobro vidi, da je slika narejena v photoshopu.

A sploh obstaja kakšen predpis, ki bi jih lahko kako kaznoval za izmišljene novice?
Tako je!

PromeuZ ::

Večinoma rumene novice pobirajo iz zelo "zanesljivih" tujih e-rumenih virov.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

AmokRun ::

24kur je "Neanonimni" eksperiment. :D

bluefish ::

24ur se je razvil v en kup nesnage nepreverjenih novic in tračev - odraz tega je že njihova prva stran, nadaljnje brskanje pa totalen obup.
Kljub vsemu pa je to očitno odraz želja obiskovalcev, saj bi v nasprotnem primeru kaj hitro pričeli objavljati bolj kvalitetne vsebine.

ABX ::

Slike so ponavadi simbolične. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mtosev ::

jaz jih kdaj preberem. bolj so zanimivi neumestni komentarji pri novicah. bi jih rabili ukinit, ker je skoraj v vsaki novici 60% neumestnih komentarjev.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

BALAST ::

Ker imam 24ur.com, ne potrebujem nobenega drugega rumenega tiska!!!!

Zelo so usmerjeni v to da novice dosežejo velik pomp in se ne ohladijo tako hitro, kar ponavadi velja za ostale medije.
POP-olna zasedba, ki ne onemogoča razmišljanja z lastno glavo in stil administratorjev, ki preprečujejo bojkotiranje raznih laži objavljenih s strani portala 24ur.com.

Temu se reče ABSULUTISTIČNA ANARHIJA novic, kjer jih krojijo za izživljanje, lastno zabavo nad nesrečami in ostalim dogajanjem.

Lahko jim rečem da svojo poslanstvo opravljajo odlično, ampak zaradi tega, jim ne nasedam na vse laži, ker sem si že priredil filter za razmišljanje in se zaenkrat tudi še nisem registriral in se verjetno tudi nikoli ne bom.

Na kratko, rumenemu tisku se ne splača ugovarjal, preberi in odvrzi stran.

lymph ::

Noben vas ne sili da berete 24ur portal. Če komu ni všeč: move along
"Belief is immune to counter example."

bluefish ::

Mnenje pa lahko vseeno izrazimo, kajne?

ABX ::

Mnenje pa lahko vseeno izrazimo, kajne?


You have been Trolled. :)

Sicer pa itak, poden od strani.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

techfreak :) ::

Spell checker bi lahko uvedli za pisce novic. Pri slovnici bi mogoče pomagalo, pri vsebini pa vsekakor ne.

st0jko ::

Ma ta portal je res največje možno sranje. Danes nas že strašijo z gripo. In to ravno potem, ko je prispelo cepivo in je na voljo za mase. Kako zelo priročno da je ravno zdaj "neka gospa hudo zbolela".

Je pa res da ne poznam druge konkretne strani z rednimi novicami(preverjenimi, in ne o tem, kaj ima oblečeno lady gaga).

Če mi kdo linka kako dobro stran bi bil vesel. :)
keks?

bluefish ::

siol.net, delo, dnevnik, sta, če govorimo o slovenskih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

ABX ::

siol.net, delo, dnevnik, sta, če govorimo o slovenskih.


http://www.mladina.si/ , ...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gruntfürmich ::

na popu je vse 'visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija'. pač za večino slovenske raje...


.. bolj so zanimivi neumestni komentarji pri novicah. bi jih rabili ukinit, ker je skoraj v vsaki novici 60% neumestnih komentarjev...


lol
to! ...je pa že višek ironije:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

ABX ::

Če ljudje gledajo Kmetijo in podobno šaro ni se za čudit da tudi berejo komentarje 24ur.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

24ur ni več najbolj obiskana spletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110140 (6860) korenje3
»

Inteligenca in razgledanost "novinarjev" 24UR

Oddelek: Loža
182401 (1557) PaX_MaN
»

24ur onemogoča nočno komentiranje, po novem sistemu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7718232 (14689) Kenpachi
»

Viktor za najboljšo spletno stran 2010 gre 24ur.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5116420 (12494) Tear_DR0P
»

Sledenje s superpiškotki

Oddelek: Novice / Zasebnost
225205 (3521) poweroff

Več podobnih tem