» »

Parkiranje v Lj - jutri

Parkiranje v Lj - jutri

majlo ::

Lp

Jutri grem na en izlet, in krenemo iz Tivolija (LJ) ob 07.00, vračamo se v sredo okrog 05.00.
Zanima me, kje parkirati avto v bližini oz. kar v Tivoliju. Sicer bi mi bolj dišalo brezplačno, ampak tudi če bo treba kakih par € plačat bom že. Ne vem sicer kak je v tivoliju parkiranje ponoči, ali je rampa spuščena ali ne? Ker se ne spoznam na LJ najboljše bi blo fajn, da bi bil parkplac blizu.

Ljubljančani mate kake ideje?

koyotee ::

tivoli na desno, če greš proti centru, je afaik zastonj :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bluefish ::

Je v Tivoliju parking. Na določenem območju tudi zastonj, vendar zna biti ob tej uri že zasedeno.

majlo ::

Kaj pa če sem že ob 06.00 tam :)
Tak računam da bom krenil malo prej, ziher je ziher

Scorpia ::

V tivoliju če uspeš takoj desno parkirat (skoraj ob cesti) je super, če boš pa za dvorano, ga jst raj nebi pustil. Sem že nekajkrat slišal da kar udirajo v avte, ker je tko precej skrito in pa tudi skoraj žive duše ni. Drugače nasprot tivolija pri unionu in tiste ulice, imaš precej za parkirat. Mogoče je še najboljše parkirat kjer se plača, itak je ponoči rampa dvignjena, sam poglej kdaj začne delat. Tako bi še zastonj ven prišel.
////

marnit ::

Glede Tivolija maš tuki podatke:
povezava

Matev ::

tivoli je ob 6h zjutraj dosti prazen

majlo ::

thx sem prebral

Če bom mel srečo pa da pridemo pravi čas, potem bom zastojn parkiral :)
Drugače bom pač plačal. So mi eni predlagali, naj grem parkirat med bloke, samo je vprašanje, kako bi tam preživela mariborska tablica ponoči :/

Oxford ::

So mi eni predlagali, naj grem parkirat med bloke, samo je vprašanje, kako bi tam preživela mariborska tablica ponoči :/


Veliko bolje, kot ljubljanska v Mariboru. Verjemi. Ljubljana je polna registracij iz cele Slovenije in si lahko brez skrbi.

majlo ::

thx vsem za odgovore

Se že psihično pripravljam, da bom v živo videl, kdo bo zmagal v Munchenu :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6718215 (4447) acookook
»

Parkiranje LJ?

Oddelek: Loža
399749 (2100) MadMicka

Parking Kongresni Trg/Park Zvezda info

Oddelek: Na cesti
202375 (1842) Gagatronix
»

Parkiranje za 14dni v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5814218 (6890) joze67
»

Kje parkirat v Ljubljani blizu Čopove

Oddelek: Loža
224219 (3345) jusv

Več podobnih tem