» »

Inteligenca in razgledanost "novinarjev" 24UR

Inteligenca in razgledanost "novinarjev" 24UR

Stari maček ::

Že dolgo mi postaja slabo ob praktično vsaki posredovani "novici" tega portala. Kakovost je tako nizko padla, da ne morem verjeti. Nazadnje recimo v tej novici nekajkrat omenjajo pesticid, čeprav je vsakomur jasno, da se za uši uporablja insekticid. Seveda tudi iskanje na Google takoj najde pravi podatek.

cekr ::

Krepko se motiš. Kakovost na 24kur ni mogla pasti. Je nemogoče.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

bluefish ::

Stari maček je izjavil:

Že dolgo mi postaja slabo ob praktično vsaki posredovani "novici" tega portala.
A potem ga spremljaš iz čistega mazohizma?

shadeX ::

Verjetno zato, ker je največji slovenski medij in informacije so hitro "up to date". Če hočeš vedet kaj se sproti dogaja čez dan, spremljaš 24ur. Če gledaš 1x na dan je RTV dovolj.

bluefish ::

In kake so te silne novice, da jih ažurno servirajo le na 24kur? Mar Delo, STA,... niso dovolj hitri?

shadeX ::

Med drugim so. Sam roko na srce čeprav je 24ur šalabajzerski portal, je še vedno najbolj pregleden od vseh drugih.. vsaj meni.

Pa še komentarji velikokrat polepšajo dan :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Goody ::

Stari maček je izjavil:

Že dolgo mi postaja slabo ob praktično vsaki posredovani "novici" tega portala. Kakovost je tako nizko padla, da ne morem verjeti. Nazadnje recimo v tej novici nekajkrat omenjajo pesticid, čeprav je vsakomur jasno, da se za uši uporablja insekticid. Seveda tudi iskanje na Google takoj najde pravi podatek.


Lej, ne bom šel brat novice na 24kur ampak če pišeš o razgledanosti, se najprej sam poduči: pesticid je širši pojem ki vključuje tudi insekticide - vsi insekticidi so tako seveda tudi pesticidi. Tako da 24kure v tem primeru niso (če so napisali tako kot zgoraj pišeš) naredili napake...

Okapi ::

Točno tako. Najširši pojem je biocid. Med biocide spadajo pesticidi. Med pesticide spadajo herbicidi, fungicidi, insekticidi ...

Stari maček ::

bluefish je izjavil:

Stari maček je izjavil:

Že dolgo mi postaja slabo ob praktično vsaki posredovani "novici" tega portala.
A potem ga spremljaš iz čistega mazohizma?

Lahko bi se temu reklo tako, ja...

jype ::

V resnici je veliko bolje, če novic takšne vrste ne spremljaš, ker se te dejansko ne tičejo.

S tem pomagaš tudi zmanjševati povpraševanje po rumenih novicah, kar je tudi pozitivno.

mtosev ::

24ur na tvju sem gledal dolgo časa. 24ur so mi okay. 24ur.com pa ne prenesem predvsem zaradi reklam in zaradi glupih komentarjev.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

shadeX ::

in zaradi glupih komentarjev.


Sej ravno komentarji so najboljši material za obisk te strani. Razlika v komentarjih na slo-techu ali pa na 24ur je kot noč in dan.

Na slo-techu se smeješ, ko kdo kakšno reče v sarkastičnem smislu, medtem ko na 24ur pokaš od smeha ko vidiš, da (nekateri) dejansko stojijo za svojimi (idiotskimi) izjavami in istočasno še 2 uri zabijejo v to , ko drugim tupijo kako je njihova trditev resnična.

Če je kaj priceless so definitivno komentarji na 24ur.com.

mtosev ::

jaz resno ne vem kaj je narobe z dosti folka na 24ur.com. komentarji so priceless, če te razni debilizmi nasmejejo. so pa pricless nekateri komentarji tukaj na slotech.;((
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mambli ::

4 leta nazaj sem brisal 24ur.com iz svojih bookmarksov in jih ne obiskujem več. Priporočam. Ko sem se zavedal, da sem klikal samo ba bikini slikce, je bilo dovolj.

c3p0 ::

Enako. "Najboljše" je, ko klikneš na naslov članka (clickbait v 90%) in te vrže na nek drug portal, kjer moraš še enkrat kliknit, da ga lahko vidiš. Po možnosti pa ti pred ogledom vsilijo še kak reklamni video. Članek pa ponavadi takšen zmazek, da se vprašaš, kdo ti bo vrnil tisto zapravljeno minuto.

STASI ::

Poglejte prvo stran na 24kur. Večino je rumeno obarvanih. Resnih novic je malo. Novice kot te so napisane površno. Nekatere nimajo niti zaključka. Včasih je za njih novica samo naslov, uvod in nato video iz youtuba.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

mtosev ::

so pa najbolj obiskani portal v SLO. tak, da nekaj delajo prav
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

[D]emon ::

Ja, they cater to people who want yellow press. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

PaX_MaN ::

STASI je izjavil:

Poglejte prvo stran na 24kur. Večino je rumeno obarvanih. Resnih novic je malo. Novice kot te so napisane površno. Nekatere nimajo niti zaključka. Včasih je za njih novica samo naslov, uvod in nato video iz youtuba.

Vse novice so resne. Če tebi niso všeč, je to tvoj problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

24ur ni več najbolj obiskana spletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110683 (7403) korenje3
»

Flash player problem - ne dela na 24ur.com

Oddelek: Pomoč in nasveti
187811 (2791) harvey
»

24ur onemogoča nočno komentiranje, po novem sistemu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7719157 (15614) Kenpachi
»

Youtube oglasi

Oddelek: Loža
264516 (1090) čuhalev
»

24ur.com

Oddelek: Loža
222359 (1620) ABX

Več podobnih tem