» »

Igre meče ven

Igre meče ven

bogii ::

Pozdravljeni.

Ne vem kako drugače povedati kot sem napisal v naslovu. Zadeva je taka, da mi npr. iz NBA 2k10 (grafično zahtevna) in football manager 2008 (grafično nezahtevna) nonstop meče ven po parih minutah igranja. Vrže mi na namizje in to je to. Bluescreen se nikoli ne pojavi, na novo sem vseeno naložil win xp, namestil vse gonilnike, pa še vedno isti problem. Grafična se ne pregreva in resnično tavam v temi. Ima kdo kakršnikoli nasvet kako bi zadevo rešil?

Spec. rač.:

asus p5kc
q6600@3200MHz
8800 gts 640Mb
4Gb ram
Win xp

Mentalist ::

Kaj pa, če bi probal z Windows 7?
Lool.

bogii ::

No, to ni nobena rešitev, ti xp-ji so mi laufali sedaj 2 leti in še prej na prejšnjem računalniku tudi odlično. To da mi meče ven iz iger se je pa itak začelo dogajati šele dva tedna nazaj. Pred tem je bilo vse vredu.

Mentalist ::

Ja samo, meni igre na 7 dosti boljše delajo kot na xpjih.
Lool.

bogii ::

Kdo drug? :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bogii ()

System ::

Service Pack 3
Pridi na Ubuntu nebo teh problemov ;)

Rotaidal ::

Gonilnike imaš najnovejše? Sam sem imel tak problem pri homeworld igri, ko mi je igro vrglo nazaj na omizje brez kakšne napake.

Po nekaj iskanja sem našel rešitev, da se moral namestit starejše gonilnike. To pa je bilo pri stari ati grafični. Imel pa sem tudi windows xp sp2.

bogii ::

Gonilnike imam najnovejše je. Hm prvič pa slišim, da bi moral namestiti starejše. No za poskusiti je, sam kje bi jih dobil? Mogoče kar tiste, ki sem jih dobil poleg grafične kartice?

Rotaidal ::

Tisti so verjetno malo prestari ;) Lahko pa sprobaš. Zdaj imaš gor 191.07 ?

Našel sem te. http://www.nvidia.com/object/winxp_190....
Lahko pa še malo pogledaš.
Upam, da še ima kdo drug kakšno zamisel. Kaj pa directx? Če nisi, namesti najnovejše.

bogii ::

Directx sem tudi naložil na novo, pride pa prav vsaka ideja, saj sem pripravljen poskusiti (skoraj) vse :) Bom poskusil s temi gonilniki, pa javim kako in kaj.

bogii ::

Evo sprobal te driverje in tudi directx sem še enkrat naložil pa nič boljše.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvok hitrejši kot slika - Winfast 2000 TV WDM

Oddelek: Zvok in slika
122473 (2050) |ke

rfactor - problem pri zagonu

Oddelek: Igre
61102 (971) vitamincek
»

Zagon gonilnikov neuspešen?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81239 (1137) amigo_no1
»

Open GL

Oddelek: Pomoč in nasveti
91088 (982) Izi
»

Driverji

Oddelek: Strojna oprema
93133 (2964) kovk

Več podobnih tem