» »

Slovenski IRC server (nov)

Slovenski IRC server (nov)

MasterMind ::

No kot že v naslovu že vidte d bo to debata o mojm novm IRC serverju. Naslov tega IRC serverja je seveda matic.kicks-ass.net. Pa tisti k radi težite drugim(kot npr. pknik) mi prosm ne težite!;(
  • spremenil: Elemen_T ()

SubOrbit ::

in zakaj zdejle zadeva ne dela?

kako misls nov SLO irc server? zlinkan v ircnet al kksn drug omrezje al ne?

Ahiles ::

Rajs nej en slovenski EFnet server naredi ircnet serverjev je dost.

wind ::

Ta server sploh ni nikamor linkan.
To si lahko vsak doma naredi :)

Predator ::

sam je zakon met svoj irc server ;) sploh ker imaš status ircopa, sploh kline in iline je zakon talat =]

pa nabiješ 50 clonov gor pa se špilaš frajerčka ostalim pa nič jasno :)

MasterMind ::

Zdej se bo ta server linkal nekam!

LuGi ::

Hmm da bo ta server zlinkan nekam pozabi to ... ker nimas dovolj mocne linije bo prslo 10 userjev gor pa se bo server obesu;) in torej nben ti ga ne bo zlinkal ircnet,efnet nikol;)

Torej smola;) Pa vsaj user si lahk dubi IRCD in si nardi svoj server in ga laaufa

Tito ::

Kako prešipka linija?

Oprostite Tito je naredu d se sam prjav in sm pomotoma napisal z njegovim računom!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tito ()

SubOrbit ::

jah, najboljs pol, da poves kaksn bandwidth mas ane, pa bo resen :)

kam se bo linkal server? ne nekam... tocno kam?

Igor ::

tracert matic.kicks-ass.net

Tracing route to matic.kicks-ass.net [193.77.107.244]
over a maximum of 30 hops:

1 127 ms 59 ms 29 ms BSN-77-132-1.dsl.siol.net [193.77.132.1]
2 129 ms 189 ms 79 ms dexter.siol.net [193.189.161.204]
3 80 ms 29 ms 69 ms BSN-210.siol.net [212.30.64.210]
4 149 ms 189 ms 179 ms BSN-77-107-244.dsl.siol.net [193.77.107.244]

Trace complete.

kva folk tolk nesposoben da ne zna sam tega nardit al kaj ?

SubOrbit ::

...

MasterMind ::

Ja jst uporabljam IRCPlus!

LuGi ::

Hehe pozabi ti na irc server;) Ce pa ze mislis kej delat pa si nabav IRCD!

MasterMind ::

Ja zdej sm zamenu IRC server! In prosim vas d mal pogledate moj server! In seveda sem se zlinkal z jweb-network in za nekaj cajta services ne bojo delal!

MasterMind ::

Kje ste? Zdej Nickserv in ustali spet delajo! In vsaj pokukajte na moj IRC server in mi poveste kako se vam zdi.

Gandalfar ::

jah irc server ane. Blazno norrro ;-) Problem tega je da rabis imeti ljudi in zelo tecno je biti na 10 irc serverjih zaradi takih igrackanj. Raje si na enem, morda dveh in imas tam vse ljudi zbrane. IMHO ne rabimo se enega irc streznika sicer pa mi poslji mail in ti bom posredoval naslov irc streznika, ki je pomojem profesionalno in kot se sika zrihtan. Tako, kot zgled :)

smileypuf ::

TO SPLOH NE DELA!

MasterMind ::

OHOJ! Spet sm nazaj! No zdej je naša registrirana domena pršla v efekt! Zato je zdej naslov mojga irc serverja irc.podgana.com (če vam naslov ni všeč pošlte mail Titu in mu povejte svoje NE PA MEN POL TEŽIT!!!!!!!!!)

MasterMind ::

A neki sm pozabu! Ta server je linkan! Če pa vas zanima kam pa kr ga lepo obiščite in poglejte! Ker zdej je 24 ur na dan pržgan! Če pa bo IRC crknu pa poglejte http://www.podgana.com in boste ugotovil d je tle zmankal elektrike al pa je siol crknu!

Gandalfar ::

MasterMind: irc server crknu? Se te da najdt na kaksnem drugem ircseverju/kanalu?

MasterMind ::

Ukinu sm irc server. Lohk me najdeš na arnesu v #Generals.slo kanalu

koyotee ::

hehe bo kdo postavu irc server na 10Mbit optiki? ki bo konc solskega leta 100Mbit >:D >:D >:D >:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tody ::

evo irc.slo-tech.com pejte gor vsaj pet tisoč vsa more bit



aja sam še postavit ga morem :D :D


p.s. kaj je narobe z temi ki jih imamo ?

bostjan11s ::

hja ni bleme lahko postavim serevr na 100mbit optiki....

MasterMind ::

Ja. Zdej sm na novo naredu server. :) To pa z namenom za Generals, Diablo 2 LOD, WarCraft, StarCraft igralcem.

Vsi vabljeni.

^White^ ::

Js razmislam o svojem IRC serverju. Masino mam cist novo nabavleno:
Intel PENTIUM 90 MHz
32 MB RAM
1.7 GB disk
Linijo imam za ta server namenjeno FLAT 64kbit/s.
Gor bom laufu WinXP.
Sicer bi tole laufalo vzporedno z web serverjem in verjetno tudi mail serverjem, ampak nebi smelo predstavljati problema.
A se ze slinite? Rabu bi tud ene par kandidatov za IRCOPe, ki bi tam cca. 3-6 ur na dan pucali kanale (pac k-linali folk, ki jim ni vsec).

Predator ::

winxp na tej mašini? pa še vse to zraven >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

McHregec ::

^White^ in v katero IRC omrežje ga boš linkal?
Destroyer Of The Worlds.

fRiK0 ::

Folk vi mene tako ob smeh spravljate joj VSAK ima lahko irc server. Greš na google.com napišeš ircd ga downlodaš postavš na serverju in je irc server. Samo na ircnet, ali ostala omrežja pa ne bote pršli ker za to rabš vsaj 10Mbit odvečne linije, dobro zaščiten box tako da tej vaši serverji so brez veze še sploh zato ker tudi po tem da ste na slo-techu objavli naslov niste mel stakno vsaj 100 folka gor. Aja pa Pentium 90 pa WinXP no ja no coment:D
Hvala

LP Tadej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fRiK0 ()

McHregec ::

fRiK0 the irc master has spoken. :))
Destroyer Of The Worlds.

MasterMind ::

JAO! Če hoče člouk met IRC server ga nej ma! No jst priporočam UnrealIRCD (najnovejši beta) Tega mam jst. Sam rabš services. (lohk se linkaš z mojim pa dobiš še services zraven ;) )

^White^ ::

Linkal bom na IRCNET. Vsi admini tam mi kar v rit lezejo ker bom mojo Überkisto pa moj Überbroadband gor prklopu.
Js sm se z mojim postom mal zezu, upam da ni kdo prevec resno vzel:D Si pac nism mogu pomagat. Sicer pa se mi zdi, da imamo dovolj IRCNET serverjev, tudi slovenskih. Pa se en kup zajebancije mas... server vzdrzevat. Pa userji jokajo zaradi tega in onega:). Je pa ql na svojem serverju ircadmina igrat >:D, ce mas server nelinkan pa tko mal za zajebancijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ^White^ ()

Tero ::

Jaz mam tuji irc server. Celo vcasih prije en user gor!!:D priji na tero.abuserz.net
LInk ce uporabljas Mirc
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IPV6 Irc serverji ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10017802 (12959) UnderTaker_
»

Slo-Tech irc kanal (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
756781 (5235) BigWhale
»

Nov slovenski IRC-strežnik

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
356976 (6976) Bakunin
»

SLO ircNET serverji?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
655875 (5254) volkec
»

IRC server in boti

Oddelek: Omrežja in internet
121068 (877) Gandalfar

Več podobnih tem