» »

Slo-Tech irc kanal

Slo-Tech irc kanal

1
2
»

PARTyZAN ::

Če se mu res tok opravičuješ nej vrne kanal ... sej ma @ :P

poweroff ::

Po pravici povedano, se mi za tisti kanal je***.

Zakaj?
Zato, ker smo sedaj na drugem strežniku, preko SSL povezave, itd.

Kar mi je v bistvu se bolj kul (namrec moznost SSL povezave). I don't wanna go back.
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

ahac ::

Če je tak car potem lahko tud kanal na sioffu al pa quakenetu tejka (pa ne z ugibanjem passworda)?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Matri[X] ::

Za tejkanje #slo-tech kanala na IRCnetu ni bilo potrebnega nobenega posebnega znanja in bi ga lahko tejkal vsak, ki ima siol adsl in malo racunalniske pameti. Moje sporocilo otrokom na ircnetu, ki tejkajo: grow up and/or get a girlfriend. S svojim dejanjem skodujete samo drugim.

nuclear ::

Jebiveter
PS: Zanimivo koliko ima povedati 17-letni nuclear o script kiddyjih, DOSanju, boxih in podobnih "leet" zadevah.


em.. watewa no.. tle sploh nam komentiru.. zate je leet tist kar neznaš.. in za vse druge mnde.. =/ nwm nočm se regat sam povem kar je.. nam več govoru o tipu, kr sploh ni pomembn.. dbit ga nmorte, delu bo pa tist kar se mu sprdne.. in tole ni kej otročje an.. kr tejku je pač kanal in je naredu škodo d bojo ljudje prhajal na forum sprašvat "ka modem morm v elektriko priklopit?"

..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

nuclear ::

oz :D kanal je ofjen, in bo lah vsak po mili voli brblju gor, oni bojo pač administriral kanal.. tko da tuki pač admini slo-techa in drugi k so prejl metal ljudi dol, najo nč mogl delat..

ps: men tt ni ql d je tejku, kr sm pač staln gost kanala.. no.. kokr vam paše si zamišlite vse.. Jebiveter mgoč mislš d smo eni otroci, leet in drugo kar ti vidm d nisi, sam prvo se prepriči po pa gvor..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

perci ::

:D - ne no :)) - po tleh se valam ;)) - dej še - tole je za crknt

watewa :D

Jebiveter ::

fantje, definitivno manjka un smajl, ki se valja po tleh levo in desno in se joce od smeha! :D

nuclear: niti ne bom komentiral |O
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Ziga Dolhar ::

Ful zanimivo.

"Reden obiskovalec kanala", praviš?

Ko sem te prvič videl, sem te vprašal, če si ti tisti nuclear s foruma. Nato si odgovoril, da "hvalabogu" nisi.

Smehec :-).
https://dolhar.si/

BigWhale ::

> zate je leet tist kar neznaš..

Potem je zate slovenscina najbrz ful leet ;>

der_Alte ::

Mah kje... to je standard viške gimnazije. >:D

V-i-p ::

hmm, otročaj se bo furu z jaguarjom naokol? iš bre Jebiveter..


Ccc, nuclear, _samo_ tale stavek je bil dovolj, pa mi je vse jasno :D. Praviš, da ga med vikendom briše naokoli z "jagičem", a med tednom pa verjetno "porša" tišči naokoli, a ne? >:D Daj, lepo te prosim...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

nuclear ::

Ziggga hmm na ircu mam nick nux... tql
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Matri[X] ::

Otrocarija |O. Slo-Tech kanal bi pa lahko prevzel vsak z malo racunalniskega znanja. Ce pa ze hoce s tem pomagat ljudem naj gre pa kvantno fiziko studirat, bo bolj uporaben.

root987 ::

<sarkazem>Pa ko smo bili tako zelo pristranski in grobi do uporabnikov... Nedvomno smo strli srca mnogih navdušenih ircarjev. Mislim, da se morajo/moramo vsi ex- in sedanji lastniki @ opravičiti.</sarkazem>
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

CaqKa ::

Sam jest DOSam tko, da MS-DOS 3.3 na en 40MB disk posnamem, potem ga pa tarci v glavo zabrisem...
a nisi ti oni z šajtrgo diskov ki podira vse rekorde?

/caqka | /lamerzkik | /deop $$chan CaqKa | /play_uptime

neo/root: ovi link v podpisu ti ne dela 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

BigWhale ::

40MB disk je precej tezji od enega danasnjega 130GB diska reicmo...

Moral bi videt, kako zgleda kak MFM/RLL 40MB disk... Potem bi se bal taksnega dosanja... ;>

CaqKa ::

hmmm jah.. sem mel taki disk ki je bil 20 mb (86, 640k RAM), zadeva je zasedala mislim da celo več kot eno 5,25" režo. teže nikoli nisem preverjal. vem samo da je bila kišta robustna.

BigWhale ::

No, potem ves... ;) Be afraid... ;>

CaqKa ::

pa misliš da disketar od spektruma ni težji? >:D

BigWhale ::

Za katerega spectruma? 48k? Ta, ce se prav spomnim ni imel disketarja, imel je pa microdrive. Ki pa je bil zaprt v eni plasticni skatlici 6x6cm in precej lahek.

:)

CaqKa ::

ma nevem.. moj foter je mel neko modificirano verzijo totega spectruma.. pa vem da je bil en fejst vlki kasetar zraven.

mah.. joj sem tele.. če sem reko disketar namesto kasetar.

Tody ::

ZX spectrum je imel poljubno velik kasetnik... Torej v najslapšem primeru dobiš cel stolp v glavo :D

perci ::

pa kje je zdej nuclear - jst bi se se mal smejal :)

BW: Baje, da se z MS DOS 6.22 bolš dosa kot s prejšnjimi verzijami. Fajn se da tut z MS Win 3.1 ki se vedno na DOSu laufajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Dzonson ::

jaz bi se tudi se malo smejal. to je tak l33t!

nuclear-a za pr3$3dn1ka

BigWhale ::

Jap, presednika, tudi meni je zacel presedati ;>
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech IRC

Oddelek: Slo-Tech
344713 (2215) Bakunin
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
517273 (6198) CaqKa
»

Slo-tech na mIRC-u!

Oddelek: Slo-Tech
443204 (2168) CaqKa
»

Irc Bot(i)

Oddelek: Omrežja in internet
121305 (1151) CaqKa

Več podobnih tem