» »

novi windows live MSN

novi windows live MSN

anberlinka ::

Hej!

Imam en problem s posodobitvijo Windows Live Messengerja. Ker o teh stvareh ne vem veliko, se obračam na vas, ki se spoznate ;) Sem pregledala forum, pa nisem zasledila težave, upam da nisem kakšne teme zgrešila.
Torej, prenesla sem novo različico programa, vendar mi namestitev sredi postopka razveljavi (...nameščanje Microsoft Visual Studio runtime.... razveljavlanje...)
In na koncu napiše ¨Programa messenger ni mogoče namestiti, ker je prišlo do težave pri nameščanju te zahteve.
Microsoft Visual Studio Runtime Sistemski pravilnik prepoveduje to transformacijo. Obrnite se na skrbnika sistema.
Znova poskusite namestiti programe Windows Live. Prišlo je do neznane napake. hr: 0x80070659¨
Poskusila sem s ponovno namestitvijo pa ni spremembe. Rešitev je pa verjetno sila preprosta a ne? ;) držim pesti ;)

Pozdravček, A.

Mentalist ::

Če ti msn ne gre lahko greš tudi na Ebuddy
Lool.

Valentin ::

Hej!

Imam en problem s posodobitvijo Windows Live Messengerja. Ker o teh stvareh ne vem veliko, se obračam na vas, ki se spoznate ;) Sem pregledala forum, pa nisem zasledila težave, upam da nisem kakšne teme zgrešila.
Torej, prenesla sem novo različico programa, vendar mi namestitev sredi postopka razveljavi (...nameščanje Microsoft Visual Studio runtime.... razveljavlanje...)
In na koncu napiše ¨Programa messenger ni mogoče namestiti, ker je prišlo do težave pri nameščanju te zahteve.
Microsoft Visual Studio Runtime Sistemski pravilnik prepoveduje to transformacijo. Obrnite se na skrbnika sistema.
Znova poskusite namestiti programe Windows Live. Prišlo je do neznane napake. hr: 0x80070659¨
Poskusila sem s ponovno namestitvijo pa ni spremembe. Rešitev je pa verjetno sila preprosta a ne? ;) držim pesti ;)

Pozdravček, A.


XPji ali Vista?

Sicer pa Google:
http://www.google.si/search?hl=sl&q=0x8...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

anberlinka ::

XP...
Ketečeš, to veeeeem, sam vseen me zanima če se da to zrihtat :)

Mentalist ::

Aja, ok, pa to;)
Lool.

anberlinka ::

ja, pa to :)
Valentin.. sem se trudila poiskat na googlu, pa po pravici povedano, pojma nimam kaj nardit ko tist berem :)

Mentalist ::

Kero verzijo msnja pa maš, se veš kaj mislim?
Lool.

anberlinka ::

em... to čist zadnjo k je tko stajliš ;)
http://download.live.com/messenger

Mentalist ::

Here is the way to uninstall it.
click start=>control panal => add remove programs select the msn and uninstall it.
and restart system, than install again msn

To sem našel na neki strani, upam da pomaga pa upam da dobro znaš angleško
Lool.

Valentin ::

Če ne bo šlo drugače, je tukaj tudi forma, kjer jim sporočiš napako:
https://support.live.com/eform.aspx?pro...

Izpolni zahtevana polja, v opis napake pa vstavi:

"Messenger couldn't be installed because we had trouble installing this requirement: Windows Live Upload Tool This installation is forbidden by system policy. Contact your system administrator. Please try installing Windows Live programs again. An unknown error occured. hr:0x80070659"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

anberlinka ::

Valentin..... hvala ti, bom poskusla!
Ketečeš, to sem že poskušala..bom pa še 1x za vsak slučaj. tanx ;)

Mentalist ::

Nb, sporoči če bo dealalo
Lool.

anberlinka ::

KeTečeš.... ne dela :(
a to res ne more bit nič bolj na izi, lahko bi ker rekel samo 'klikni topato pa tam odklukaj pa bo delalo' ;)
no, tanx vsem anyway ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676021 (16662) tilinho20
»

Microsoft svoj Windows Live Spaces menja za odprtokodni WordPress.com

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
287221 (6313) Jst
»

težave z inštalacijo msn-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
71238 (1149) Dragoyx
»

Koda: 0x8000ffff

Oddelek: Pomoč in nasveti
5951 (883) _maLaa_
»

Vabljeni na Študent je car 2008

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
264485 (3500) FitnessBoy

Več podobnih tem