» »

Trdi disk

Trdi disk

alexv ::

Kateri 60gb disk kupiti[:\] :
segate
maxtor
IBM

In vzrok zakaj kupiti prav tega?

Odgovor na:
8@email.si
Lep pozdrav ! Alex

flipflop ::

IBM-a najbrž ne, ker baje ful crkujejo. Mislim, da je Maxtor in Seagate dosti boljša izbira.

_Mortal_ ::

Flipflop: Ne baje, to je ampak res
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

AngelOfDeath ::

IBM SUX

Golden eye ::

Maxtor!!!:D

Skankulja ::

ce mas 37k kupi wdjevga 80gb 7200 8mb cachea. sicer pa poglej si mal na www.storagereview.com pa se odloci kaj rabis oz. za kaj mas dnar.

madviper ::

Jes ti priporočam Maxtor-jevega, ker je bolši od vseh, je tih in hiter, pa še 27k sit stane. Priporočam:D !
I'd like to do something crazy!

msmiha ::

Zdaj so diski tak poceni da se ti bolj splača 80GB vzet če že ne 120. Maxtor je boljši, če ga veliko okol prenašaš.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Golden eye ::

Vprašanje je če rabiš tolk diska!!!:))

HardwareMaster ::

Maxtor! Pocen Dokaj hitri in dokaj zanesljivi diski. Tudi z WD-jem mislim, da ne boš zgrešil, sploh s serijo, ki ima 8MB prepolnilnika.

TechFreak ::

Seagate Barracuda ATA IV 60GB - bojda trga gate. Mam ga doma, ko bom meu rač. sestavljen ti povem kak res laufa.

p.s.: Kaj niso Maxtorji znani kot najpočasnejši diski??

LP, Matjaž

bastadu ::

Sam imajo Seagati te serije baje neke težave v RAID načinu...

p.s.: Kaj niso Maxtorji znani kot najpočasnejši diski??

Kje si pa to čul?

darian ::

Presenečem sem nad različnimi izjavami!! Monitor je namreč dolgo časa hvalil IBM-ove diske, medtem ko sam že dolgo uporabljam to firmo in moram povedat, da sem zelo zadovoljen z njo. Hitrost je namreč dobra, medtem ko tudi slabih sektorjev nisem nikoli zaznal :) (v glavnem še nikoli nisem imel težav z njim!!!!)

b ::

Jaz imam tudi v glavnem zelo dobre izkusnje z IBM diski. Dosedaj mi je crknil en (1), pa se to v zelo neugodnih pogojih. Peljal se je z mano na Nizozemsko, tam prezivel par dni v zelo neugodnih pogojih (vlaga) in potem se nazaj. No, dalo se ga je resit z DFT-jem in sedaj sluzi v domacem servercku za odlagalisce. Pomembnih podatkov mu pac ne zaupam vec. Mislim, da sem videl ze vsaj en mrtev disk (pri svojem delu) od vseh firm, ki so trenutno na trziscu, in stevilo pri nobeni ni bistveno izstopalo.

Govorim o IDE diskih. Dosedaj mi ni crknil se niti en SCSI disk.

Mimogrede, pred par meseci sem od IBM-a dobil posiljko SCSI diskov. Surprise, surprise, ti diski so relabeled Seagate-i. Model # majo ST-xxxxxx in tudi IBM-ova orodja za flashanje firmware-a o njih nimajo pojma. Fun.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri trdi disk za nakup mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
939316 (6271) dela
»

Pomoč pri nakupu diska?!?

Oddelek: Kaj kupiti
211451 (1114) Tea Time
»

Kateri 200GB disk izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
452813 (2025) Dr_M
»

IBM disk 80 GB

Oddelek: Kaj kupiti
352129 (1506) AngelOfDeath
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19311353 (6981) ChiefThunder

Več podobnih tem