» »

MX Dual-Head ali TV out

MX Dual-Head ali TV out

Cveto ::

A mi lahko kdo pove, če se splača vzet dualhead kartico, in kaj to res pomeni, torej razliko od ostalih. Mlacom ima s TV out samo Propheta DH za 34k, jae pa leadteka DH za 37k in TVout za 29k.A je vredno tistih 6 k razlike. TV out rabim za TV(DIVX). Men se zdi, da Dualhead lahko prikazuje sliko hkrati na TV in monitorju, TVout pa ne. Dual head naj bi imel tud ene dodatne funkcije. Pa še nakaj me zanima : Kako je stemi karticami, če nimaš S-video vhoda na TV-ju, katere delujejo, in katere ne. Za vse nasvete se najlepše zahvaljujem.

jetam ::

Leadtekova Winfast Geforce2 MX DH Pro (pa je ni na Mlacovem ceniku ampak se jo da naročiti) podpira TwinView kar pomeni:
ˇ Two digital flat panels
ˇ Two RGB monitors (with second RAMDAC)
ˇ Two analog flat panels
ˇ One digital flat panel and one analog flat panel
ˇ One digital flat panel and one RGB monitor
ˇ One digital flat panel and one TV
ˇ One RGB monitor and one TV
ˇ One RGB monitor and one analog flat panel (with second RAMDAC)
ˇ One analog flat panel and one TV
Za Hercules pa ne vem ampak mislim da ima samo TVout možnost ker tako z TwinView ma samo Leadtek zaenkrat...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

Pikachu ::

JETAM, KJE se da dobiti to kartico - uvoznik je nima!!!

luni ::

in kako pol povezes tv in dualhead kartico? dobis zraven kartice ze VGA->TV kabel al kaj?
Artificial Intelligentia

Janus ::

a pol lahko dva monitorja skupi povezem (ne LCDja)?

ChiefThunder ::

V enem testu sem prebrau, da ima tudi Prophetova Dual display kartica tehnologijo twin view. Nanjo pa ne moremo prikjučit drugega monitorja. Pomoje rabš kabl S-video>Scart, da lahko vštekaš v TV.

jetam ::

Pikachu: JAE jo baje ma za 32k pa pri TechTrade na Vošnjakovi v Lj sem jo tudi videl ampak za 40k...
Luni: Leadtekova kartica ma 3 izhode:dva VGA in en TVout. V box prodajni verziji dobiš TV kabel že zraven...
Error on line: Object of type SIGNATURE expected


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

10bpc / 8bpc in 6bpc

Oddelek: Strojna oprema
102460 (2091) Spc
»

Gigabyte Radeon 7500

Oddelek: Strojna oprema
221075 (824) PassTrough
»

Radeon 7200 ali MX400

Oddelek: Kaj kupiti
6957 (771) strel
»

3D MARK 2001

Oddelek: Pomoč in nasveti
411950 (1334) krneki
»

TV out

Oddelek: Pomoč in nasveti
71386 (1282) andrej

Več podobnih tem