» »

Katere CD-RW ploščke?

Katere CD-RW ploščke?

Red_Mamba ::

Katere CD-RW CD-je priporočate in kje jih dobiti najceneje?

Rott-von-weiler ::

vseeno kire samo najbolj poceni za cene pa kej poklič8-O

msmiha ::

Traxdata mislim, da so okoli 900 SIT eden pri PCXu bi mogu pogledat
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

XCT ::

Ne kupovat neke najcenejše robe, ker ti jo bo zapisovalnik kasneje laho bral samo z 1x hitrostjo ali pa ga sploh nebo zaznal.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

MadMax ::

Traxdata je ze cenejsa (mislim da cca. 600 SIT).
Problemov z zanesljivostjo zaenkrat ni, pa mam ze po 20x prepisane, in tudi z berljivostjo ni tezav. Moj HP 8210i pa ima problem z njimi, saj noce zapisovat 4x ampak samo 2x. A ima kdo podoben problem?
Sicer pa: enga kupi, probaj, pa bos videl kako deluje.

sleby ::

TDK za 550 SIT je ql, sam a maybe kdo ve kje dobit cd-rw na kterga se da pisat z 10x ? Sem dobu enga zravn pekaca, sam ga je skoda frendom posojat da ti ga ne vrnejo :P

matevzm ::

Mislim, da imajo nekaj izbire v Big Bangu, okrog 500 so Philips in Maxelli 4x. Za 10x ne vem.
Meni so po nekaj casa zaceli umirati BWE (Postech) in Arite. Imel sem obcutek, da je zadeva bolj odvisna od starosti ploscka kot pa stevila prepisov. Oz. neka kombinacija.

Jst ::

Men so najboljsi od Fujufilm, pa od Acerja, zato ker jih moj cdrom /cdrw najhitreje bere. Ne kupit samsung! te suxxxx

Jst ::

Men so najboljsi od Fujufilm, pa od Acerja, zato ker jih moj cdrom /cdrw najhitreje bere. Ne kupit samsung! te suxxxx

miranpozar ::

Ne kupuj poceni CDRW medijev. Itak boš kupil enega ali dva in jih boš lahko nucal več let! S slabimi bodo problemi nizke hitrosti zapisa in hitra pokvarljivost. Se za to splača prišparat 500 SIT?
Kupi kakšnega priznanega proizvajalca - Teac, Verbatim, Philips (jaz priporočam slednjega).
CDRW mediji naj bi omogočali približno 1000 snemanj (cenejši pa manj).

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Tzar ::

Pr Iskri dobis 10x. Kar se pa tice uporabe CD-RW vec let je pa mal uprasljivo.
Dva Traxdata Medija sta mi po letu in pol zacel srat in skoz jih tezje berem,pa vcasih se pri zapisovanju pojavi kaksna napaka.
:8)
Življenje je lepo!

miranpozar ::

Traxdata?!?! Hahaha! A si končno ugotovil "kvaliteto" te firme? Jaz imam par Traxdata CDRjev starih nekaj let, in ne delajo več. Z drugimi (priznanimi) firmami teh težav ni! Zato sem rekel, ne šparat tistih par sto tolarjev in kupite priznane izdelke!
Moji Philips Pro CDRW mediji so stari par let, pisani in zbrisani že stokrat, a še vedno brez problema!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

boha ::

hihi, pa glih danes sem nabavil traxdata cdrw... :8)

Red_Mamba ::

No sej sem skor bankrotiral predno sem vse te odgovore prebral, tastarga bo spet na rit f****l ko bo račun za tulifon dubu :D

Na starem rekordeju nisem mel problemov ker je bil 2x pekač, zdej sm pa waiteca 8x 4x 32x nabavu pa sm prvo dva Fuji-ja zafuku ker sem pozabu UDMA izklopit ;( Pol sm posnel na Traxdata z 8x brez problema, Še enkrat na Fuji-ja z izklopljenim UDMA spet zafukal dela sam na 4x. Nabavil nove TDKje. Prvega na 8x zajebal na 4x dela OK.

Mam z novom rekorderjem več problemov kot pa s tastarim ko sem peku cd za 1SIT al pa za 1000SIT.

Sej pr CD-RW če ga zajebeš ga sformatiraš pa jovo na novo a ne? A ma kdo waiteca, kere CDR in CDRW uporablja da lahka izkoristiš vse hitrosti do max.?

Je kdo vidu 8cm CD-je (CDR in CD-RW) pr nas? Cena?

Se splača naročit CDR 50 komadov za 35$. So spindl pakirani.

matevzm ::

Lahko RW cisto umre. Ga vstavim, Yamaha se muci in muci, nato pa rece, da ni recordable. Dam erase, pobrise, open close, pa smo spet na zacetku. Cao, RW.
Lahko pa ga preprosto neha brati. Jaz sem imel obcutek, da mi jih Pioneer 115 unicuje (prevec segreva? premocen laser?) in RWje od prijatelja (katerega rekorder je pa res bil ze v zadnjih vzdihljajih) berem z mojim pekacem.

Janus ::

RWCD FujiFilm stane pr nas 350sit v Nami

Red_Mamba ::

Kje je ta nama celev, velene, lablana, maribor???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere cd-je za audio??

Oddelek: Zvok in slika
241730 (1273) miranpozar
»

Overburning?????

Oddelek: Zvok in slika
181485 (1115) Han
»

CR-RW na navadnem player-u

Oddelek: Zvok in slika
111448 (1270) XCT
»

dvd + cdrw

Oddelek: Kaj kupiti
151678 (1448) miranpozar
»

pisanje cd-r-ja na cd-rw disk??

Oddelek: Strojna oprema
91386 (1244) kljukec

Več podobnih tem