» »

Google Earth - brez povezave

Google Earth - brez povezave

Klemen1602 ::

Pozdravljeni!
Jutri se odpravljam na eno pot in sicer iz Celovca v Ljubljano in potem v Celje. Google Earth mi je pot že skalkuliral in vse je super, razen tega da bi rad imel zemljevid ob sebi.
V avtu ne morem povezati svojega prenosnika na internet oz. teoretično lahko ampak je praksa predraga za študenta, zato me zanima ali je možno to pot kako shraniti, razmišljal sem o screen shotih ipd ampak raje bi imel pred sabo popoln zemljevid oz. karto moje poti in se potem like ko nisem prepričan ustavim in pogledam kje sem ...
Torej:
Rad bi shranil svojo pot na svoj računalnik, tako da bi lahko brez povezave brskal po omenjeni karti trase. Je to mogoče in če, kako lahko to storim.


Hvala za pomoč!
Klemen

;-) ::

Google earth še nisem uporabljal bolj poglobljeno zato bi ti reko: print screen

celebro ::

Do neke resolucije ti Google Earth shrani na računalnik ko enkrat pogledaš, torej če pogledaš celotno pot, jo boš lahko delno videl tudi ko ne boš povezan na internet - poskusi, koliko ti jo bo shranilo. Drugače imaš še druge možnosti - kupiš papirnati zemljevid ali pa najameš navigacijo. Pri AMZS npr. jo dobiš za približno 10EUR na dan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacija za kolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7312841 (9017) schurda
»

Sports tracker

Oddelek: Mobilne tehnologije
237322 (5092) Machete
»

Android navigacija?

Oddelek: Mobilne tehnologije
368660 (7536) Jst
»

Kateri GPS? Garmin nuvi 760 ali sony NV-U73T ?

Oddelek: Kaj kupiti
82817 (2516) vasquez
»

Google Maps - Evropa

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
328410 (6829) Stajerc

Več podobnih tem