» »

pivovarska vojna

pivovarska vojna

1
2
»

bf4ed ::

Laško!!!!

DavidJ ::

ojej.. blek pa pir..

mislim OJEJ! :D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Tomi ::

Kar nekako ne morem mimo lokalpartiotizma, tako da je logično, da sem za Laško. Konec koncev sem skoraj sosed Laškemu. Če je to sploh vprašanje, glede na to, da gre za mednarodne interese.
Sicer pa, Thomas, se strinjam, da pivo ni nevemkaj. Za moje pojme je veliko bolje spiti kozarec dobrega vina kot pa pločevinko piva.
metrodusa.blogspot.com

DavidJ ::

Jst sem podobno kot tomi.. lokalni patriot Laskega (se Oda mi tece na pipi:). Samo gre mi v nos dejstvo, da Lasko kaze dosti vec zanimanja za Union, kot pa Interbrew, pa se drzava se dosti bolj nagiba k Belgijcem, kot pa Lascanom. Slednji pa ponujajo vec. Se vec, slisal sem celo, da so Unionci sami kupovali delnice za Interbrew (koliko je ta podatek verodostojen.. ne vem, govorica ali pa..:) Nic mi ni jasno vec ... Uprava v Unionu zeli Interbrew, saj se ne bi (kolkr mi je povedala teta, ki dela v upravi Laske pivovarne) menjal kader. Ce pa pride Union v Laske roke pa se bo kader uprave menjal.

Aja.. raje vino kot pivo? Odvisno kdaj. Pivo bolj odzeja, je manj sladko, manj alkohola.

Pa v Laskem tocujo tudi Odo. :)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene piva skočile v nebo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
23149857 (31861) SonoR
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218723 (10813) BCSman
»

UNION PIVO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7710363 (8022) Thomas
»

Interbrew

Oddelek: Loža
301872 (1452) Matty
»

Pijem pivo Laško, ščijem pa v Union flaško:-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11511819 (7016) ZanzeK_001

Več podobnih tem