» »

Firefox & winamp

Firefox & winamp

mednejed ::

Alo alo

Sem zvest uporabnik Firefoxa že kar nekaj časa in me hudo moti, če ne deluje nekaj tako,
kot bi si jaz želel... :D obviously!
Kje je zdaj problem:
ko sem enkrat (davnega leta gospodovega) DL winamp, sem moral po nerodnosti dovoliti, da se je namestil tudi kot
iskalnik oz. tisti taskbar v IE, ampak ker nisem uporabljal explorerja me niti ni motilo, poleg tega pa sem enkrat kasneje še ugasnil to
prikazovanje v IE, ampak inštalirano zgleda, da je še vedno ostalo - or something....

In tako sem zadnjič (ne vem zakaj že...) uporabil IE in mi je začelo nekaj gnjaviti s tem winamp search-em in sem potem tisto (vsaj upam) dokončno 'prepovedal' za uporabo,
ampak glej ga zlomka -se je to hudičevo seme SAMODEJNO naselilo v my precisious Firefox!!! Goddamn it!!!!
In kar je še najhuje -ma ama nikjer po nastavitvah in v mozilli in v winampu in nadzorni plošči ne najdem nikjer vsaj nekaj, kar bi mogoče dišalo po switch off gumbu....
In zdaj vedno ko grem vpisat kakšno geslo v glavno okence v firefoxu (v IE ne!, tam zdaj dela v redu) mi ne odpre tiste OČITNE strani, pač pa odpre seznam zadetkov v winamp style-u...
Kar mi gre že pošteno na jetra!!!

+ zdaj sem še uninštaliral winamp pa še vedno to pušča za sabo ekskremente (= po domače: sere!)

And if there is a solution on horizon, please let it be without uninstallin the Mozilla FF...

Hvala

____

Če je mogoče potrebna informacija -imam 3.5.3 ver FF

schtr4jh ::

Razumem te na dva načina:

a) "Winamp iskalnik" si dobil v FireFox-u desno zgoraj (tam ko so po defaultu še od googla, yahooja, najdi.si, wikipedie). Rešitev: Klik na puščico levo od vnosnega polja, "Upravljanje iskalnikov ...", izbereš winampov iskalnik in klikneš odstrani =)
b) Dobil si "Winamp toolbar". Rešitev: Desni klik na ta toolbar, malo preglej po meniju in ga odklukaj

kaj od tega? ali lahko prilepiš printscreen?

mednejed ::

a) ja to mislim da vidi vsak bedak desno zgoraj, samo catch je v tem, da ko kliknem na upravljanje iskalnikov -mi sploj ne pokaže na seznamu...

b) tega toolbar nimam prikazanega (sem se moral v zanosu ko sem tipkal besedilo zmotiti v imenovanju teh zadevščin)

Pa print screen ne bi bil nič posebnega, problem je le v tem, ko v glavnem polju za iskanje vtipkam pač neko ključno besedo ne odpre tiste strani, pač pa najde seznam zadetkov prek winampa search engine...
Npr. vpišem not slotech -in ne odpre takoj strani od slotecha, pač pa winampov seznam zadetkov...
Annoying skratka !!!!

win64 ::

appwiz.cpl in najdi winamp toolbar
in ni nič vsiljena inštalacija, te "lepo" vpraša, če želiš imeti, samo odkljukat moraš. Kar pa seveda ne vidiš, če pritiskaš samo next...

mednejed ::

Sem že sam rešil problem...

In sicer na tej strani je točno moj primer opisan...
Ma enostavno sem vpisal winamp search v googlu in mi je pripeljalo do debate o prav mojem primeru...
Finally !! 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izklop antivirusnega iz Mozille

Oddelek: Pomoč in nasveti
12678 (611) vir
»

razvrščanje mp3-jov

Oddelek: Pomoč in nasveti
81198 (934) Dr.S
»

Maco se igra (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
26124890 (14596) MaCoFaCo
»

Brskanje z zavihki v IE 6 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
807070 (4962) kolesar
»

Nadležno odpiranje IE

Oddelek: Programska oprema
191793 (1535) steev

Več podobnih tem