» »

windows 7 - prenosnik hp 6820s gonilniki

windows 7 - prenosnik hp 6820s gonilniki

mrsmoke ::

Pozdravljeni!
Je že kdo preizkusil namestiti windows 7 na omenjeni prenosnik. Zanimam me delovanje, predvsem me pa zanima kako je z gonilniki.
Uradnih gonilnikov na hp-jevi strani ni. Ali windows 7 sam vsebuje in inštalira vse gonilnike.

Hvala

Mentalist ::

Windows 7 sam naloži vse gonilnike;)
Lool.

Zheegec ::

Praktično vse mora najti že W7 sam, če česa ne bo pa jih imaš na proizvajalčevi spletni strani - Klik
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bbenci2 ::

Ja, vendar na tej proizvajalčevi strani so gonilniki za XP in Visto.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

drvo ::

Ti samo naloži pa bi moglo VSE delat. Sam imam HP6830

bbenci2 ::

Bom danes in upam, da bo res vse delalo. Ker ko sem kupil laptop je bila gor vista, potem pa sem naložil xp in mrežna ni delala. Moral sem potem sflešati bios. To pa sem potem snel na njihovi strani, pod rubriko windows xp. Upam, da me ne bo zezalo to, da imam trenutno sflešan bios za xp. Morda bo potrebno sflešati za visto. Kako imaš ti?
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

manijakk ::

Jaz imam omenjeni HP. Minuli vikend sem inštalirov punci na Acerja in dela super. Nato sem hotel še na mojega in težave velike.
Najprej mi ni prepoznal particije D. Gonilnikov za grafično ni našel sam po sebi. Ko sem hotel aktivirati z enakom aktivatorjem kot pri Acerju, se mi je računalnik normalno resetiral in potem je bilo konec veselja. Pri zagonu je že v DOS-u javil napako in ni hotel naprej. Nato sem hotel ponovno naložiti Windows 7 in potem mi je že pred inštalacijo javil napako in ni hotel naprej. Po večkratnih poizkusih sem odnehal in naložil nazaj Windows XP.
LP Danilo
bu

bbenci2 ::

Tudi jaz sem naredil popolnoma enako. Problemi so bili z gonilniki za grafično in zvočno. Še isti dan sem naložil nazaj XP.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

Wolfenstein ::

Jaz imam 7-ico na HP 6820s in je najdu vse driverje razen grafike, ki pa sem ga nešel sam tako da ni problema. Dela lepo

jurre ::

jaz imam isto HP6820S pa dela 7ka OK. Na zacetku ni nasel driverjev za graficno, pa sem nalozil potem preko windows update in dela vse OK. Jih mam ze gor ene 2 meseca pa dela brez problema vse.

Sem opazil, da je post ze nekaj casa odprt, je avtorju teme uspelo potem naloziti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

bbenci2 ::

Hvala za info! Torej se bom morda v prihodnosti malo bolj posvetil win7, ker zdaj vem, da mora delovati na HP6820s. Je pa res, da nisem zahteven uporabnik in sem z XP-ji kar zadovoljen.
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

hato ::

Živjo, jaz imam tudi omenjeni laptop in odkar sem naložil windows 7 imam eno težavo. Ko gledam film (divx) v vlc playerju ali gom player ali windows media player, v vseh naletim na enako težavo. Film cel čas rahlo šteka, takoj ko pa začenm premikati miško pa deluje normalno. Ko neham premikati miško pa film spet začne štekati. A mogoče kdo ve kako bi se to dalo odpravit (brez da skos premikam miško), pa sem že nalagal različne kodeke pa ni nič boljše.

Hvala

detroit ::

@hato :men s klite codec packom tega ne dela ta laptop
Skero

mamlaz ::

Večer...

mogoče ni pravo mesto za vprašanje, ampak... Upgradal sem ram na 4gb na hp6820s. Sicer ga zazna, ampak mi sistem pravi, da je uporabnega le 3. ZAKAJ? OS je W7.

Hvala za odgovor...

profius ::

Win7 32bit ne zazna več.

mamlaz ::

Zazna jih, samo uporabljat noče. A noben 32 bitni os ne zazna več? sem mislu, da je to bil problem samo na xp-jih. ka misliš, da lahko 64bitne dam gor?

grizl ::

Na hp 6820s je inštaliram W7 ultimate, 64 bitni, in dela ko šus. Samo pokvarjen ekran moram še zamenjat.:D

amigo_no1 ::

@mamlaz
Zgoraj imaš sticky temo:

Zakaj imam samo 3GB namesto 4GB rama?
Zakaj imam samo 3GB namesto 4GB rama?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP NX 6820S in Windows XP

Oddelek: Strojna oprema
92129 (929) Bananajoe
»

DRIVERJI ZA LAPTOP ?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5935 (875) Zimavc
»

hp 6820s

Oddelek: Programska oprema
51925 (1719) moglasi
»

Nakup prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
212373 (1855) detroit
»

HP laptop 6715b free dos: setup windows xp in driverjev

Oddelek: Operacijski sistemi
277560 (6291) Gwanaroth

Več podobnih tem