» »

Kje kupujete športno obutev in oblačila?

Kje kupujete športno obutev in oblačila?

Good Guy ::

Ker sem se odloču da začnem redno hodit na fitnes rabim primerno opremo.
Sam rabim superge/športne copate in trenirko za vadbo.

Zanima kje vi kupujete te zadeve, zanimajo me lokacije samo v Ljubljani.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

d0rK ::

Cevlji - Čopova pod Mekom
Obleka - Kr ena trenirka, sej ne rabis bit fancy. Hervis in pod Mekom na Čopovi.
Rokavice - BTC, hala A. Bliz ene lovske trgovine.

;-) ::

Ka je važno v keri trgovini kupiš sploh?

d0rK ::

Ne, ampak v teh sem jaz nasel stvari ki bi jih celo nosil.

Agent47 ::

Najprej ti predlagam, da hodiš na fitnes in ne nakupuješ preveč. Poznam ogromno primerov ki "so se odločil" za fitnes in hodili 2 meseca, potem pa vseh 1000EUR neke fancy opreme in obleke stlačili pod posteljo :)

#000000 ::

Ker sem se odloču da začnem redno hodit na fitnes rabim primerno opremo.
Sam rabim superge/športne copate in trenirko za vadbo.

Zanima kje vi kupujete te zadeve, zanimajo me lokacije samo v Ljubljani.


Jest sem si kupu svoj fitnes in grem lahko u gatah trenirat, oprema sploh ni tolk draga večji problem je plac.

tilinho20 ::

Prvić si sploh dal čez osnovne vaje? Se pravi sklece, trebušnake, v glavnem vaje brez uteži, samo lastna teža?

Back on topic. Lahko pogledaš tudi na superge.si.

d0rK ::

Superge.Si = Trgovina na Copovi pod Mekom.

bluefish ::

aka TomasSport.

Adrijan0 ::

Greš do spor2000 in za 25EUR dobiš komplet umbro trenirko :D So čisto ql za treninge in poceni. Mogoče majo še kaj ceneje.

Good Guy ::

Greš do spor2000 in za 25EUR dobiš komplet umbro trenirko So čisto ql za treninge in poceni. Mogoče majo še kaj ceneje.


no to nekak je moj namen :)) je mogoče ta štacuna v btc-ju(ker mi je pač najbližje, v sam center lihk nebi hodu(oz če ni druge možnosti)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Domina ::

Najprej ti predlagam, da hodiš na fitnes in ne nakupuješ preveč. Poznam ogromno primerov ki "so se odločil" za fitnes in hodili 2 meseca, potem pa vseh 1000EUR neke fancy opreme in obleke stlačili pod posteljo :)



Se strinjam.

Good Guy ::

Najprej ti predlagam, da hodiš na fitnes in ne nakupuješ preveč. Poznam ogromno primerov ki "so se odločil" za fitnes in hodili 2 meseca, potem pa vseh 1000EUR neke fancy opreme in obleke stlačili pod posteljo :)



Se strinjam.


naj hodim s kavbojakmi na fitnes? če že maš možgane jih vsaj približno pokusi uporablat...

kot sm napisu ne rabim robe za 200€ ampak neki pocen varjanto za začetek
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

kixs ::

Rabis ene telovadke (jih ziher imas), kratko majico, sportne copate, brisaco in bidon ali navadno plasticno flaso za vodo.

Ce mislis resno delat, ti trenirko (dolgo) odsvetujem - prevec vroce in full zasvicas. Sej bos v telovadkah tudi, vendar se lepo obrises z brisaco in je cool.

Sicer pa vse v Hervisu nabavljam.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

barocco ::

Rabis ene telovadke (jih ziher imas), kratko majico, sportne copate, brisaco in bidon ali navadno plasticno flaso za vodo.

Ce mislis resno delat, ti trenirko (dolgo) odsvetujem - prevec vroce in full zasvicas. Sej bos v telovadkah tudi, vendar se lepo obrises z brisaco in je cool.

Sicer pa vse v Hervisu nabavljam.

lp

AMEN

Domina ::

Najprej ti predlagam, da hodiš na fitnes in ne nakupuješ preveč. Poznam ogromno primerov ki "so se odločil" za fitnes in hodili 2 meseca, potem pa vseh 1000EUR neke fancy opreme in obleke stlačili pod posteljo :)



Se strinjam.


naj hodim s kavbojakmi na fitnes? če že maš možgane jih vsaj približno pokusi uporablat...

kot sm napisu ne rabim robe za 200€ ampak neki pocen varjanto za začetek


Ja to pa že težko verjemem da človek doma nima ene trenirke pa kratke majice:/

Adrijan0 ::

Najprej ti predlagam, da hodiš na fitnes in ne nakupuješ preveč. Poznam ogromno primerov ki "so se odločil" za fitnes in hodili 2 meseca, potem pa vseh 1000EUR neke fancy opreme in obleke stlačili pod posteljo :)



Se strinjam.


naj hodim s kavbojakmi na fitnes? če že maš možgane jih vsaj približno pokusi uporablat...

kot sm napisu ne rabim robe za 200€ ampak neki pocen varjanto za začetek


Ja to pa že težko verjemem da človek doma nima ene trenirke pa kratke majice:/


Smeh :D Res čudno da človek doma nima ene trenirke oz. krakih hlač, primernih za šport. ;((

Drugače pa sport2000 je v BTCju.

Good Guy ::

en konkreten odgovor(kixs97), hvala.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Pametna16 ::

Moj nekdanji je bil nor na hokej je stvari kupoval v trgovini ITAK Šport v BTC. Vem da imajo stvari za hokej, rolerje, rolke, skiroje, drese, itd.

turkx90 ::

Ce hoces ql rokavice, si kupi jadralske. Fitnes rokavice so vse za en kurac. Jadralske daš 14 e in jih boš imel 3 krat več časa.

Pametna16 ::

turkx90 je izjavil:

Ce hoces ql rokavice, si kupi jadralske. Fitnes rokavice so vse za en kurac. Jadralske daš 14 e in jih boš imel 3 krat več časa.

se strinjam

BladE_ ::

Upam, da mi ne bo treba nove teme odpirat :)

Kupujem nove gojzarje... Večinoma jih bom rabil, ko bo sneg pa tudi za kašno goro osvojit, v palnu je tudi trigalv. Gledam prvi dve (3?)izbiri v temu katalogu pa ne vem, če je to OK izbira. Kje lahko dobim še kakšne po ugodni ceni, če kdo ve? Na razpolago je cca 100EUR, raje manj?!

LP

kalko ::

Alpina Žiri, tovarniška prodajalna v Žireh. Včasih lahko naletiš na smešno nizke cene.

Drugače pa se jaz v gojzarjih, katerih redna cena je 100EUR ali manj, ne bi odpravljal v visokogorje. Če ne prej, jih boš preklel, ko bodo spustili vodo ali te ožulili. Solidni gojzarji so vsaj 150EUR, dobri pa od 200 naprej.

Edit: Sem pogledal link; tile Alpinini na znižanju bi znali biti ok za to, kar rabiš. Niso pa za visokogorje v zimskih razmerah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kalko ()

jcb ::

V Žireh v alpini kupil gojzarje za 50 evrov (znižane) in bil na Triglavu, Krnu, Ojstrici, Kanjavcu iz Savice, Kepa (2x)itd....so še, kot novi pa še doma sem z njimi hodil.

Alpina je ZAKON, dve leti kupil krš gojzarje v Deichmanu, zdraže pol leta z njimi šel samo 2x v gore, trenutno stanje za v smeti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup fitnes naprave

Oddelek: Loža
4913713 (2627) IcyFox
»

Fitnesi v centru LJ

Oddelek: Loža
255923 (4039) Izaso
»

uteži ali fitness

Oddelek: Loža
244539 (3770) martincek1
»

Kako se kvalitetno zrediti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6327373 (25624) _IKE_
»

biceps, tebušne, prsne mišice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5014331 (12738) Bananovec

Več podobnih tem