» »

Fitnesi v centru LJ

Fitnesi v centru LJ

none1337 ::

V kratkem se selim v center (mestni trg) kateri fitnesi so blizu ? Idealen bi bil fitnes kjer je squat kletka, dovoljeno uporabljat chalk za deadlifte.... "Naprave" so mi nepomembne.

none1337 ::

nobody :/ ?

fantasycamp ::

none1337 je izjavil:

nobody :/ ?



http://www.fit-fun.si/

Velki ::

Se opravičujem, bi si malo izposodil to temo ker tako ni odgovorov, a je kak tak tu v Severo Zahodni ali centru Ljubljane, ki ima študentsko karto 30€, max. 35€ in si v njem lahko cel dan. Jaz ne vem iz kje te podatke vlečejo do 15h do 16h (sm pogledal dva fitnesa) študentske karte, kar ni logično, ker študenti preprosto imajo preveč razgiban urnik da bi lahko to dobro izkoristili. Prekleti požeruhi ljubljanski! (sorry za izpad).

thramos ::

V fit&funu je smith kletka s gibljivimi vodili, naj bi zdržala do 140 kg. Kakšnih bolj divjih deadliftov pa ni videt :), dvomim da bi jih pustili ... bolj fenci fitnes, čeprav v osnovi se da odtrenirat.

V SZ delu Ljubljane, Šiški, imaš poceni (študentska 25€) in ok fitnes na Gimnaziji Šiška.

Velki ::

Zdaj sm pa zmeden, v katerem fitnesu naj bi bila študentska karta 25€?

thramos ::

Velki ::

Me praw zanima kje je haklc, ker ta cena smi zdi neverjetna, glede na to kar sm dozdaj videl na spletnih straneh drugih fitnesov v ljubljani. Bomo šli pogledat in bomo vidli, hvala za info.

thramos ::

Majhen je, zna bit gneča, ampak čez dan ni panike. Tud garderoba je bolj tko tko. Majo pa vse kar rabiš za trening, kletko, noben ne teži za resen trening ipd.

Cene v Lj. so po večini res bolane, se pa najdejo dobre akcije, Panter je imel letno za 200EUR, v Fitinnu maš za 20EUR na mesec ob vezavi ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

markmarko ::

@VELIKI UM, pri Fitinnu imaš mesečno karto za 20 eur. Ni študentska, je za vse enaka, ampak se ful splača. Je sicer vezava za 1 leto, ampak če misliš resno zagrabit za trening, boš itak treniral bolj na dolgi rok.

Roadkill ::

V oknu v katerega si pipkal ti je pisalo:
Tema je neaktivna več kot dva meseca. Ste prepričani, da jo želite obuditi? Pri obujanju starih tem je obvezno podajanje novih za debato relevantnih informacij.
Ü

Velki ::

Ha, po čudežu sem danes pogledal teme zadnjih 24 ur, kar naredim zelo redko. Ja te vezave imaš v ljubljani v veliko fitnesih za podoben denar, ampak jaz sem iskal da ne bi vezal, ker zaradi finančnega stanja in pomanjkanja časa nisem vedel ali bom zmogel, sm se pa potem odločil da raje počakam, dokler se stvari ne iztečejo kot se morajo.

spajdrmen ::

Človk se sel v mestni log, najbližji fitnes ti je Sokol

pa mestni log ni v centru

Zgodovina sprememb…

fantasycamp ::

ma kdo oceno ŠUS ilirija?

http://www.sportnahisailirija.si/sus-eu...

neskoncno ::

spajdrmen je izjavil:

Človk se sel v mestni log, najbližji fitnes ti je Sokol

pa mestni log ni v centru


Navadi se brati :) Mestni trg

Drugače pa v centru, kot je bilo že omenjeno Fit&Fun

Zgodovina sprememb…

Jazzie ::

Selim se v Lj in iščem kakšen fitnes v centru oziroma okolici, pa se mi zdi, da jih niti ni. (Zgoraj omenjen Fit&Fun ne obstaja več.)

Sicer nista ravno blizu, ampak vseeno - pozna kdo bolje Fitnes center Gimnazija Šiška? Kako je z opremo, garderobami, ljudmi? Je večina dijakov oz. mladih študentov ali kako? Sokol Vič pa je bolj poznan, tako da predvidevam, da je oprema na nivoju?
Sem ravno hotela reči, da na žalost Sokol Tivoli ne obstaja več, ampak po guglavnju vidim, da je nek (nov?) fitnes (Fitnes Tivoli) - hodi kdo? Cenika ne najdem.

Invictus ::

Imaš Panterja v Šiški.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Jazzie ::

Žal je predaleč. Sicer se še odločam glede stanovanja, ampak bo bodisi v spodnji Šiški (torej za fitnes pride v poštev Tivoli ali Gimnazija Šiška) ali centru/stari Ljubljani (v tem primeru pa prav v centru ne najdem nobenega fitnesa? še najbližji se mi zdi Sokol Vič). Tivoli ima zelo nabito ceno (65 eur!!), fitnes center GŠ (ki je sicer pol cenejši) pa mi po slikah (katerih je zelo malo) deluje bolj revno opremljen, zato sprašujem tule.

Invictus ::

Kako ti je Vič bližji kot pa Stegne, mi pa zdaj ni jasno. Sploh če boš v Spodnji Šiški. Panter je baje zdaj nekaj obnovljen. Samo še nisem bil.

Tivoli nima več skupinske vadbe, orodja so pa precej boga. Lahko pa kupiš skupno karto z bazenom. To je pač plus.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Jazzie ::

Ne, če bom v Spodnji Šiški (kar je bolj verjetno), bi potem hodila v fitnes center gimnazije Šiška. Vendar je na netu bolj malo slikovnega materiala, zato me zanima, če kdo od tu hodi v ta fitnes in mi lahko da več informacij.
Če bom v centru (proti stari Lj), bi pa hodila v Sokol Vič (čeprav ni ravno blizu).

tiran2000 ::

ko sem še hodil v fitnes v gim. šiška, je bil to fitnes, ki je bil bolj za moške... bilo je relativno malo ljudi notri, kar je bilo super... predvsem pa so bile enostavne naprave in uteži ... sedaj pa se baje nekaj trudijo da bi ženske privabili, tudi neke vadbe izvajajo bolj za njih, verjetno so tudi kakšne naprave kupili... če nisi fancy, pa nimaš denarja bo ok...
mene osebno motijo ženske (je bilo pa tudi nekaj izjem, ki jim dam kapo dol) in pozerji, oz.tisti ki sedijo in ne delajo na napravah... pa moti me ker je premalo prostora ... zato sem tudi nehal trenirat tam...

Invictus ::

Jazzie je izjavil:

Ne, če bom v Spodnji Šiški (kar je bolj verjetno), bi potem hodila v fitnes center gimnazije Šiška. Vendar je na netu bolj malo slikovnega materiala, zato me zanima, če kdo od tu hodi v ta fitnes in mi lahko da več informacij.
Če bom v centru (proti stari Lj), bi pa hodila v Sokol Vič (čeprav ni ravno blizu).

Sokol Vič ima unisex tuše in garderobe ;).

Lahko robo preveriš prej ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

drola ::

V Šiški imaš na izbiro še 4P. Jaz sem imel tam študentsko karto do 13. ure za 20€/mesec ob vezavi za pol leta. Kar se naprav tiče, imaš pokrito klasiko: kletka za počepe, leg press, kabli, proste uteži, izteg v kolenu, upogib kolena, več naprav za ramena in prsa, naprava za pull-upe (ki omogoča podporo pod nogami), dovolj naprav za aerobno vadbo (tekoči trakovi, kolesa).
https://drola.si

thramos ::

Jazzie je izjavil:

Ne, če bom v Spodnji Šiški (kar je bolj verjetno), bi potem hodila v fitnes center gimnazije Šiška. Vendar je na netu bolj malo slikovnega materiala, zato me zanima, če kdo od tu hodi v ta fitnes in mi lahko da več informacij.
Če bom v centru (proti stari Lj), bi pa hodila v Sokol Vič (čeprav ni ravno blizu).


Saj sem že napisal ... majhen fitnes, kjer pa imajo vse potrebne naprave za oddelat dober trening. Popoldne se zna zagužvat, ampak je ponavadi tam folk ki trenira in ne šminkira tako da se da vse zment. Razen fuzbalerčkov iz gimnazije, ki pa se umaknejo ko rečeš. So pa lani začenjali z nekimi vodenimi vadbami, kar je bilo malo zoprno, ker je skupina znala za pol ure in več zasest kletko. Ampak kot pravim, načeloma ni problema, ker se da vse pogovort.

Garderoba pa je samo ena in bol tko tko.

Aja, ker se je fit&fun res zaprl, je najbližji centru (poleg Tivolija) verjetno AlfaGym na Dunajski 49.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

FTad ::

Ce si v centru, potem pojdi v Tivoli. Ce pa zelis dober trening z vsemi potrebnimi prostimi utezmi in napravami, pojdi bodisi v FitInn ali 4P.

Izaso ::

GŠ je okej, ampak za tuš je potrebno večkrat čakat. Garderoba je res samo ena, zato je zoprno. Drugače so vredu naprave in lastnik se trudi čim več uporabnih naprav not dat. Zato, če ne boš med 6 in 8 na fitnesu (zvečer; ker je takrat največja gužva) ti bo ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fitnes za študente v Lj?

Oddelek: Šport
4013217 (2751) A110
»

Fitnes v Lj in okolici

Oddelek: Šport
267792 (6781) Liniss
»

Tek in fitnes v Ljubljani

Oddelek: Šport
247833 (4415) otago
»

Fitness v Mariboru ?

Oddelek: Šport
103121 (2779) Tilen
»

Kateri fitnes v Lj je primeren za čistega amaterja?

Oddelek: Loža
92065 (1714) tsh2

Več podobnih tem