» »

Mimovrste.com vprašanje

Mimovrste.com vprašanje

krentam ::

Imam eno vprašanje.. Ali je na računu na mimovrste (ko denar pridobivaš s pisanjem mnenj) kak denarni limit?.. Ima kdo slučajno kaj več kod 20 € na računu? Je to sploh mogoče?
Lp in hvala za odgovore
(vglavnem me zanima če je kak limit glede denarja na mimovrste)
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H
  • spremenil: Tomi ()

arozma ::

Če v pravilih poslovanja ne piše nobenega limita potem ga verjetno ni.
Bi bilo možno pridt do 20€. Samo to zelo težko. Bi moral po cele dneve samo komentarje pisat. Toliko časa pa dvomim da maš.

Ciklamen ::

Ja, cele dneve komentarje pisat + to, da ti oni vse komentarje pregledajo preden jih objavijo. Če bi napisal dosti komentarjev na dan, bi te verjetno zavrnili pri določenih, saj niso tako nori da ne bi vedeli da delaš to zaradi denarja :)
- End of the Post ->

Tody ::

Sej en model je to delal... pa so ga potem povabil v službo in je zdej tam redno zaposlen :)

krentam ::

Sm vidu da ma en model kr 256 komentov napisanih....jst jih mam 65 pa mam (14 evrov na računu)..jst poenstran napišem po dva-3-4 komente na dan...no vmes jih kaka 2 mesca nisem..

AmokRun ::

A pa maš dejansko artikle doma, al kar tako na pamet pišeš? :D

krentam ::

ja..imam jih doma ali pa sm jih uporablov pri mojih sorodnikih...napisov sem komente za vse igre na mimovrste, drugače pa je fajn met kak evro na računu da s tem pokriješ recmo kako poštnino (no recmo poštnino plačaš a plačaš manj za izdelek tako da se zdi kot da poštnine nebi bilo)
A ima kdo že več kot 20 € na računu?
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

KoMar- ::

Glede na tvoj nivo pismenosti bodi vesel, da ni treba tebi plačat Mimovrste za lektoriranje tvojih ""komentarjev"" :D

In pa pohvala Primožu, da ti je pretvoril ALL CAPS v nekaj bolj čitljivega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

kitewing ::

Malo razmisli, če se ti izplača. X€/h ?

techfreak :) ::

Malo razmisli, če se ti izplača. X€/h ?

Glede na njegovo pismenost, bi ga težko kje v službo vzeli. Vsaj v kakšno službo, kjer bi moral pisati izkušnje/opise naprav/iger.

Steinkauz ::

Vsak šiht bi blo bolš, ker bi dubu velik več na uro kot pa to pisanje komentarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

blackbfm ::

Ja isto kot tista fora s klikanjem oglasov. Za cel dan klikanja dobiš 0.5 $, potem pa pravjo kok se splača, da je to cel biznis:))

muhic ::

mene pa zanima c ta dnar al kr kol lah na pay pal preneseš?? al kašnd dnar je to sploh

arozma ::

To je "denar" ki ga dobiš za komentiranje izdelkov. To kar si nabrav s komentiranjem pa ti potem lahko odbijejo od končnega zneska naročila. Tega denarja ne moreš nikamor prenašat.

krentam ::

zadnje cajte sploh več ne štejejo komentarjev (pred 1 tednom sm jih spisov okol 12 pa še vedno niso prišteli zraven)...
Čudno mogoče jih je recesija tok potolkla da bodo celo to ukinli.

alien01 ::

Jaz sem pred kratkim napisal 2 obširnejša mnenja. Oba sta bila objavljena vendar imam na računu 0EUR. V bodoče seveda iz principa ne mislim več komentirati. V mojem primeru bi bilo bolje, da sploh ne bi plačeval (oziroma obljubljali da bodo), bi mogoče še kaj komentiral tako pa se te nategancije oziroma praznih obljub ne grem več...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien01 ()

Tomi ::

krentam: mogoče pa samo tvojih ne, ker sodeč po prebranem res niso vredni objave.
metrodusa.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Slo-One ::

Preberi ta del:

alien01 je izjavil:

Jaz sem
pred kratkim
napisal 2 obširnejša mnenja. Oba sta bila objavljena vendar imam na računu 0EUR. V bodoče seveda iz principa ne mislim več komentirati. V mojem primeru bi bilo bolje, da sploh ne bi plačeval (oziroma obljubljali da bodo), bi mogoče še kaj komentiral tako pa se te nategancije oziroma praznih obljub ne grem več...



Drugače sem pa ravno dobil včeraj 3,75€ samo so pač rabli 1 teden. Sej potrdijo samo malo dlje traja.

CoreySteel ::

A jest prav vidim, da so začel zaračunavat za osebni prevzem 8-O

McHusch ::

dronyx ::

blackbfm je izjavil:

Ja isto kot tista fora s klikanjem oglasov. Za cel dan klikanja dobiš 0.5 $, potem pa pravjo kok se splača, da je to cel biznis:))

Ti nisi resen. Saj nihče ne misli, da boš na roko klikal oglase. Mišljeno je, da napišeš skripto, ki avtomatično obdela nekaj tisoč oglasov na minuto.

Bananovec ::

Nope. Mišljeno je, da ročno poklikaš. Za skripte te pa kaznujejo, kar je logično, saj skripta ne bo namesto tebe kupila nek izdelek.

alien01 je izjavil:

Jaz sem pred kratkim napisal 2 obširnejša mnenja. Oba sta bila objavljena vendar imam na računu 0EUR. V bodoče seveda iz principa ne mislim več komentirati. V mojem primeru bi bilo bolje, da sploh ne bi plačeval (oziroma obljubljali da bodo), bi mogoče še kaj komentiral tako pa se te nategancije oziroma praznih obljub ne grem več...


Kaj pa če tega plačevanja za mnenje nebi bilo? Bi vseeno spisal mnenje ali se ti gre samo za denar? Potencialneku kupcu neko OBJEKTIVNO mnenje pove in pomaga veliko.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Poldi112 ::

Ti bereš mnenja na strani trgovine? Ker meni se zdijo precej nizko na lestvici kredibilnosti. Prvič ne veš, ali objavijo tudi kakšne hudo negativne komentarje, ljudje jih pišejo za denar in kakšnega lahko napiše tudi trgovec. Raje prebereš kak, za odtenek bolj neodvisen review.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Uporabnik ::

Jst sm enkrat napisal realen review, pa ga niso nikol objavili.

bluefish ::

Mnja, začuda še nisem opazil kakih hudo negativnih reviewov, kar je glede na število izdelkov nenavadno.
Če že imajo ta mnenja, potem veliko raje preberem enovrstični komentar, ki zadevo graja, kot pa roman PR nakladanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

kalko ::

Kar se tiče komentarjev, sem opazil, da so na enaa bolj korektni. Sem par stvari konkretno pograjal (z argumenti) in komentarjev niso izbrisali.

Ziga Dolhar ::

Jaz sem enkrat napisal review (za Dellov 24" zaslon), pa so ga objavili - redakcioniranega, z odstranjenim malo manj laskavim stavkom ali dvema.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars 2021-??? (nova trilogija)

Oddelek: Sedem umetnosti
426988 (681) opeter
»

Poceni vzdrževanje mobilne številke

Oddelek: Mobilne tehnologije
131662 (1124) tabasco
»

Ali je to pravično z strani mimovrst? )=

Oddelek: Pomoč in nasveti
498291 (6029) Siddh
»

Stavka v Amazonu Nemčija za višje plače (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7830475 (27465) M-XXXX
»

PayPal help

Oddelek: Omrežja in internet
256796 (5962) rakun24

Več podobnih tem